dowolna

Mieszkania na wynajem małopolskie - Oferty wynajmu mieszkań

2 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 464 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament elegant green Kraków, ul. Na Barciach 4 Prądnik Czerwony Wynajem Niektóre miejsca działają na Ciebie zanim zdążysz cokolwiek pomyśleć. Elegant Green jest właśnie takim miejscem. Zanim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz w dobrej cenie? To oferta idealna dla Ciebie! Przedstawiam wyjątkowe, świeżo urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkania w centrum Słopnic. Nowoczesne budownictwo , parking przy budynku Mam kilka mieszkań w ofercie mniejsze oraz większe , zdjęcia przykładowe. Zapraszam do kontaktu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem przy ul. Nullo, zlokalizowane na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w Krakowie przy ul. Generała Paszkowskiego, w nowym budownictwie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie po remoncie w pięknej kamienicy. Lokalizacja: tarnów, ul. Rogoyskiego Lokal został niedawno poddany generalnemu remontowi, dzięki czemu łączy w sobie urok.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł152 m² 111,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia penthouse o powierzchni 152 m z tarasem 117 m , położony przy ul. Praskiej w Krakowie, w dzielnicy Dębniki. Nieruchomość obejmuje przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem przy ulicy Parkowej o powierzchni 53 m to świeżo wyremontowana przestrzeń, która daje dużą swobodę aranżacji według własnych potrzeb. Lokal jest nieumeblowany, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę jednopokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m2, na III - ostatnim piętrze w apartamentowcu przy ul. Obozowej 34 w Krakowie. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Grota Roweckiego 53 w Krakowie (ruczaj). Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku bez windy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł52,12 m² 76,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament miami blue Kraków, ul. Na Barciach 4 Prądnik Czerwony Wynajem Są mieszkania, do których się wraca. I są takie, z których się nie chce wychodzić. To jest to drugie. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bronowice, zabierzów, balice, mydlniki, akademia Rolnicza, miejsce postojowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - Kraków, mydlniki / Bronowice Mieszkanie w trakcie odświeżenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 100 zł44,40 m² 69,82 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowy Prokocim ul. Konrada Wallenroda 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz loggią Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe przytulne mieszkanie na wynajem ul. Stachiewicza, kraków wymagana umowa najmu Z najmem okazjonalnym Lokalizacja: kraków, azory, ul. Stachiewicza Cena: 2400 zł + czynsz administracyjny ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58,65 m² 47,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje z osobną kuchnią po generalnym remoncie! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje ofertę 2-pokojowego mieszkania na wynajem znajdującego się na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować świeżo wykończony wyjątkowy apartament położony w nowoczesnym budynku apartamentowym przy ul. Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 42 m2 w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Józefa Sarego. Lokalizacja Inwestycja znajduje się w cichej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni około 50 m w prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy 2.0 " przy ulicy Grzegórzeckiej. Inwestycja Wiślane Tarasy zlokalizowane są przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne przestronne mieszkanie o powierzchni 94m2, , na pierwszym piętrze w kamienicy położone na Starym Mieście w Krakowie przy ulicy Krowoderskiej. Pieszo 3 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 38 m przy ulicy Bajecznej na Grzegórzkach. Inwestycja I lokalizacja Inwestycja Bajeczna Apartments to nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł64 m² 40,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Poczuj rytm Starego Miasta To tutaj, na wysokości ulicy Asnyka, w historycznej kamienicy, czeka na Ciebie przestrzeń o powierzchni 64 m , która może stać się Twoją artystyczną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament o powierzchni 65 m2 w niepowtarzalnej inwestycji Riva Verona przy ul. Madalińskiego na Starych Dębnikach. O inwestycji Rezydencja Riva Verona znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 48 m przy ul. Nadwiślańskiej. Lokalizacja Nadwiślańska to prestiżowa lokalizacja w Krakowie, położona tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Dobrego Pasterza, kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m z dużym balkonem , położone na 7. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 56m2 - Grzegórzecka Do wynajęcia przestronne, jasne, zadbane mieszkanie, położone na drugim piętrze, w budynku z 2004 roku przy ulicy Grzegórzeckiej. Lokal ma 56m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w 3-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Gabrieli Zapolskiej. Budynek I okolica: pokój mieści się w mieszkaniu na drugim piętrze bloku w dzielnicy Bronowice, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ul. Karmelicka - rejon - oferta na wyłączność - Do wynajęcia po generalnym remoncie mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie w pełni urządzone o powierzchni ok. 30 m2 z balkonem na 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie | 60 m Na wynajem mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 60 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Zbrojarzy w Krakowie. Budynek nowy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36,26 m² 52,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bosaków | 36,26 m2 budynek I okolica: mieszkanie mieści się na siódmym piętrze ośmiopiętrowego bloku, przy ul. Bosaków. W okolicy znajdują się liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł82 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dębniki - ludwinów - ulica na ustroniu 82 M2 - 3 pokoje - tarasy 65 M2 - garaż Do wynajęcia piękny apartament w nowoczesnym budynku z 2023 roku w świetnej lokalizacji nieopodal Wawelu. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - jasne, po remoncie, dwupokojowe mieszkanie na os. Na Wzgórzach (wzgórza Krzesławickie) lokalizacja Mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w centrum | 76,6 m2 | Kochanowskiego budynek I okolica: mieszkanie mieści się na drugim piętrze kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w Wieliczka przy ul. Kościuszki 36f. Mieszkanie składa się z: salonu z kuchnia i częścią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m2, położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Pułaskiego w Tarnowie. Wnętrze zostało urządzone z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 46 m2 przy Teatrze Bagatela Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy Teatrze Bagatela. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Budynek I okolica: mieszkanie mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy 41m2 apartament z balkonem położony przy ulicy Tadeusza Romanowicza na krakowskim Zabłociu. Lokalizacja Zabłocie to jedna z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia - komfortowy apartament w centrum Nowego Sącza. Oferujemy na wynajem przestronny i funkcjonalny apartament położony na I piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, trzypokojowe mieszkanie w wysokim standardzie- ul. Mariana Domagały Na wynajem od zaraz komfortowe, jasne mieszkanie trzypokojowe, położone przy ul. Domagały, dzielnica Krakowa - Prokocim.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł80 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki 80m2 apartament z tarasem położony przy ulicy Glinianej w zielonej części krakowskiego Podgórza tuż przy Zalewie Bagry. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 zł55 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie przy ul. Gliniana w rejonie płaszów. Mieszkanie tuż obok Zalewu Bagry! Bardzo słoneczne, okno w każdym pomieszczeniu. Mieszkanie znajduje się na 2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij