dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 072 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

21 072 ogłoszenia

330 000 zł1 661 m² 198,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 16,6 ar, położona w miejscowości Zalas (gm. Krzeszowice, pow. krakowski) - wymiary 23m x79m oferta na wyłączność. Główne atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł1 350 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 13.5 ara w Skrzyszowie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13.5 ar, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Skrzyszów (Gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł217,20 m² 4 949,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Dom wolnostojący Z gabinetem lekarskim blisko centrum. Bez prowizji. Przestronny dom w spokojnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych, z częścią usługową, przystosowaną pod gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 034 700 zł56,47 m² 18 323 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł800 m² 1 606,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości vavelia ma wyłączną przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki (pow. 5,78 ar), zabudowanej domem jednorodzinnym w centrum Skawiny, przy ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31,45 m² 14 308,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży studio zlokalizowane w nowo powstałej nadbudowie poddasza w reprezentacyjnej kamienicy z okresu międzywojennego. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł220 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 664 m²

Fałkowice (gm. Gdów) - nieruchomość z dużym potencjałem. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dużym budynkiem gospodarczym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 350 m² 53,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne, zaciszne miejsce - Zapraszamy Prezentowana nieruchomość stanowi działki ewidencyjne o numerach: 706/2, 706/3 i 706/4 o łącznej powierzchni 0,3350 ha wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 907 m² 89,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz dość chaosu potrzebujesz ciszy i spokoju pod swój wymarzony dom. Znajdę dla Ciebie rozwiązanie ,moja oferta to wspaniała okolica dużo zieleni i miejsce w którym w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł234 m² 5 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nowa huta dom W zabudowie bliźniaczej! po generalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna, hydrauliczna, przygotowana pod klimatyzację, okablowanie do internetu, kamer, alarmu, wentylacja, wideo.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł220 m² 9 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 220 m wraz z dodatkowym mieszkaniem dla drugiej rodziny lub pod wynajem, położony na dużej, zagospodarowanej działce 1800 m (18 ar).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł131 m² 12 213,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:715 m²

Osiedle Śpisko Dziedzina | Kameralne domy premium w sercu Spisza Informacja cenowa: cena podana w ogłoszeniu obejmuje dom wykończony pod klucz, bez zabudowy kuchennej oraz mebli ruchomych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:419 m²

Krościenko nad Dunajcem | widok na góry | fotowoltaika | możliwość zakupu całości Na sprzedaż kameralna inwestycja składająca się z 10 domów położonych w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | 47,26 m | Kraków, mistrzejowice Nowe | 2020 r. Szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Krakowa? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł9 618 m² 70,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do kontaktu! Izdebnik gm.Lanckorona Działka budowlana o powierzchni 96,18 arów położona przy drodze gminnej. Dojazd do działki drogą asfaltową a następnie polną. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 235 000 zł110 m² 11 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3 poziomowy dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł140 m² 10 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny | 140 m + poddasze | Grębałów, kraków Cena: 1 650 000 zł brutto Powierzchnia domu: 140 m + poddasze Powierzchnia działki: 3,5-4 ar Stan: deweloperski Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 233 030 zł53,61 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Eng below Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony na VI i VII kondygnacji, w ramach nowo zrealizowanej nadbudowy stylowej, modernistycznej kamienicy z lat 30. XX wieku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł168,52 m² 11 690,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący W krakowie -dębniki Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest działka budowlana położona na Osiedlu Kudowe w Ochotnicy Dolnej. Ochotnica Dolna to wieś znajdująca się w Gorcach, położona jest w dolinie rzeki Ochotnica. Od.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:496 m²

NA sprzedaż urokliwy dom W górskiej miejscowości dzianisz 7 km od zakopanego Perfect Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 476 zł65,13 m² 14 332,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w budowanej inwestycji w spokojnej, zielonej części miasta, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych oraz dobrze rozwiniętej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom mieszkalny | 125 m | Dobra| Limanowa - Powierzchnia użytkowa: 125 m - Powierzchnia działki: 10 ar - Rodzaj: dom mieszkalny jednorodzinny dwukondygnacyjny - Dojazd: droga gminna, asfaltowa -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kamionna, gm. Trzciana działka budowlano-leśna. Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 50 arów, położoną w malowniczej i spokojnej okolicy. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 550 zł26,23 m² 15 461,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł43,30 m² 6 120,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Oświęcimiu, na Osiedlu Chemików. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze, co zapewnia komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł31 m² 14 677,42 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w dynamicznej, centralnej części Krakowa, przy ulicy Józefa Wybickiego. To doskonała propozycja dla osób żyjących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 000 zł46,61 m² 9 997,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skała ul. Rzeźnicza dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz naziemnym miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,61m znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

505 600 zł32 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Bochenka w dzielnicy Podgórze Duchackie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł85,44 m² 12 289,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% prowizji dla kupującego Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Rudawa gm. Zabierzów. Dom o pow. 85,44 m2 usytuowany na działce o pow. około 3 arów. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

266 400 zł29 864 m² 8,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość niezabudowana nr 1023/3 o powierzchni 29864 m2 zapisana w księdze wieczystej nr kr1e/00016711/6. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren częściowo zalesiony.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł107 m² 9 158,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom z duszą i ogrodem - Dobczyce Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu, który łączy najwyższą jakość wykonania z funkcjonalnością i bliskością natury -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł54,71 m² 14 805 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na prestiżowym, nowym osiedlu w północnej części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje /35 m 2 / Kliny /ul. Sidzińska Udziały. Świetne pod inwestycję. Agencja nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o pow. 34,56 m 2 przy ul. Sidzińskiej Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 270 zł46,45 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł210 m² 3 090,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na 8 arowej działce w Muszynce k. Tylicza nowa cena 699.000 -> 649.000zł Dom wybudowany w latach 90. Podstawowy materiał to cegła. Budynek na dwóch kondygnacjach do zamieszkania, poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł850 m² 62,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 8,5 ara zlokalizowana w Lipinach gm. Dabrowa Tarnowska. Działka nie jest objęta mpzp - możliwość zabudowy (mieszkaniowej) po wystąpieniu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 640 m² 2 743,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 599 m²

Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na Tatry w Maruszynie! Homfi ma zaszczyt zaprezentować niezwykłą nieruchomość, która harmonijnie łączy w sobie tradycyjny podhalański styl.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 223 m² 138,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Brzeszcze ul. Piekarska | Działka inwestycyjno-budowlana 1223 m Na sprzedaż atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 027 m² 193,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, widokowa działka o powierzchni około 10 arów (1027m2) położona w Sułkowicach, do centrum miejscowości 1500 m2, cena 199000 pln. Mpzp - tereny z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł859 m² 9 545,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:540 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości - Budynek przy ul. Ruczaj, kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ruczaj. Nieruchomość, oddana do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij