dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

Rynek pierwotny

880 000 zł179,62 m² 4 899,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Oferta bezprowizyjna dla klienta kupującego do sprzedaży dom W zabudowie bliżniaczej O powierzchni 179 mkw oraz powierzchni działki 5 ary Z garażem W bryle budynku Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł181 m² 9 337,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej wykończony w 2014 roku, położony w Giebułtowie, w bliskiej odległości od Krakowa o powierzchni użytkowej 181m2, na 4a.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł73,71 m² 9 361,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane na Ip. kameralnej inwestycji znajdującej się w Myślenicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,71 m2 z 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł144,12 m² 14 571,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Ruczaj! Lokal mieszkalny o powierzchni 144,12 m2 z balkonem, tarasem i komórką lokatorską położony na tzw. bliskim Ruczaju przy ulicy Norymberskiej. Na chwilę obecną brak możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 644 m² 84,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Atrakcyjna działka budowlana z mediami - idealna pod dom lub działalność usługową Oferuję działkę na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł132 m² 16 280,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyłączność! Nowa oferta! Niskie koszty utrzymania, przestrzeń i doskonała lokalizacja w jednym! 132m2 użytkowe - po podłodze ok. 150m2 zadzwoń I umów się na spotkanie! +48 531 807.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - 45 m - 1 piętro - Niedomice Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł31 m² 25 774,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Polecamy mieszkanie! 2 - Pokojowe 31 m2 - stare miasto - ul. Sarego. Nieruchomości, zlokalizowanej na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z 1887 roku składają się: 2 pokoi - salonu otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 705 zł59,85 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł3 132 m² 1 436,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość w Oświęcimiu. Obiekt o powierzchni użytkowej 3132 m2 usytuowany na 88-arowej działce. Budynek częściowo parterowy, częściowo trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo- usługowy o powierzchni 60,68 m2 usytuowany na parterze kamienicy w ścisłym centrum Tarnowa, w sąsiedztwie placu handlowego "burek". Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł200 m² 4 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 095 m²

Obiektem sprzedaży jest klimatyczna inwestycja położona w miejscowości Zubrzyca Górna. "Domek pod Aniołem" zlokalizowany jest u podnóża Babiej Góry, a z działki rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

9 475 000 zł15 389 m² 615,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie Niepołomickiej Strefy Przemysłowej z pnb 7580 m2 hali Aktualnie inwestycja posiada: - prawomocne pozwolenie na budowę hali produkcyjno-magazynowo-biurowej - pow. hali 5800 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł1 709 m² 249,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Apex Koncept prezentuje wyjątkową działkę usługowo-mieszkaniową o powierzchni 1709 m , położoną w malowniczej Kasinie Wielkiej. Działka z bezpośrednim dostępem do głównej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł43 m² 17 441,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | Kazimierz, okolice ul. Augustiańskiej / św. Katarzyny Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 42,8 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35m2 w niedalekiej odległości od Plant w rejonie ul. Zyblikiewicza, okolicy ul. Wielopole. Mieszkanie mieści się się na II.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł207 m² 3 376,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro klimczak Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Łabowa - idealny dla rodziny, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę położona w jednym z najbardziej urokliwych miejsc pogranicza Pienin i Beskidu Sądeckiego. Zlokalizowaną w centralnym miejscu turystycznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł1 367 m² 114,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki budowlane z widokiem na góry - Brzezowa, gm. Łapanów. Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1367 m (13,67 ara), położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 234 zł31,18 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł38,09 m² 15 279,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe Mieszkania - Blisko Natury, blisko Miasta Inwestycja Prado to nowocześnie zaprojektowane osiedle na północy Krakowa, w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, nieopodal Zielonek. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł53,88 m² 13 455,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m , zlokalizowane w Wieliczce "grabówki" na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Panorama Krakowa. Lokal znajduje się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 392 m²

Witam do sprzedania dom z garażem w miejscowości Dzianisz Zagrody (fidryga) z domu tak jak zdjęcia przedstawiają częściowo widać góry z domu jest tylko 2 km na narty lub 4km na.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł54,40 m² 13 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Proponujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 54,4 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku w spokojnej i zielonej części Krakowa. Lokal jest jasny.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł1 990,11 m² 4 271,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:11 742 m²

Na sprzedaż: kompleks inwestycyjny z pensjonatem i działkami w pobliżu Jeziora Czorsztyńskiego. Cena netto - podana cena nie zawiera podatku vat Z przyjemnością prezentujemy.

 

 

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż unikalna okazja ostatnie dostępne 2 nowe mieszkania z balkonem w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w prestiżowej części Tarnowa, przy ul. Stefana Żeromskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana 868 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krzyszkowice (gm. Myślenice) - miejscu, które łączy ciszę podkrakowskiej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł157,90 m² 6 269,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:138 m²

Posiadanie kamienicy w centrum Wadowic wiąże się z wieloma zaletami zarówno finansowymi, jak i praktycznymi. Propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz posiadać stylowe mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł220 m² 3 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Oferujemy Państwu dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Budynek około 23-letni dwu-kondygnacyjny o powierzchni użytkowej 126 mkw. i pow. całkowitej 220m2 ; murowany z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł62,74 m² 16 719,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność ul. Orlińskiego, czyżyny, kraków. Obok ulica: os. Avia, al. Jana Pawła II, medweckiego, dąbrowskiej, park Lotników Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł702 m² 119,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz małej działki budowlanej ? Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Działka znajduje się w miejscowości Witkowice gminie Kęty. Perfekcyjne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł31 m² 16 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przytulne mieszkanie 31 m - Osiedle Urocze, nowa Huta Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 31 m , położone w zielonej części Nowa Huta, na os. Uroczym. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 311 m² 79,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 2311 m Brodła, gmina Alwernia, powiat chrzanowski Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 2311 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł43,35 m² 17 970,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.