dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 071 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł53,11 m² 14 102,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie W zakopanem Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 53,11 m2 położony w spokojnym miejscu Zakopanego, w otoczeniu terenów zielonych oraz domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 955 zł65,05 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i dużego balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 500 zł37,65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki składającej się z pokoju dziennego, kuchni i łazienki. Lokal znajduje się na czwartym piętrze - inwestycja Osiedle Niwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 772 zł64,92 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i dużego balkonu. Lokal znajduje się na inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł190 m² 9 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Dom Z ogrodem I widokiem na tatry | Zakopane | 1114 m działki najważniejsze informacje: - dom o pow. całkowitej ok. 190 m - Powierzchnia użytkowa ok. 120 m - Działka 1114.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł2 759 m² 122,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy - do sprzedania działkę 2759 m2 w miejscowości Tomaszowice (powiat Krakowski gmina Wielka - Wieś). Działka oznaczona w mpzp jako "rm/r" .Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona w malowniczej miejscowości Trzetrzewina. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, prywatności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł88 m² 3 056,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji **atrakcyjna oferta sprzedaży: dom w Regulicach** Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie! **szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 317 773 zł49,60 m² 26 568 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal (usługowy) położony w budynku K "jarząbczy Wierch" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma projektowaną powierzchnię ok. 49,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 869 zł43,15 m² 27 552 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal (usługowy) dwupoziomowy położony w budynku K "jarząbczy Wierch" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma powierzchnię 43,15 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 136 658 zł62,04 m² 34 440,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przedmiotem ogłoszenia jest nowy lokal dwupoziomowy położony w budynku I "ornak" w inwestycji Enklawa Polany w Kościelisku. Lokal ma projektowaną powierzchnię ok. 62,04 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł140 m² 11 421,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przestronny i funkcjonalny 140-metrowy apartament z 6 pokojami, wyróżniające się wyjątkowym, otwartym salonem z panoramicznymi przeszkleniami. Osiedle Trapezowe to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł70 m² 7 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam do sprzedania ekskluzywne mieszkanie przy ulicy Prostopadłej 9 w bloku dwupiętrowym na pierwszym piętrze. Świetna lokalizacja, blisko każdego rodzaju sklepów, piekarni, szkół, przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł64 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż bezpośrednio od właściciela! Niezwykle przytulne i klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum krakowa przy ulicy karmelickiej 18. Mieszkanie o powierzchni 59,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł139 m² 3 517,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

Nowoczesne domy w Bolęcinie - 2 km od Chrzanowa Na sprzedaż nowe domy jednorodzinne położone w Bolęcinie, na pograniczu z Piłą Kościelecką, w kameralnej części nowo.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł958 m² 146,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Alwernia. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 958 m , położoną w spokojnej, zielonej części Alwerni - w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 399 m² 261,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w centrum przemysłowej części Trzebini - świetna pod produkcję, magazyny i usługi. Przedmiotem sprzedaży jest działka w użytkowaniu wieczystym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł67,18 m² 12 339,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Mieszkanie inwestycyjne z najemcą Umowa z najemcą do 31.08.2026r. możliwość przedłużenia do końca roku 2026. Czynsz 3900zł + opłaty administracyjne i media(około 750zł).

Szczegóły ogłoszenia

162 500 zł1 300 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 13 arów (1300 m) o wymiarach: ok. 26 m szerokości 50 m długości. Warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania. Media na działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł109,26 m² 7 047,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Мы также говорим на русском Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Vibe Home ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

599 000 zł48,77 m² 12 282,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 820 000 zł89,23 m² 20 396,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy apartament 4-pokojowy | 89,23 m | lindego2 | Krowodrza, kraków Miasto w zasięgu ręki. Natura tuż obok. Komfort przyszłości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł39,20 m² 6 377,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Trzebini na osiedlu Gaj. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie w Zakopanem Prezentujemy państwu mieszkanie o powierzchni 51,87m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, budynku trzykondygnacyjnego. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł990 m² 116,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 989 m2 położona w malowniczej miejscowości Lachowice, w gminie Stryszawa , powiecie suskim. Działka znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Czarnym Dunajcu przy ulicy Jana Pawła II, obejmująca działki ewidencyjne nr 5529/4 oraz 5528/5. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1637 m .

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł19,58 m² 21 910,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zainwestuj I zarabiaj na apartamencie W górach! Mam przyjemność zaoferować wspaniały apartament w doskonałej lokalizacji - tuż u podnóża Doliny Kościeliskiej. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,86 m² 7 501,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dogodnej części Tarnowa, przy ul. Mościckiego 86, w pobliżu centrum miasta. Lokal jest po remoncie, częściowo umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł64,11 m² 25 737,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż Wyjątkowy, premium apartament zlokalizowany przy ul. Zbożowa 2a w Krakowie, w inwestycji renomowanego dewelopera atal. Mieszkanie zostało wykończone pod okiem projektanta wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w miejscowości Czernichów, powiat krakowski. Dom jest położony na działce o powierzchni 18 arów. Budowa domu została zakończona w 2012 roku. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł250 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w miejscowości Kamień, gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej wynoszącej 185 m2 jest posadowiony na działce o powierzchni 10 arów. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł163,54 m² 8 438,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Ostatnie wolne domy! dom W zabudowie bliźniaczej pod krakowem! Powierzchnia całkowita: 163,54 m | Garaż | Ogródek | 3 sypialnie | 2 łazienki + wc | Garderoby | Pom. gospodarcze Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,58 m² 13 819,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

- wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na 3 piętrze z piwnicą o powierzchni 7m2 - przestronny salon, półotwarta jasna kuchnia, duże szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,16 m² 13 658,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego dla rodziny. Gotowe do zamieszkania, w wysokim standardzie. W salonie oraz w sypialni klimatyzacja. Mieszkanie świetnie skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł3 447 m² 121,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Rezydencyjna działka Z prywatnym lasem Góry Luszowskie | Trzebinia | ul. Podbuczyna 35 arów ciszy, natury i prywatności Miejsce, w którym powstaje rezydencja nie tylko dom Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł70,30 m² 6 386,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezczynszowe Mieszkanie (70,3 m ) + Działka Usługowa 8 ar w Michałowicach! najważniejsze atuty: ekstra lokalizacja biznesowa: działka przy Drodze Krajowej E77 (s7) gwarancja widoczności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

mHouse Kraków Lokal A2 | 99,22 m | Ogród Południowy | Bez prowizji i pcc | Gotowe do odbioru! Zapraszamy do odkrycia mhouse kameralnego zespołu czterech budynków jednorodzinnych (łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł170,02 m² 8 410,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Opis nieruchomości: zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 170 m , zlokalizowanego na kameralnym i zamkniętym osiedlu Działowskiego Park.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9 arów, położona w malowniczej miejscowości Królówka,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

MB Estates ma oferuje Państwu na sprzedaż Dom do remontu z ogrodem Trzebinia, ul. Waryńskiego Opis Dom wolnostojący z ogrodem, położony w atrakcyjnej części Trzebini przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65,90 m² 15 022,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

MB Estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę 4-pokojowego mieszkania na zamkniętym osiedlu Podgórze Duchackie, opis mieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł45,97 m² 20 426,37 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.97 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł101,30 m² 10 355,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²