dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:111 m²

Libiąż, na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni około 200m2. Pawilon usytuowany w samym centrum dużego osiedla mieszkaniowego. Opis: - pawilon w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

155 720 zł898 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8,98 ara zlokalizowaną w Wielkich Drogach gmina Skawina. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,68 m² 20 521,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż: mieszkanie 3 pokojowe w nowej, prestiżowej inwestycji w Krakowie na ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - LOFT - OPEN SPACE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ MIESZKANIE DO.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,86 m² 25 069,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: elegancka, 35.86-metrowa nieruchomość na trzecim piętrze z loggia (3.51m2). Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia luksusowego apartamentu w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł225 m² 7 511,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dom znajdujący się w Pękowicach, na terenie gminy Zielonki. Dom znajduje się na działce o powierzchni 6 arów, a jego metraż wynosi 225 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 760 zł59,73 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł6 313 m² 205,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W zachodniej części krakowa dzielnica nowa huta sprzedaż 3 działek Z pnb na 3 domy jednorodzinne - istnieje możliwość zakupu 1 działki działka Z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Usługowa , 82 arowa , W pobliżu lotniska balice doskonałe połączenie z obwodnicą , Zabierzowem , Krakowem i A4.Działka objęta miejscowym planem Zagospodarowania.Możliwa zabudowa m.in.:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży: mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym o pow. ok 50m2 11 piętro w budynku 11 piętrowym z windą. Lokalizacja: nowy Sącz , os. Armii Krajowej Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł200 m² 24 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property oferuje na sprzedaż lokal o powierzchni 200 m2 znajdujący się na krakowskim Podgórzu. Lokal składa się z przestronnego pomieszczenia użytkowego oraz łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 501 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w malowniczej okolicy Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego, otoczona lasem i widokiem na pobliską panoramę Beskidu Wyspowego. Wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 657 613 zł150 m² 17 717,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Segment na sprzedaż Bez pcc I prowizji | W ofercie dostępne także inne domy Nowoczesny dom w prestiżowej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż dom w inwestycji od renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42,60 m² 22 300,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m2 w centrum Krakowa przy ul. Józefa Dietla. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym pietrze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł132,49 m² 6 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom W stanie deweloperkim wolnostojący W woli rzędzińskiej! Na sprzedaż dom wolnostojący na 8 arowej działce w Woli Rzędzińskiej. Lokalizacja Okolica charakteryzuje się kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł6 250 m² 671,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania idealna oferta dla dewelopera! Nieruchomość o powierzchni ok. 62,5 a, działka w całości budowlana, położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Teren uzbrojony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

*** Oferta na wyłączność *** *** 0% prowizji, brak podatku pcc *** Prezentujemy na sprzedaż rewelacyjnie położony, 5 -pokojowy dom o powierzchni 135m2 (powierzchnia całkowita 160 m2).

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł125 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wygodna, niezależna połowa domu parterowego o powierzchni ok. 125mkw położona w gminie Kęty, w Bulowicach tuż przy granicy z Kętami. Parterowy budynek powstał w 2009 roku wg.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł43,85 m² 21 208,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament klasy premium Z widokiem na kopiec I panoramę krakowa W pełni umeblowane | Staranny projekt wnętrza | Doskonała lokalizacja | Zakup inwestycyjny Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 458 zł51,16 m² 13 613,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł72 m² 8 736,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Dom na sprzedaż w Spytkowicach przy ul. Kasztelańskiej- idealne miejsce do zamieszkania. Oferujemy na sprzedaż jednorodzinny, wolnostojący dom zlokalizowany w Spytkowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł16 700 m² 9,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna - budowlana o powierzchni 1,67 ha ( 24 arów budowlana) w miejscowości Kryg gmina Lipinki (12 km od Gorlic) Dojazd gminną drogą asfaltową. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 014 m² 108,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej gruszów mały Cena: 110 000 zł Powierzchnia: 10,14 ar (1014 m ) Wymiary: ok. 35 m szerokości | ok. 30 m długości Warunki zabudowy: wydane Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł145 m² 8 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym domem wolnostojącym w stanie deweloperskim w gminie Michałowice Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz o domu w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 100 zł70,65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie (70,65m ).

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł66,30 m² 16 591 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Grzegórzki , al. Pokoju , około 70 M2 z klimatyzacją. Dwa niezależne pokoje i trzeci z otwartą kuchnią, łazienka, toaleta przedpokój, balkon, piwnica Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 200 m² 195,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 1200m2 położoną w Golkowicach w gm. Wieliczka Działka o nieznacznym nachyleniu, prawie płaska z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł8 000 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

80arowa , przy głównej ulicy w pobliżu Lotniska w Balicach - morawica. Działka objęta planem zagospodarowania z czego około 1900 m kw to teren zabudowy mieszkaniowo usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 638 m² 128,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jankówka (gm. Wieliczka) do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1638 m2 położona w cichej i spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Część działki.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kraków ul. Radzikowskiego | 50 m2 english version below Lokalizacja: kraków, bronowice, ul. Radzikowskiego Cena: 695 000 zł Powierzchnia: 50 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł2 537 m² 167,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Sułowie - tylko 6 km od Wieliczki! W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 25,37a, zbliżona kształtem do prostokąta o wymiarach 31m.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł169 m² 9 763,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom z potencjałem: dwa osobne wejścia, 33 ary, fotowoltaika, blisko Krakowa Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie bez podatku vat 64 m z 3 pokojami na 1. piętrze przy Skawinie, w rejonie Borek Szlachecki. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowa niższa cena! możliwość zamiany na dom W miejscowości kłaj lub W bardzo bliskich okolicach! brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom z potencjałem położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł274 m² 8 357,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Wyjątkowa rezydencja na sprzedaż - Balin, 274 m , 7 pokoi, garaż dwustanowiskowy, 25-arowy ogród Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować niezwykłą rezydencję, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 3200 m, zlokalizowana w miejscowości Pogórska Wola. Nieruchomość o funkcjonalnym kształcie litery.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł6 700 m² 2 090 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 67 arów działki usługowej w Łagiewnikach - Białe Morza. Nieruchomości Arkadia prezentują ofertę sprzedaży działki usługowej posadowionej w Łagiewnikach przy ul. Totus Tuus.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł230 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko w Morestate Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu biurowego/użytkowego o powierzchni całkowitej 230m2 zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piekary - działka 11 arów budowlano-rolna Na sprzedaż działka o powierzchni 11 arów , o charakterze budowlano-rolnym, zlokalizowana w miejscowości Piekary. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł114 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:885 m²

Dom z charakterem w sercu natury w sąsiedztwie Krakowskiego Toru Wyścigów Konnych w miejscowości Buczków k/rzezawy w powiecie bocheńskim. Są miejsca, które mają historię,.