dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 071 ogłoszeń

600 000 zł840 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzeda ż działka budowlana mnu - Libertów Zaledwie 1 km od granicy Krakowa! Działka jest w trakcie zmian geodezyjnych. Powierzchnia działki: 840 m , szeroko ść około 17 m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

524 800 zł43,70 m² 12 009,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków, nowa Huta - Osiedle Krakowiaków Na sprzedaż mieszkanie położone na 10. piętrze jedenastopiętrowego budynku z 1970 roku. Budynek podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł160 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Przestronny, 4 - pokojowy apartament w centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Piękny, przestronny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł6 000 m² 36,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 60arów, czeka na Ciebie! Możliwość podziału na 2 działki budowlane + droga dojazdowa. Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż urokliwą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 044 m² 181,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w woj. małopolskim, powita myślenicki, gmina Myślenice, miejscowość Poręba. Cenisz sobie ciszę, spokój, relaks oraz otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 078 zł48,43 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł41 m² 17 804,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie do remontu położone przy ul. Hetmańskiej na Starym Podgórzu w Krakowie. Lokal cichy, z widokiem na spokojną ul. Tarnowskiego. Położony w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 380 zł60,82 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji blisko Centrum Niepołomic 2 sypialnie Duży balkon Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko: centrum Puszcza Niepołomicka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł128 m² 5 703,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom z wolnostojącym garażem w pięknej, zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie miasta Krakowa, a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł76 m² 33 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 76m w prestiżowej inwestycji "kossak Residence", zlokalizowanej u podnóża Wawelu oraz bulwarów Wiślanych. Inwestycja Kossak.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł8 000 m² 26,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna zlokalizowana w Borzęcie, niedaleko Myślenic, częściowo zalesiona, idealna pod zabudowę siedliskową. Położona w malowniczej, spokojnej okolicy, z pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł380 m² 2 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w miejscowości Powroźnik.! dom wielorodzinny lub pensjonat! Prezentowany obiekt wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł160 m² 1 561,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedwojenny budynek murowany o powierzchni zabudowy 180mkw położony jest w Ketach bezpośrednio przy ulicy Krakowskiej niedaleko ronda w kierunku Krakowa. Budynek murowany, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,85 m² 13 091,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w Krakowie - Nowa Huta, os. Szkolne. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku mieszkalnym z 1956.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł38,02 m² 21 041,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38m2 w kameralnym apartamentowcu, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Kawiory.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł176 m² 8 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w zielonej i spokojnej części Kraków ul. Grębałowska (dzielnica Grębałów). Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł177,22 m² 5 637,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (formalnie lokal mieszkalny) położony w miejscowości Szyce,.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł28 m² 17 964,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Nowoczesny lokal z możliwością aranżacji na mieszkanie Kraków, ul. Kobierzyńska 47 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł769 m² 200,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 769 m , położona w Jordanowie (powiat suski, woj. małopolskie), w okolicy ul. Generała Maczka. Nieruchomość znajduje się 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł37,20 m² 34 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Luksusowy Apartament w Angel Wawel - Prestiż, design i Komfort spa Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, zaprojektowanego z dbałością o każdy detal apartamentu w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 703 475 zł75,71 m² 22 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym budynku przy ul. Wita Stwosza w Krakowie. Idealne miejsce dla działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł5 400 m² 80,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, duża działka rolno-budowlana o powierzchni 54 ary w miejscowości Jawczyce, gmina Biskupice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta. Powierzchnia budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł144 m² 4 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Więcej informacji: jacek Chudzik biuro:   w godz. 9-17 od poniedziałku do.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł75 m² 14 666,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klimatyczne, ustawne mieszkanie położone w budynku z 2017 roku, os. Boaterów Września/ul. Srebrnych Orłów, rejon Mistrzejowice, mieszkanie o powierzchni całkowitej 75m2., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 186 000 zł117 m² 10 136,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o wyjątkowym domu, który łączy nowoczesny styl, prestiż, prywatność i komfort życia codziennego? Właśnie go znalazłeś! O Nieruchomości Prezentujemy na sprzedaż nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł59,05 m² 6 756,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! dwa ostatnie mieszkania na pierwszym etapie inwestycji, nie zwlekaj z decyzją, " Osiedle Borki" w Koszycach Wielkich! Jeżeli myślisz o przeprowadzce w ciche i spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł106 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż połowa domu usytuowanego na jednym z osiedli mieszkaniowych w Tuchowie. Budynek z lat 70-tych, o powierzchni 106,33m2, wybudowany metodą tradycyjną, kryty blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł712 m² 3 369,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

| funkcjonujący, gotowy do kontynuowania działalności budynek pensjonatowy po remoncie - ponad 40 miejsc noclegowych - profesjonalna kuchnia - 90-metrowy stylowy apartament Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł10 200 m² 1 078,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka usługowa w Skotnikach o powierzchni 1 hektar i 2 ary. Atuty. położona przy drodze gminnej utwardzonej. dojazd do działki z dwóch stron objęta mpzp jako tereny.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł339 m² 8 820,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 776 m²

Przedmiotem sprzedaży jest pensjonat położony w doskonałej lokalizacji w Krynicy Zdrój przy ul. Zamkowej o powierzchni użytkowej 369m2. Nieruchomość położona jest na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł133,61 m² 4 565,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 949 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości przez Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest prawo własności do nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,4949 ha, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł240 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 210 mkw. położony na działce o powierzchni 900 mkw. w Łęgu Tarnowskim przy ul. Dolnej pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 196 zł60,37 m² 9 179,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim, w wyjątkowej inwestycji w Nowym Sączu - odbiór w IV kwartale 2027 roku Bez podatku pcc/ bez dodatkowych kosztów/ Prowizja 0%.

Szczegóły ogłoszenia

81 900 zł810 m² 101,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł39 m² 15 256,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39 m , zlokalizowanego przy ul. Żabiniec w Krakowie w popularnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł131 m² 11 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** 0% prowizji! *** Na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 131 m2 położony w Trojanowicach, gm. Zielonki. Dom położony jest w cichym, ustronnym miejscu na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 000 zł60 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż piękne mieszkanie po remoncie z loggią [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł128,27 m² 7 640,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł28,93 m² 21 949,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży wyposażoną kawalerkę z dużym balkonem przy ul.Rydlówka, rejon Podgórze-Mateczny. Świetna propozycja inwestycyjna - wynajęte mieszkanie przynosi stały,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł68,80 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Podgórze duchackie nowe wykończone 4 pokoje bez podatku pcc! mieszkanie Oferuję Państwu nowe mieszkanie trzypokojowe , gotowe do zamieszkania o powierzchni 68,80 m2, które składa się z salon.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 000 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 30 ar z winnicą, widokiem na Tatry i pozwoleniem w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego! Wyjątkowa nieruchomość dla osób szukających prywatności, czystego powietrza.