dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł160 m² 17 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w sercu Woli Justowskiej - topowa lokalizacja, nowoczesne wnętrza i wygoda użytkowania. Ta alternatywa to nie tylko wymarzony adres w mieście - to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł122,53 m² 8 732,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:418 m²

Oferuję dom wolnostojący na sprzedaż w miejscowości Szarów gm. Kłaj wg.pracowni ARCHON+ projekt "Dom w sasankach 4". Budynek wybudowany technologią tradycyjną, starannie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 970 zł31 m² 18 579,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Portowej | Zabłocie | Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł261 m² 3 256,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentuje na sprzedaż ofertę ostatniego (środkowego) domu wolnostojącego w miejscowości Limanowa z przynależnymi miejscami parkingowymi do każdego z nich. Dom jest sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

849 235 zł92,95 m² 9 136,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc Gotowe do wykończenia, 3 pokojowe mieszkanie z 31m2 tarasem w nowej inwestycji na granicy Krakowa i Skawiny. Nowoczesny pięciokondygnacyjny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł49 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ceniona i poszukiwana lokalizacja w Bronowicach. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim 3 kondygnacyjnym blok z lat 60 tych. Aktualny rozkład : 2 osobne pokoje ,oddzielna kuchnia , przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 747 000 zł100 m² 17 470 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mint Property prezentuje mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Klimeckiego w Krakowie, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkaniowego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Zabłocie,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł83 m² 10 228,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:586 m²

Wieliczka - krzyszkowicka / 9 km do ronda matecznego / Oferujemy ciekawą nieruchomość, położoną blisko granicy administracyjnej Krakowa składającą się z: - działki o powierzchni 568 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78,87 m² 11 348 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta bez prowizji od kupującego Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 78,87 m , położone w Wieliczce przy ul. Różanej 54b. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł3 817 m² 260,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 3817 m2 położona w Zielonkach przy wyjeździe w kierunku Trojanowice. Działka daje możliwość budowy domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: klimkówka (uście Gorlickie) - Powierzchnia: 20 ar (2000 m ) - Media: prąd(słup energetyczny z trafostacją,), studnię oraz sieć wodociągową, - gotowy projekt budowlany Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł202 m² 6 336,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Kraków Swoszowice - dom wolnostojący o powierzchni 202,22 m2, 6 pokoi, kuchnia, piwnica, garaż, działka 1487 m2 opis budynku Wygodny, duży dom wolnostojący składający się z 2 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł198 m² 4 035,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż bezpośrednio i bez prowizji Nieruchomość o dużym potencjale adaptacyjnym, idealna jako dom jednorodzinny lub obiekt komercyjny (biuro, magazyn, sala szkoleniowa, pokoje gościnne).

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł49,55 m² 13 622,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku zlokalizowanym w Krakowie, prądniku Czerwonym, w rejonie Os. Olsza, przy ul. Akacjowej. Lokal jednopoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania przedwojenny dom z charakterem, na 15 arowej działce. Nieruchomość położona jest w Trzebini Krzu, w rejonie ulicy Grunwaldzkiej i funkcjonowała dawno jako winnica wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 522 zł47,05 m² 14 144,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy budynek mieszkalny W samym centrum nowego sącza! -> sprzedaż Z rynku pierwotnego - brak podatku pcc 2% oraz brak prowizji! -> mieszkanie nowe, w stanie wykończonym "pod klucz" - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł109,38 m² 7 304,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy z garażem i 4 sypialniami! promocja! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Bodzanowie, na zagospodarowanej i ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł59,30 m² 20 236,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30 m położone na 2 piętrze w komfortowej inwestycji: "kamienice Herbowe" przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

129 720 zł1 081 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlana o pow. ok.1081 m2 położona w miejscowości Witkowice, Gmina Kęty, woj. małopolskie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł276 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Krakowie w rej. ul. Antoniego Szyllinga ( Swoszowice Jugowice), zabudowanej budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Stare dębniki! trzypokojowe , prawie 100 m kw. Pierwsze piętro w kamienicy, po generalnym remoncie w 2014 roku. Wygodny rozkład: duży salon, dwa pokoje, hol, kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

255 900 zł25,59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją bloku w Centrum Nowego Sącza. Budowa rusza w II kwartale 2024 r. zakończenie IV kwartał 2025 r. Budynek o nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na sprzedaż, wieliczka budynek, lokalizacja Na sprzedaż ładne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,42 m2, położone przy ulicy Henryka Sienkiewicza w Wieliczce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 764 zł48,43 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! lokal mieszkalny Z pięknym widokiem! Oferujemy do sprzedania przestronne funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 178 m² 81,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| jako agent pracujący na zleceniu wyłącznym mam przyjemność zaprezentować Państwu w imieniu właściciela wybitnie widokową działkę o powierzchni 3178m 2. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 510 zł33,03 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NR 4 - kompaktowe I funkcjonalne 2 pokoje Metraż: 33,03 m | Piętro: 1 | Balkon: 9,70 m | Cena: 561 510 zł To mieszkanie to mistrzostwo planowania przestrzeni. Na metrażu 33 m udało.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,93 m² 25 724,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Soho Realty Group prezentuje na sprzedaż stylowy apartament 2-pokojowy w sercu krakowskiego Salwatora Soho Realty Group ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlana o powierzchni 55.51 arów w tym ok. 26 ar budowlanej położona w miejscowości Strzeszyn gmina Biecz, województwo Małopolskie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł42 m² 23 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł752 m² 3 976,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa okazja dla inwestorów i pasjonatów branży eventowej! Na sprzedaż sala weselna z hotelem, miejsce stworzone do celebrowania najpiękniejszych chwil w życiu. Elegancja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł278,60 m² 8 578,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę z rozpoczętą realizacją nowoczesnego domu jednorodzinnego z możliwością wykończenia pod klucz, zlokalizowaną w Kobylanach pod Krakowem, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 748 m² 113,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana z panoramicznym widokiem Kamienica, powiat limanowski. Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka się ze spokojem, a widoki zapierają dech w piersiach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 133 000 zł133 m² 16 541,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1914

33 m z widokiem na zieleń tuż przy Plantach | Stare Miasto | Ogromny potencjał! Opis: szukasz dużej przestrzeni do własnej aranżacji w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł3 360 m² 51,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Do sprzedaży działka budowlana położona w Mokrzyskach , 7 km od ścisłego centrum Brzeska , o powierzchni 33,60 ar oraz wymiarach: ok. 25 m szerokości i ok. 130.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55,90 m² 11 985,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokojowe z garażem prądnik czerwony ulica strzelców oferta na wyłączność - Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku zbudowanym z cegły (1995r.) położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 000 zł200 m² 4 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 212 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Żelazówka. Nieruchomość oferuje powierzchnię 200 m , co zapewnia przestrzeń zarówno do codziennego życia, jak i do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 300 zł52,26 m² 14 184,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim na kameralnym zamkniętym osiedlu o powierzchni 52.26 m2 z 2,46 m2 balkonem, znajdujące się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł44 m² 19 318,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Ścisłe centrum krakowa | zabytkowa kamienica Z windą | idealne pod najem lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa w ścisłym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij