dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Czarny Dunajec 0.1631 ha nr 5856/3 cena 220 000 zl

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł56,96 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego mieszkania z ogródkiem w inwestycji Apartamenty Gruntowa nowoczesnym i kameralnym osiedlu zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 076 m² 381,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1076 m2 położona w Swoszowicach, gm. miejska Kraków. Nr ew. działki 85. Do działki ustanowiona jest służebność przejazdu o szer. 4 m z.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł10 203 m² 323,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości imperium ma przyjemność zaprezentować działkę przemysłową położoną w Starym Sączu na ul. Stary Wygon o powierzchni 102 ar. Lokalizacja działki Stary Sącz - strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 165 zł66,28 m² 11 469 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bibice, gm. Zielonki- 66 m | 4 pokoje | prywatny ogródek | 2 miejsce postojowe oferta bezpośrednia od dewelopera | rynek pierwotny | 0% prowizji | brak pcc 2% Przedstawiamy wyjątkowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł300 m² 11 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:42 000 m²

Ta atrakcyjna nieruchomość już teraz może stać się Twoją bezpieczną oazą zupełnego spokoju, wyciszenia, odstresowującego obcowania z przyrodą. Miejscem, w którym bardzo szybko.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł6 613 m² 302,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe widoki na tatry oraz jezioro czorsztyńskie. Oferowana nieruchomość znajduje się nad jeziorem Czorsztyn tereny wokół jeziora pozwalają na oddech pełna piersią. Idealne miejsce na wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł158,70 m² 6 925,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu Lobelia (158 m2) idealnego połączenia komfortu, nowoczesności i bliskości natury. Ta przestronna nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł355 m² 3 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w Nowym Targu przy ul. Grel/klikuszówka, usytuowany na 8-arowej, ogrodzonej działce w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

105 600 zł2 200 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2292 m , położoną w malowniczej miejscowości Naprawa ( gm. Jordanów). To propozycja dla osób myślących perspektywicznie zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł28,45 m² 13 532,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowanej w pobliżu ul. Rakowickiej jednej z najbardziej prestiżowych ulic Krakowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 21,3 m po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł450 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: działka; w pobliżu: banki, sklepy; media/instalacje: gaz, kanalizacja, prąd, siła, woda; dach: blacha; do sprzedania kamienica w Nowym Targu z ogromnym potencjałem.Położona.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł212 m² 4 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Damian ponikwia Agent prowadzący   % prowizji! Kupując nie płacisz prowizji! Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu kanadyjskim, położony w malowniczej miejscowości Ponikiew,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 640 zł50,76 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 963 000 zł103 m² 19 058,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż piękne, duże, słoneczne, rozkładowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w centralnej części Krakowa, mieszkanie składa się z: 4 pokoi 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 652 m² 41,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Andrychowie przylegająca do ulicy Biała Droga, o szerokości 18-19 metrów. Przy działce znajdują się media - prąd, gaz oraz woda. Możliwość przekształcenia na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie szeregowej sasanka na Brzezince, w malowniczej Gminie Andrychów, to miejsce stworzone z myślą o rodzinach, które potrzebują więcej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł27,57 m² 19 550,24 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje państwu 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 27,57m2 w Krakowie przy ul. Kujawskiej. Znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku. Mieszkanie pozwalające na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Royal Space prezentuje apartament na sprzedaż o powierzchni 55,57 m2 zlokalizowany w nowej inwestycji Casa Feliz. Inwestycja Casa Feliz Zabłocie to inwestycja mieszkaniowa przy ul. Kiełkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł19 300 m² 10,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży dużą działkę leśną o łącznej pow. 1,93 ha. położonej w miejscowości Harklowa, gmina Nowy Targ. Szerokość działek to ok. 50m. Id działki :121109_2.0005.1687/5.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 100 m² 31,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka rolna o powierzchni 31 a położona w miejscowości Gdów, gminie Gdów ok. 1,5km od Rynku. Teren płaski w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł320 m² 12 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce o pow.15 arów. Dom ma powierzchnię użytkową 320 m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł23 400 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny położoną w miejscowości Pasierbiec w gminie Limanowa. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! W Krynicy-Zdroju pięknej o każdej porze roku sprzedam mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł43 062 m² 67,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej Zawoi Wełcza, w jednym z najpiękniejszych zakątków polskich gór. ? z okien domu roztacza się zapierający dech.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 443 m² 103,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Tarnowie, dzielnicy Krzyż Położenie działki sprzyja zabudowie usługowej - hali, budynku usługowego itp. Nie wykluczona jest także zabudowa mieszkaniowa / sąsiednia działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł108 m² 11 990,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wykończony dom wolnostojący o powierzchni 108 m2.Nieruchomość została wybudowana w 2021 roku, ma dwie kondygnacje i usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł64,94 m² 14 936,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Obecnie w układzie 2- pokojowym, ale można zrobić.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł115 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:808 m²

Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w bardzo dobrej lokalizacji w Krakowie - Bieżanowie. Dom z lat 60-tych, po generalnym remoncie w bardzo dobrym stanie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł4 000 m² 537,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 40 arowa w centrum Wadowic , idealna: pod usługi komercyjne jak park handlowy. Była na tej działce akceptacja sklepu sieciowego. Ostatnia taka działka w centrum miasta. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwustronne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie z przynależnym ogródkiem oraz 2 miejscami postojowymi w cenie! Mieszkanie zlokalizowane jest na nowym kameralnym osiedlu w Libertowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł39,16 m² 16 216 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na prestiżowym, nowym osiedlu w północnej części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł260 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni użytkowej około 260 m , położony w miejscowości Kamianna w powiecie nowosądeckim, w otoczeniu terenów górskich Beskidu Sądeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł68,87 m² 10 120,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie - Oświęcim, os. Chemików Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na parterze solidnej kamienicy na popularnym osiedlu Chemików.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł72 m² 13 181 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 mkw. położone na Prądniku Czerwonym przy ul. Miechowity, dostępne od zaraz. Pod koniec 2025 r. został przeprowadzony remont. W lokalu - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m , usytuowany na wyjątkowo dużej działce ok. 10 arów, w prestiżowej i spokojnej części Nowego Sącza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł108,20 m² 15 064,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł600 m² 2 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18