dowolna

Mieszkania na wynajem małopolskie - Oferty wynajmu mieszkań

2 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 455 ogłoszeń

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson przedstawia dwupoziomowe jasne mieszkanie przy Zakrzówku do wynajęcia od już. Idealne dla pary, psiolubne. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów - na dole salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska w doskonale skomunikowanej części Kraków. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane w przy ul. Kluczborskiej w Krakowie. Lokal znajduje się na 6. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem po remoncie | dh Wanda | świetna komunikacja Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m , położone na 8. piętrze zadbanego bloku na os.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 78m2 w prestiżowej inwestycji "garden Lane" w dzielnicy krowodrza/bronowice. Inwestycja Apartamenty Garden Lane to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie - świeżo po remoncie. Lokalizacja: jordanów ul. Piłsudskiego Powierzchnia: 40m2 (dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, schowek) Dostępne od zaraz Czynsz: 1800zł +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o metrażu 44 m , położone przy ul. Nędzy-Kubińca w Kościelisku. To atrakcyjna lokalizacja z wygodnym dojazdem do Zakopanego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł76 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Przegoń. Mieszkanie o pow. 76 m2 składa się z: - dużego, jasnego salonu z aneksem kuchennym (wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka o wielkości 41 m2, zlokalizowana przy ulicy Westerplatte - Kraków, stare miasto. Z najduje się w oficynie kamienicy , na wysokim parterze 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo na Kazimierzu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją do wynajęcia Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka - Stare Podgórze - ul Św Kingi - gotowe do zamieszkania Na wynajem przytulne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych części Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania o pow. 75 m znajdującego się na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą w inwestycji Duo Residence, zlokalizowanej przy ul. Kościuszki w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Os. Albertyńskie | Kraków Bieńczyce Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 73 m , zlokalizowanego przy ul. Romanowicza w prestiżowej dzielnicy Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem mieszkanie w centrum Krakowa- tuż przy Rondzie Mogilskim.Nieruchomość położona jest na drugim piętrze, ma powierzchnię 62 m2 i składa się:2 pokoikuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania z balkonem zlokalizowanego przy ul. Powstańców. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 -pokojowe o pow. 44m2, położone na III piętrze w niskim bloku na Osiedlu Zielonym.Składa się z 2 osobnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na wynajem na ul. Bajecznej w Krakowie.Mieszkanie o pow. 59 m2 znajduje się w budynku z windą i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł53,45 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Kraków Stare Dębniki ul. Zamkowa 53 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 53,45 m2, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł83 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament 83 m - serce starego miasta 3 Sypialnie | 2 Łazienki | Wysokość 4m | Od 1.10.2026 Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z "duszą", położonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

mam ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 77 m2 w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

dostępne od 1 kwietniamint Property oferuje na wynajem w pełni wykończony apartament o powierzchni 72 m2 położony na 6 piętrze budynku w kompleksie Wiślane Tarasy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2-pokojowe z kuchnią i łazienką blisko centrum Krzeszowic przy ul. Aptecznej. Preferowany najem długoterminowy (co najmniej na 1 rok). Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z taraso-ogródkiem - Zaborze Oferuję do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 38m2 2 pok. Ip./IVp. na os. Kochanowskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, aneksu kuchennego, łazienki wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie 4-pokojowe z balkonem z panoramicznym widokiem na tereny zielone [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z balkonem i widokiem na Bulwary Wiślane english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować rzadko pojawiającą.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 zł52,78 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe o pow. prawie 53m2 położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Prof. T. Seweryna w Krakowie. Mieszkanie, dwustronne (płn-wsch i płd-zach).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Stachiewicza 31. Podstawowe informacje: lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia duże mieszkanie trzypokojowe (trzy osobne pokoje) znajdujące się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ul. Kujawska 12 (kilka minut pieszo od Placu inwalidów/nowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Wielkiego 34 w pobliżu Radia Kraków oraz Praku Krakowskiego im. Marka Grechuty. Lokalizacja: budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkania na wynajem - Bochnia, ul. Kazimierza Wielkiego | Galeria Skarpa Oferujemy 3 nowe mieszkania na wynajem położone w centrum Bochni, przy ul. Kazimierza Wielkiego, w Galerii Skarpa,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie w inwestycji Małe Błonia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, zupełnie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 zł120 m² 59,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o wielkości 120m 2, znajdujące się przy ul. Przedwiośnie - Kraków. Położenie między Starym Podgórzem a Dębnikami zapewnia pogodzenie miejskiej wygody.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przytulnego mieszkania. W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania idealne dla osób lubiących kompleksowe rozwiązania. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w inwestycji Avia (dzielnica Czyżyny)- kilka minut pieszo do przystanku komunikacji miejskiej). Mieszkanie o powierzchni 32 m2, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia mieszkanie W krynicy-zdroju na osiedlu czarny potok Mieszkanie o powierzchni 22 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł60,40 m² 92,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 60,4 m przy ul. Sukienniczej w Krakowie. Lokalizacja Ulica Sukiennicza znajduje się w dzielnicy Śródmieście, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tarnów, ul.Wałowa OD 1 MARCA 2026 do wynajęcia WYJĄTKOWE MIESZKANIE z antresolą o pow. 80 m2, - na poddaszu prywatnej kamienicy - mieszkanie na 3 piętrze, składa sia z pokoju gościnnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 31 m w doskonałej lokalizacji położonej przy ul. Królewskiej. Lokalizacja W odległości 5 min spacerem znajduje się Park Krakowski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 41 m z garażem - ul. Cieszyńska 6, kraków (nowy Kleparz) Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy ul.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij