dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 085 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 085 ogłoszeń

1 599 999 zł650 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Okazja- bardzo ładny Dom-Pensjonat z olbrzymim potencjałem Do remontu, rozbudowy, są wz na dodatkowe 3 domy na działce. Piękny pensjonat w Rabce- zdrój Zaryte, pięknie położony nad Potokiem.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł39 m² 17 410 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lokalizacja: kraków, zabłocie, ul. Hetmańska Cena: 679 000 zł Powierzchnia: 39m2 Piętro: 2/4 Pokoje: 2-pokoje, osobna jasna kuchnia Na sprzedaż mieszkanie znajdujące sie w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł650 m² 6 907,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wyjątkowa willa z widokiem na Tatry - Poronin | gotowy biznes + część prywatna Na sprzedaż niepowtarzalna willa położona w malowniczej i spokojnej części Poronina, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł57,16 m² 14 695,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie na kameralnym osiedlu! | Kraków, podgórze | 57,16 m + ogródek Lokalizacja: kraków - Podgórze, okolice ul. Kobierzyńskiej Rok budowy: 2023 Budynek: nowoczesny, 3-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł60 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek handlowo - usługowy w Joninach Gmina Ryglice. Działka 10 a. Budynek handlowo-usługowy z potencjałem: * Brak konkurencji jedyny obiekt w okolicy! * Media na działce * Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 600 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia to ok. 26arów.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł157,90 m² 6 269,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadanie kamienicy w centrum Wadowic wiąże się z wieloma zaletami zarówno finansowymi, jak i praktycznymi. Propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz posiadać stylowe mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 873 zł52,28 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

4.A.0.03 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament o pow. 52,28 m2 blisko Ronda Matecznego, szybki dojazd do Centrum Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 111 zł43,74 m² 21 538,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

NA sprzedaż Apartament w prestiżowej inwestycji wykonanej w najwyższym standardzie w topowej lokalizacji Krakowa -to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, design, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł156,39 m² 5 882,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość na obrzeżach Wieliczki. Oferowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 144 m to dwukondygnacyjny lokal, który z powodzeniem spełni.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł5 700 m² 101,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siepraw | Prywatna enklawa pod lasem | 57 arów spokoju zaledwie 20 min od Krakowa Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej w towarzystwie szumu liści, a nie szumu autostrady? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

WYJĄTKOWA OFERTA - LOKAL NIEMIESZKALNY PRZY PLANTACH KRAKOWSKICH NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 201 zł38,09 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł5 200 m² 55,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: znamirowice (gmina Łososina Dolna) - Powierzchnia: 52ar - Media: prąd w sąsiedztwie - Przeznaczenie: tereny rolne i las - Droga: współwłasność Teren płaski , blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł167 m² 4 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom położony pod Nowym Targiem w miejscowości Ostrowsko o powierzchni użytkowej 167 m2. Dom gotowy do zamieszkania, z dużym potencjałem inwestycyjnym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł164 m² 3 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Nieruchomość z potencjałem dom + budynek warsztatowo-garażowy. Szukasz miejsca, które połączy komfort mieszkania z możliwością prowadzenia biznesu lub działalności hodowlanej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł70,07 m² 15 684,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania wygodny, komfortowy apartament zlokalizowany na komfortowym Osiedlu Europejskim. Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone. Gotowe do wprowadzenia. Apartament o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł137 m² 11 678,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny Apartament 5,6-Pokojowy Szukasz przestrzeni, która zapewni Twojej rodzinie maksymalny komfort, a jednocześnie prestiżowy adres w północnej części Krakowa? Na sprzedaż luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 252 m² 198,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż budynek gospodarczy z dużym potencjałem adaptacyjnym, położony na działce o powierzchni 12,52 ar w malowniczej i spokojnej miejscowości Łużna (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 32m2 w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul Al. 29 listopada. Kamienica po generalnym remoncie. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Czy duża działka to coś dla Ciebie ? Idealne miejsce pod agroturystykę. Cisza, spokój, odpoczynek na łonie natury. Zapraszam do Dębiny gmina Rzezawa parafia Okulice Dobry dojazd do Bochni, brzeska.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł41,13 m² 22 975,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 z tarasem w inwestycji Apartamenty Go przy ulicy Rakowickiej. "Apartamenty Go" położone są w sąsiedztwie trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 37 m2 + balkon zlokalizowane przy ul. Lindego, bronowice w inwestycji gotowej do użytku. Brak pcc! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy i zagospodarowania terenu. Nieruchomość znajduje się w okolicy ul. Obozowej na Ruczaju. Dla przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 854 m² 80,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka budowlano-rolna o łącznej powierzchni 2854 m2, położona w miejscowości Brzezie, w gminie Kłaj. Działka o numerze 1020 w miejscowości Brzezie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż. Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 roku przy ul. Wielickiej. Budynek ogrodzony, z cichobieżnym windami, dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł697 m² 4 017,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt handlowo-usługowy blisko centrum Andrychow do zdobycia. Wysoki standard obiektu pozwala bez inwestycji zagospodarować obiekt na cele handlowe lub usługowe. Dookoła budynku jest parking.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł130 400 m² 40,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedaży piękny zagospodarowany teren z przeznaczeniem pod budowę rezydencji. Teren 13,04 ha zlokalizowany w Małopolsce gmina Szczucin. Teren do sprzedaży z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł250 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Raciechowice - dom mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji w centrum wsi o powierzchni całkowitej ok. 250m2, wzniesiony na działce o powierzchni 8 arów (800m2). Budynek wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 772 zł47,89 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł24,30 m² 16 419,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania - Kraków, os. Słoneczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,30 m , położone w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł47,80 m² 19 456,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Mitkowskiego 4 w dzielnicy Dębniki - Kraków. Otoczenie nieruchomości: otoczenie nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł37,50 m² 12 507 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Harmonogram Płatności! Idealne pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie! 2 pokoje | 37,5 m | Skotniki | blisko Lasu Tynieckieo 0% prowizji | bez pcc To mieszkanie jest dla kogoś, kto chce mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 777 zł81,83 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / przestronny apartament dla rodziny - odbiór W IV kwartale 2027 roku! / biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42 m² 22 619,05 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mint Property prezentuje na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych, zielonych części Krakowa Krowodrzy, przy ulicy Poznańskiej.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł2 295 m² 1 124,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z widokiem na Tatry Witów, gm. Kościelisko Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o numerach 6626 ( 1529 m2 ) oraz 6625/1 ( 766 m2 ) łącznie : 2295 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł31 m² 17 903,23 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe na zdrowej do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położna przy ul. Zdrowa, (dzielnica Prądnik Biały). W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz sportowa:.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł70 m² 1 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Oferta Sprzedaży Domu w Zabrniu, gmina Szczucin Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży drewnianego domu położonego w malowniczej miejscowości Zabrnie, w gminie Szczucin.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 350 m² 196,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną (obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego) w miejscowości Sosnowice w gminie Brzeźnica. Działka jest prawie płaska, położona.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł52,50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia stella, 2 pokoje na III piętrze, kameralne osiedle otulone lasem mieszkanie W stanie deweloperskim, z miejscem postojowym I komórką lokatorską lokalizacja: stella to.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł60,20 m² 6 096,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,2 m + dodatkowo 8 m piwnicy położone na 3. piętrze w bloku na Osiedlu Zielonym w Tarnowie. Nieruchomość stanowi pełną własność.

Szczegóły ogłoszenia