dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

199 000 zł2 500 m² 79,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo interesującą widokową działkę budowlaną w Makowie (około 8km od Miechowa). Idealna inwestycja na budowę twojego przyszłego wymarzonego domu! wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal handlowo - usługowo/ biurowy o pow. 29,80 m2 składający się z trzech pomieszczeń - sali obsługi, pom. socjalnego, toalety. Lokal usytuowany na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł27 m² 16 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone w sercu Krowodrzy jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic. To jedna z nielicznych ofert w tej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 195 m² 138,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 1195 m2 , położoną w Oświęcimiu , przy ulicy Nowe Stawy-zjazd z ulicy Jagiełły. W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł34,53 m² 25 774,69 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu dwupokojowego apartamentu o pow. 35 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Inwestycja I lokalizacja Młyny Mogilska - nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł59,02 m² 14 401,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Proponujemy na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m , usytuowane na 4 (ostatnim) piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą, oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,53 m² 14 937,82 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,53 m2 położone w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ul. Polonijna, w nowoczesnej inwestycji Osiedle Polonijna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł143 m² 13 287 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Osiedle oficerskie! bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe ( 102m2)na 1 piętrze + lokal 41 m kw ( ma parterze) + garaż + ogródek + piwnica Mieszkanie: 4 pokoje, dwie łazienki i kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest prawo partycypacji do lokalu mieszkalnego przy ul. 29 Listopada. Mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 57m2 usytuowane jest na II piętrze w bloku II piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 093 zł64,82 m² 14 287,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Prądnik Biały Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64m2 położone na 2 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł52,35 m² 14 995,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą funkcjonalnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 52,35 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł4 467 m² 299,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Od dziś w ofercie naszego biura, znajdziecie Państwo działkę budowlaną o charakterze inwestycyjnym, przeznaczoną dla zróżnicowanej zabudowy jak np.: stacji benzynowej, pensjonatu, domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 096 100 zł116,45 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu na sprzedaż prestiżowy lokal usługowy zlokalizowany w inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33 w ścisłym centrum Krakowa. Lokal idealnie sprawdzi się pod:.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł2 185 m² 93,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

| na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlano-rolną o powierzchni 22 arów, położoną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Zasań w gminie Myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63,60 m² 12 972 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 2000 r. o powierzchni: 63,6 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Halszki, dostępne w terminie do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł32,79 m² 16 160,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z balkonem - Kraków Czyżyny Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,79 m w nowoczesnej inwestycji przy ul Romana.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł245 m² 2 244,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Jeśli szukasz domu, w którym masz możliwość wydzielenia dwóch mieszkań, a do tego cenisz sobie spokojną okolicę ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość we wsi Bachowice (gm. Spytkowice).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 177 000 zł222 m² 14 310,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł26,50 m² 22 603,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy apartament o powierzchni 26,5 m , który stanowi bardzo atrakcyjną lokatę kapitału w nieruchomości o stabilnym i rosnącym potencjale. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł4 873 m² 69,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o pow. 4873 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb pisarzowa. Działka nie jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Piwniczna miasto Piwniczna Zdrój pow. Nowosądecki woj. Małopolskie Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł48,50 m² 9 896,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie (własnościowe spółdzielcze) dwupokojowe o pow. 48,50m2.dwustronne, położone w malowniczej Szczawnicy. Z balkonu widok na Palenicę oraz okoliczne góry.

Szczegóły ogłoszenia

2 314 091 zł150,51 m² 15 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA - DUŻY LOKAL UŻYTKOWY W FENOMENALNEJ LOKALIZACJI- ULICA KALWARYJSKA, STARE PODGÓRZE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł12 569 m² 91,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania trzy działki inwestycyjne o powierzchni liczącej 12 569 m2 znajdujące się przy drodze krajowej nr 94. Działki ujęte w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Wojnicz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 121 608 zł147,58 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Domy w Zabierzowie, to projekt 15 budynków, o wysokim standardzie, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, zlokalizowanych przy ulicy Rodziny Poganów w Zabierzowie. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej - Milenijne Wzgórze, dobczyce (skrzynka) Pierwszy etap Inwestycji oddany do użytkowania! Pozostały dwa segmenty. Oferujemy nowoczesne domy o powierzchni 96 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta Sprzedaży Działki Produkcyjno-Usługowej w Staniątkach koło Niepołomic Na sprzedaż dostępny jest atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 60 arów (dwie działki),.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł212 m² 11 792,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:480 m²

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam zorganizowany biznes w pięknej i cichej okolicy z panoramą na góry.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł363,40 m² 9 628,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:661 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w dzielnicy Wola Justowska w Krakowie przy ul. Poręba. Eng below Dom zaprojektowany o powierzchni 363,4 m2 jest położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł11 972 m² 167,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Parku Wolskim przy ulicy Leśnej w Krakowie. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, nachylona , według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 375 zł59,31 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji | Bez pcc 2% | Nowa inwestycja | Kraków - Wzgórza Krzesławickie Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dostępem do miasta?ta inwestycja łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł37 m² 29 054,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

MB Estates ma przyjemność zaprezentować apartament idealny pod inwestycje na Kazimierzu o powierzchni 37 m2 znajdujący się na trzecim piętrze pięciopiętrowej odremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł88,50 m² 23 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament premium - bronowice - 88,5 m2 - taras 21 m2 - miejsce postojowe - komórka lokatorska! Do zaaferowania mamy przepiękny, nowoczesny, przestronny apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł30 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jankówka, działka budowlana 30a, możliwość wydzielenia większej lub mniejszej powierzchni, tylko 8 km od Wieliczki. 30 arów | media na działce | asfalt | południowy stok | możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł750 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 7,47a położona w miejscowości Zelków w gminie Zabierzów. Nieruchomość nasłoneczniona w kolejnej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży nowy piękny apartament wykończony pod klucz w świeżo odrestaurowanej pięknej kamienicy z 1900 roku, położonej przy spokojnej ulicy Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 393 m² 400,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2 393 m Z widokiem na góry | biały dunajec spokój, przestrzeń I panoramiczne widoki Na sprzedaż działka o powierzchni 2 393 m , położona w malowniczej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł1 310 m² 29,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt