dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 131 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość. Działka o powierzchni 637 m2 położona w jednej z najlepszych dzielnic Zakopanego - na wzgórzu Antałówki w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 131 zł84,61 m² 12 635,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Lokal nr M-23 | Piętro III | Powierzchnia użytkowa: 84,61 m Nowoczesne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 84,61 m , położone na III piętrze, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 135 406 zł421,73 m² 12 177 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Lokal usługowy funkcjonalna przestrzeń dla Twojego biznesu Powierzchnia całkowita: 421,73 m Nowoczesny lokal usługowy o łącznej powierzchni 421,73 m to doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 651 zł57,37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Kup mieszkanie powyżej 70 m , a garaż i komórkę lokatorską otrzymasz w cenie! Zyskaj nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych i zamieszkaj w samym sercu miasta! Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł45,31 m² 14 478,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży mieszkanie 45,3m2 na ulicy Kordiana 60

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł280 m² 7 767,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Dom W krakowie dom szeregowy narożny W stanie deweloperskim Z rynku wtórnego O pow. 280 M2, w tym podziemie Z garażem ok. 100 M2 + 2 miejca postojowe przy domie + strych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 905 zł95 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z ogródkiem 126 M2 3 sypialnie 2 łazienki uwaga: zakup mieszkania jest związany Z obowiązkowym zakupem za dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł200 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Sprzedam dom wolnostojący Męcina (powiat limanowski) Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Męcina, w powiecie limanowskim, woj. małopolskie, pomiędzy Nowym Sączem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 040 zł33,40 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i ogrodu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

723 240 zł49,20 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł31,60 m² 17 721,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Biuro nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,6 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Topolowej. To doskonałe rozwiązanie dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1400 m , położona w zielonej i spokojnej części Krakowa - okolice Tyńca To idealna propozycja dla osób marzących o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł667 m² 929,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 667 m - Kraków, skotniki | spokojna okolica, świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 667 m , zlokalizowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł49,71 m² 15 188,09 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Czyżyny - os. Avia. Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i bardzo popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł45,29 m² 12 585,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Osiedle Albertyńskie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,29 m 2 z loggia. Rozkładowe, narożne, dwustronne mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1966 r. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 443 m , położona w Podolszu przy ul. Jesionowej nr. 2A , gmina Zator nr 616/20 w sąsiedztwie dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 520 zł47,40 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 850 zł47,39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 372 zł47,39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 697 000 zł180 m² 9 427,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

Dom, kraków, ul Rumiakowa, 165 m 2 , działka 10 a, 1697 tys zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2023 roku, położony w Krakowie przy ul. Rumiankowej. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł109,41 m² 9 231,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż domy wolnostojące w malowniczej miejscowości Rączna o metrażu 109 m2.Składa się (parter) z salonu z kuchnią, łazienki, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł100 m² 7 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż kameralne osiedle składające się z domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 81 m2. Każdy dom składa z 4 pokoi. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł163 m² 7 914,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż kameralne osiedle składające się z domów wolnostojących o powierzchni całkowitej 163 m oraz powierzchni użytkowej ok. 144 m . Każdy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł68 m² 18 367,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż apartament w neoklasycznej kamienicy z 1890 roku przy ul. Felicjanek o metrażu 68 m2. Apartament charakteryzuje się uosobieniem klasycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł320 m² 6 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom w skandynawskim stylu. Jest to dom o metrażu 320 m2 składający się z 5 pokoi typu "nowoczesna stodoła". Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł128,48 m² 8 561,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta informacyjna od dewelopera, brak podatku pcc. Wizualizacja może odbiegać od końcowego efektu, pracę trwają, więc na zdjęciach są przykładowe elewacje. Dostępne wyjątkowe, parterowe 3 domki.

Szczegóły ogłoszenia

756 659 zł42,06 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wykończone nowe mieszkanie o powierzchni 42,06 m2 z przestronnym ogrodem o powierzchni ok. 40 m2 w inwestycji Slow City przy ul. Piaszczystej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł262 m² 7 442,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycje 7 widokowych domów wolnostojących w Michałowicach przy ul. Jesionowej- osiedle Dolinki Jesionowa. Już teraz możesz wybrać swój dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł134 m² 11 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nie współpracuje z biurami nieruchomości! Oferta bezpośrednia od Dewelopera. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Pow. całkowita 134,20 m2 Pow. użytkowa 126,90 m2 Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł108,56 m² 7 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja W biertowicach - zamieszkaj na swoim. Uwaga zoatał ostatni wolny lokal mieszkalny w tej inwestycji. Jeśli szukasz domu z ogródkiem, chcesz czerpać spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł127 m² 7 078,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa inwestycja W biertowichach - dom wolnostojący W technologi drwenianej- domy Z bali został już oststni wolny dom Z bali - zapraszam do zakupu - możesz mieć dom na 7 ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na ul. Montwiłła Mireckiego 9/2, dzielnica Borek Fałęcki blisko Zakopianki, południe Krakowa. Mieszkanie usytuowane jest w kamienicy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta na wyłączność nr ds-5252 lokalizacja : powiat nowotarski * gmina Raba Wyżne: skawa opis nieruchomości : do sprzedaży całoroczny drewniany dom z bali z 1899r z tzw. "duszą".

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży oferta na wyłączność nr ms-5281 lokalizacja : Kraków-Krowodrza- prądnik Biały - ul. Zdrowa 2a / Prądnicka rejon opis nieruchomości : do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł35,29 m² 12 184,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność nr oferty ms-5280 lokalizacja: kraków Śródmieście- prądnik Czerwony- ul. Powstańców opis nieruchomości : do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł135 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie bliźniaczej, sprzedawany w stanie deweloperskim. Cena nieruchomości wynosi 870 000zł. Opis nieruchomości: dom o powierzchni użytkowej 130.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł97,39 m² 19 498,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 z antresolą 37,39 m2, położone w rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Dębniki, przy ul. Kobierzyńskiej. -> Taras na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji W limanowej przy ul. Jana biedronia już W sprzedaży! Prezentuje ofertę nowoczesnych mieszkań w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 50 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł37,89 m² 19 662,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 37,89 m2, położony na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska. Mieszkanie wyposażone jest w funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Drugi etap W inwestycji aleja górki zawadzkie W nowym sączu przy ul. Górki zawadzkie już W sprzedaży! Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,34 m² 9 167,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Iconic Home to nowoczesny projekt mieszkaniowy, który przenosi klimat luksusowego kurortu do codziennego życia jego mieszkańców, zlokalizowany na osiedlu Wólki w Nowym Sączu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł102 m² 15 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż duży, przestronny 2-pokojowy apartament zlokalizowany w spokojnym miejscu Zakopanego, w pobliżu terenów zielonych i tras spacerowych. W pobliżu trasy Pod Reglami.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł46,90 m² 18 976,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na Osiedlu Podwawelskim. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na wschód i zachód, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł9 800 m² 12,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój prywatny las blisko Tarnowa 98 arów spokoju i natury! Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 98 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Zawada.