dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 101 ogłoszeń

112 000 zł852 m² 131,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 864 w Ryczówku Gm. Klucze Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 852m, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Ryczówek leżącej na.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł2 127 m² 110,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-usługowa i siedliskowa przy ul. Pajora w Nowym Sączu. Powierzchnia działki to 21,27 ar. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł60,80 m² 4 359 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie stbs, 60,8m2 z tarasem i ogródkiem os. 29 listopada w Nowym Sączu. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z zasobów stbs o powierzchni 60,8m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł240 m² 10 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Przepiękny nowoczesny dom w podkrakowskich Świątnikach Górnych - to alternatywa dla wymagających! Jeśli szukasz domu funkcjonalnego, dopracowanego i pięknie urządzonego, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł2 295 m² 215,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja Działka zlokalizowana jest w miejscowości Balice, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Kraków-Balice, zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Krakowa. Doskonała komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł35 900 m² 52,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super okazja dla inwestora! Grunty z nasadzeniem jodłą kaukaską, która jest najczęściej wybieranym drzewkiem bożonarodzeniowym. Nasadzenia kilkuletnie z możliwością rozpoczęcia wycinki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 370 zł66,62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł40,39 m² 14 582,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze, winda w budynku. Okna z wyjściem na ogródek skierowane na zachód.9 Lokalizacja : Podgórze- Bieżanów, w południowo - wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł161,53 m² 6 809,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Piękny i oryginalny dom w Masłomiącej komfort, natura i prestiżowa lokalizacja Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń, popołudnia spędzane na tarasie z filiżanką kawy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2,6445 ha położona w miejscowości Łękawica, gmina Stryszów. Działka składa się z części przeznaczonej pod zabudowę zagrodową.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł37,82 m² 23 506,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* mieszkanie wykończone - gotowe do zamieszkania * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,82 m2 na 1 piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Zabłocie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10 838 m2 ( 108,38 ara) w Śledziejowicach świetna lokalizacja, blisko Wieliczki i Krakowa N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 340 zł50,95 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

|R| Property prezentuje lokal handlowo - usługowy w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się jednej z głównych arterii dzielnicy Ruczaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł8 521 m² 159,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Oferta dla inwestora -atrakcyjne działki z wz na 9 domów Zaborze, ul.Wodna Lokalizacja: Zaborze, gmina Oświęcim, ul.Wodna (powiat oświęcimski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 417 m² 211,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej miejscowości Maszyce, gmina Skała. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta, co ułatwia zagospodarowanie terenu. Znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł870 m² 6 781,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna (w sumie 870 mkw.) położona na terenie ogrodzonym w Krakowie (w Czyżynach). 2 budynki z przeznaczeniem pod biuro, usługi lub magazynowanie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 310 zł43,35 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł227,20 m² 5 717,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Mam przyjemność zaproponować na sprzedaż unikatowy dom wolnostojący o powierzchni 178,40 m2 znajdujący się w miejscowości Ściejowice - gm. Liszki Dom otwarty w dniu 28.02.2025.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł362 m² 8 011,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję o powierzchni 362,60m2, położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Zalasowa. Nieruchomość ta to synonim luksusu, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 400 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: maruszyna/ Szaflary Powierzchnia : 1400m2 Media: prąd, gaz mpzp: brak Studium; zabudowa usługowa uwaga! zmiana przepisów! Zapoznaj się z naszym raportem przygotowanym wraz z otodom.

Szczegóły ogłoszenia

577 500 zł7 700 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Łukowej, to doskonała propozycją dla inwestora lub rodziny patrzącej w przyszłość. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni siedemdziesięciu siedmiu arów,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł68 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokoje. Balkon, komórka i garaż! Park Zakrzówek! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Stan lokali -w budynku głównym częściowo wykończone, w oficynie stan deweloperski. Forma własności - udział ze wskazaniem. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 000 zł124 m² 6 524,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami Liszki, ul. św. Jana Pawła II 48 Powierzchnia całkowita: 124 m Ogród: ponad 160 m Stan: deweloperski - urządzisz według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 967 zł44,01 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 44,01 m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł67,37 m² 25 456,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży mieszkanie 67,37 m2 składające się z: - salonu z aneksem kuchennym (24,38 m2) - sypialni z garderobą (15,40 m2) - pokoju (11,29 m2) - przestronnej łazienki (5,84 m2) - 2 ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 209 500 zł57,86 m² 20 903,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu o pow. blisko 58 m i wysokimi sufitami, który jest zlokalizowany w historycznej części inwestycji przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł10 293 m² 30,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowe działki rolne położone w malowniczej miejscowości Czarna Góra (powiat tatrzański, gmina Bukowina Tatrzańska), z niezwykłym widokiem na panoramę Tatr. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł186 m² 8 059,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:653 m²

Szukasz domu, który łączy niskie koszty utrzymania z przestrzenią dla dużej rodziny? A może poszukujesz bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta nieruchomość w stylu kanadyjskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 395 m² 1 433,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o pow. 13,95 ar, zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy ok. 160m2 w Krakowie os. Skotniki. Dom pochodzi z lat przedwojennych, zbudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł900 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka o pow.9,a położona w malowniczej części miejscowości Radziszów. Działka w miejscowym planie przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł33,73 m² 16 424,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana o pow. 6.43a, zlokalizowana w Krakowie w samym sercu Tyńca. Działka położona w wyjątkowo spokojnym miejscu, w otoczeniu niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana we Wrząsowicach o powierzchni 10 arów. Atuty. położona w prestiżowej części Wrząsowic dojazd do działki drogą we współwłasności, a następnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł29 000 m² 120,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2,90 ha, położona w miejscowości Konary, gmina Mogilany. Oferta obejmuje dwie działki ewidencyjne tworzące rozległy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł41,50 m² 17 710,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

5A/75 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 41 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł178 000 m² 11,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikatowa działka budowlano-usługowa o imponującej powierzchni 1,78 ha, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Bogusza. To niepowtarzalna okazja dla inwestorów marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 567 zł62,39 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic Biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc Mieszkanie w Bronowicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48,38 m² 19 636,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Proponujemy Państwu do zakupu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,38 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego apartamentowca. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł11 112 m² 8,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działki rolne w miejscowości Podczerwone, gmina Czarny Dunajec. Numery oferowanych działek: 3290, 3289/1, 3291/2, 3292 , 3293, 3295/1, 3294, 3295/2, 3296, 3297/1, 3297/2,.