dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 085 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 085 ogłoszeń

2 200 000 zł89,15 m² 24 677,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nr 33 znajduje się na pierwszym piętrze w klatce ksm-03. Łączna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 89,15 m , a wraz z przynależną komórką lokatorską (7,64 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Sprzedamy budynek , lokal użytkowy Chrzanów, ul. Trzebińska Oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 470 m (460 m użytkowej), położony w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł300 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Witam do sprzedania bardzo dobrze działający obiekt turystyczny z kilkuletnią bazą klientów nieruchomość składa się z dużego drewnianego domu, dwóch mniejszych domków oraz garażu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości divo oferuje do sprzedaży: działka w miejscowości Myślachowice. Myślachowice to niewielka miejscowość w gminie Trzebinia, wokół, duża ilość lasów, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 688 000 zł91,50 m² 18 448,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1874

Do sprzedania lokal mieszkalny podzielony na 4 odrębne jednostki, aktualnie wynajmowane w systemie krótkoterminowym. Każde z mieszkań posiada łazienkę oraz miejsce na aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32,60 m² 6 411,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie W systemie tbs (sprzedaż partycypacji) o powierzchni użytkowej 32,6 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na Klinach Borkowskich w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

239 900 zł6 900 m² 34,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zalesiona działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Gosprzydowa. To idealna propozycja dla osób pragnących zbudować swój wymarzony dom w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł33,05 m² 14 977,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania (33,05 m ) w stanie deweloperskim, położonego w popularnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Górka Narodowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł151,99 m² 9 013,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Masłomiąca gmina. Michałowice. Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący w stanie developerskim w uroczym miejscu na wzniesieniu z rozległymi widokami. Dom wybudowany wg indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100,89 m² 2 963,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do odstąpienia atrakcyjne i komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 102 m 2 usytuowane na IV piętrze i poddaszu bloku przy ulicy Sadowej na Starych Stawach w Oświęcimiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecamy do sprzedaży nowoczesne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku z 2020 roku w Chrzanowie - ul. Partyzantów. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Panorama tatr I spokój na szczycie wzgórza Działka budowlana 21 arów, klimkówka Powierzchnia działki: 21 a (2100 m ) Cena: 409 000 pln Cena za m : 194,76 pln/m Cała powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł806 m² 111,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

921 510 zł59 m² 15 618,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup Z rynku pierwotnego, brak podatku pcc. Na sprzedaż prezentuję mieszkanie w stanie deweloperskim na zabłocie. Inwestycja jest już oddana do użytku. Mieszkanie ma 59 m2 i usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł5 345 m² 26,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne czarny dunajec | 5345 m | podhale grunty inwestycyjne spokój, natura I potencjał na przyszłość Na sprzedaż kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Czarny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 275 zł42,92 m² 17 107,99 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 2 pokoje z loggią 4m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł105 m² 10 942,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku przy ul. Kantorowickiej w krakowskiej dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. To propozycja dla rodziny, która szuka.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł72,22 m² 14 261,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Henryka i Karola Czeczów - Stary Złocień Mieszkanie 4 pokojowe - 2 poziomowe Miejsca garażowe oraz piwnica 72,2m2 Prezentujemy 4-pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni 72,2 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom parterowy , na 14a, gotowy do zamieszkania po zakupie, położony w znakomitej lokalizacji, liszki, obok rynek, kościół ( 230m ) , Urząd, cukiernia z najlepszymi lodami i pysznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 909 466 zł98,42 m² 19 401,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% planowany termin zakończenia 2026-12- 31 Lokalizacja: prestiż, cisza i Natura - Wola Justowska - Apartament przy ul. Morelowej to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 846 zł51,96 m² 9 793,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł9 000 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy w miejscowości Siercza (gm.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 932 m² 155,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1932 m 2 położona w Mszanie Dolnej. Działka pochyła, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ok. 22,5 x 86m.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 400 m² 227,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w kształcie zbliżonym do prostokąta położona w bliskiej odległości od miasta, przy drodze krajowej nr 28. Nieruchomość o szerokości od 38 do 25 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł40,28 m² 17 874,88 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

5B/85 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 40,3 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, położony w cichej i zielonej części Trzebini przy ul. Stojałowskiego 2. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,03 m² 13 091,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem w cichej i zielonej okolicy. Inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł198 m² 2 621,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom z lat siedemdziesiątych w Rybnej, gmina Czernichów, pow. Kraków, woj. Małopolskie na działce ok.5 arów, położony w spokojnym miejscu przy lokalnym asfalcie. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 436 m² 199,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobranowice- polecamy - Urocza, bardzo ładna działka budowlana o pow. 14,36a położona w Dobranowicach, tylko 8 km od Wieliczki. (W ofercie również sąsiednie działki, zestawienie działek na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie w Centrum Niepołomic, 800m do Rynku. Mieszkanie zlokalizowane jest na nowym osiedlu, dostępne od zaraz w stanie deweloperskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł7 900 m² 4,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W gminie dąbrowa tarnowska. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 0,79ha, zlokalizowaną w miejscowości Szarwark gmina Dąbrowa Tarnowska. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 84 m znajdujące się w dzielnicy Wola Duchacka (w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Bonarka).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 127 948 zł88,35 m² 24 085,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oddana do użytku, bez podatku pcc, bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,35 m , położone w kameralnej inwestycji, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa doskonale widoczna z autostrady. Okolica Lotniska Balice , Działka 23ar objęta miejscowym planem zagospodarowania. W planie aż 70% działki , budynki wysokie do 12m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł71 m² 9 155 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 71 m2. Lokale znajdują się na kameralnym osiedlu 8 apartamentów oddalonych 2,5 kilometra od centrum Skawiny [ ul. Wojska Polskiego ] Ta inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

9 488 262 zł1 416 m² 6 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przestronny lokal dla inwestorów i deweloperów 1 415,86m2 ul. Bratysławska Opis nieruchomości: prezentujemy przestronny i wszechstronny lokal użytkowy o powierzchni 1 415,86 m2 położony.

 

 

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 60 m | balkon | Prądnik Biały | 0% prowizji | miejsce postojowe gratis Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,04 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż działka o numerze 5961/4 o powierzchni 962 m2, zlokalizowana w miejscowości Chocznia (wadowice), województwo małopolskie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47,97 m² 11 048,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 1956 roku. - świetna lokalizacja - pełna infrastruktura - piwnica - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 999 zł160,60 m² 6 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Inwestycja będzie oddana w 2026! Nowoczesny bliźniak blisko Krakowa i Wieliczki wysoka jakość, przestrzeń i spokój Inwestycja zakłada budowę nowoczesnego bliżniaka zaprojektowanego.