dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe z jasną kuchnią mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 588 000 zł235,37 m² 10 995,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:październik 2026

6-pokojowy dom jednorodzinny typu B', zlokalizowany na osiedlu "zielona Dolina" w Mnikowie, pod Krakowem. Parter 134,71 m wiatrołap 6,38 m hol 7,76 m pokój z an. kuch. 54,70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 957 000 zł179,41 m² 10 907,98 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2026

5-pokojowy dom jednorodzinny typu A', zlokalizowany na osiedlu "zielona Dolina" w Mnikowie, pod Krakowem. Parter 116,25 m pokój z an. kuch. 53,52 m pokój 11,72 m pom. gospod. 6,86.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 204 000 zł200,46 m² 10 994,71 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:październik 2026

5-pokojowy dom jednorodzinny typu E, zlokalizowany na osiedlu "zielona Dolina" w Mnikowie, pod Krakowem. Parter 120,89 m wiatrołap 6,73 m hol 7,19 m garderoba 2,94 m łazienka 2,71.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 152 zł48,45 m² 13 501,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 48,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł66,59 m² 16 218,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament z południowo-zachodnią ekspozycją, położony w dzielnicy Ruczaj. Apartament wykończony i umeblowany, znajduje się na 1 piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł39,16 m² 18 615,93 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 39,16 m2 zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny. Lokal mieszkalny jest gotowy do odbioru na już! Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:15

 

Rok budowy:1983

Stare miasto rejon ul. Batorego strych do adaptacji na cele mieszkalne. Wysokość kalenicy 6,02 m. Powierzchnia po obrysie podłogi 351m2, powierzchnia użytkowa- 306,60m2. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gabrieli Zapolskiej

Bronowice Małe Wschód Kraków

956 058 zł44,06 m² 21 699 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Gabrieli Zapolskiej

Bronowice Małe Wschód Kraków

1 408 680 zł67,08 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, balkonu i tarasu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gabrieli Zapolskiej

Bronowice Małe Wschód Kraków

1 115 591 zł55,23 m² 20 199 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł62,32 m² 15 805,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje nowy, 3 pokojowy apartament 62,3 m2 w stanie deweloperskim z garażem, przy ul. Walerego Sławka - Podgórze Duchackie - cesja umowy deweloperskiej atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 903 zł50,07 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł92,70 m² 8 187,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

! rozpoczynamy przedsprzedaż domów w ramach drugiego etapu budowy inwestycji Królewska Park w Sieprawiu! Przedstawiamy Państwu inwestycję Królewska Park w Sieprawiu, czyli kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł66,79 m² 16 155,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokoje | 66,79 m | 2 balkony| Bunscha Park | osiedle zamknięte | Idealne dla rodziny Cena: 1 079 000 zł Powierzchnia: 66,79 m Piętro: parter Rok budowy: ok. 2018 Układ: salon z aneksem +.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł60,02 m² 19 326,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 60,02 m z dużym tarasem położone na 1. piętrze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z windą z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł163,77 m² 7 205,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 233 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w spokojnej, zielonej części Chorągwicy obok Wieliczki na wzgórzu, z szybkim dojazdem do Krakowa i Wieliczki. To idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 294 zł70,07 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 70,07 m2 z własnym ogródkiem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

887 625 zł78,90 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 78,90 m2 z własnym ogródkiem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 169 zł63,49 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 63,49 m2 z tarasem i balkonem. Na piętrze zaprojektowano pokój i łazienkę. Na poddaszu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł4 800 m² 197,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 0,48 ha Tarnów, ul. Elektryczna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,4774 ha, położona przy ul. Elektrycznej w Tarnowie (obręb 109). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł270 m² 1 662,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:45 m²

Widokowa działka z domem 270 m w Zakrzowie - duży potencjał inwestycyjny! Biuro Nieruchomości Nest Brokers prezentuje ofertę sprzedaży wolnostojącego domu położonego na przestronnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł119,40 m² 9 455,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Nowoczesny dom z oranżerią w Niepołomicach - idealny dla rodziny! Biuro Nieruchomości Nest Brokers prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł190 m² 6 053 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odremontowana kamienica w sercu Tarnowa z frontowym lokalem handlowym 2-poziomowym, poddaszem, piwnicą oraz miejscami parkingowymi, to idealna Alternatywa dla inwestorów i przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Ostatni dom W inwestycji! Widok na Tatry | 180m | mega okazja! Jestem właścicielem! = Brak prowizji Twój wymarzony adres czeka właśnie na Ciebie! Nie przegap ostatniej szansy na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł43,08 m² 19 243,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

homfi prezentuje wyjątkową nieruchomość na sprzedaż Nowe, z 2024 r., 2-pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest w Krakowie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł250 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Duży dom 4 km od centrum Myślenic. Do sprzedania dom o powierzchni całkowitej około 250 m2. Dom 3 kondygnacyjny. Na parterze garaż i pomieszczenia techniczne. Na poziomie 1, duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 062 560 zł66,41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,41 m , położone na ostatnim 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą w dzielnicy Prądnik Biały. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł591 m² 1 182,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia : 591 m2 Cena : 699 000 zł Nr ewid.: 4402 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana. Działka w kształcie prostokąta o wym. szer ok. 10 m , dług.ok 55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł180 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł115 m² 3 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom na sprzedaż (połowa bliźniaka) Tarnów, klikowa powierzchnia użytkowa 115 m Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 115 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł115 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom w stanie deweloperskim do wykończenia - bezpośrednio od właściciela Lokalizacja: osieczany 43 (7 minut od centrum Myślenic) piękna, zielona, spokojna okolica,(działka z własnym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,19 m² 17 860,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe 53m2 z zadbanym 26m2 ogródkiem ul. Fredry. Lokalizacja: apartament znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy w budynku przy ul. Fredry. Oferuje szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł155 m² 10 322,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta premium! 155m2, kraków/wieliczka, wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł20 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży gruntu budowlanego położonego w Rzezawie, powiat bocheński o powierzchni ok 2 ha. Opis działki: kształt: prostokąt Szerokość: od 40 m Długość ok 500.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł35 m² 12 542,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy Tarnów, ul. Sowińskiego 16 Metraż: 35 m | 2. piętro | Po generalnym remoncie | Balkon Świetna lokalizacja centrum Tarnowa Rynek 600 m ul.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł40,50 m² 9 604,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela = Brak Prowizji Mieszkanie 40,52 m (powierzchnia całkowita wraz z piwnicą) Tarnów | 2. piętro | świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł35,30 m² 13 994,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu - bez remontu i dodatkowych kosztów? To 35,3 m na 7. piętrze daje dokładnie to: funkcjonalność, światło i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł203,96 m² 4 853,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:494 m²

Poszukujesz nowoczesnego domu z szybkim dojazdem do Krakowa, który łączy wysoki standard wykonania ze zdrowym mikroklimatem i ultra-niskimi kosztami eksploatacji? Prezentujemy proekologiczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu typu bliźniak 100 m2 lokalizacja: dom znajduję się zaledwie 20 km od centrum Krakowa widokowej miejscowości w Morawica otoczonej widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 38,20 m , zlokalizowane na pierwszej kondygnacji w zadbanym budynku przy ul. Hugo Kołłątaja w Nowym Sączu.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł20,30 m² 18 669,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Kraków Nowa Huta os. Hutnicze 20,3 m Nieruchomość: przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 20,3 m , usytuowanej na drugim piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł53 m² 10 377,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Kraków Nowa Huta os. Centrum C 53 m Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł36,40 m² 15 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalna i komfortowa kawalerka o powierzchni 36,40 m , położona na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku, w cenionej inwestycji Enklawa Prądnika Akacjowy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 356 m² 106,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lachowice - działka w górach przylegająca do lasu Przysiółek Sobalówka. Działka dla ludzi szukających lokalizacji w odosobnieniu. Przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.