dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 071 ogłoszeń

615 000 zł64,70 m² 9 505,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nowy Targ, ul. Szaflarska 124a Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Możliwość podziału na dwa osobne mieszkania Powierzchnia użytkowa: 64,7 m Liczba pokoi: 3 Sypialnie: 2 Łazienki: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 140 zł30,74 m² 17 994,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

projekt: halevia resort&spa - budowa dwóch pensjonatów w Zakopanem, (prawomocne pozwolenie na budowę) liczba apartamentów: 30 stawka vat23% (możliwość odliczenia podatku zarówno przy zakupie na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48,33 m² 10 945,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,33 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w bloku przy ul. Sikorskiego 7 w Nowym Targu. Nieruchomość znajduje się w bardzo wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 533 zł47,73 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 260 m² 176,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,2260 ha stanowiąca grunt o charakterze budowlano-leśnym. Nieruchomość posiada kształt wieloboku, a teren jest nachylony w kierunku północnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 125 zł64,89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł109 m² 9 082,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w miejscowości Kłaj koło Niepołomic. Powierzchnia domu 109 m2. Działka 439 m2. Parter: salon z kuchnią gabinet łazienka holl.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62 m² 13 693,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Podgórze Duchackie ul. Tyranowskiego 62m2 / 3 pokoje + balkon Cena do negocjacji Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na I piętrze + poddasze Z ogródkiem - bez prowizji od klienta kupującego! Koszyce Wielkie | ul. Łąkowa Nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 689 m² 88,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Działka rekreacyjna 5 km od największego w Polsce Parku Rozrywki oraz 2 km od największego w Europie Parku Dinozaurów staw, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Siemaszki w Krakowie. Możliwość dokupienia wolnostojącego, murowanego garażu tuż.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 689 m² 136,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna działka budowlana 1689 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krzyszkowice (gm. Myślenice) - miejscu, które łączy ciszę podkrakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć! Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 786 m , położoną w malowniczej miejscowości Krzczonów (nr 679),.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 481 m² 84,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki o powierzchni 0,1481 ha wraz z udziałem w drodze dojazdowej wewnętrznej o pow. 0,0440 ha, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł764 m² 235,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z wydanymi warunkami zabudowy W zaskale Zaskale, woj. małopolskie Powierzchnia działki: 764 m Wymiary: ok. 40 m x 19 m Rynek wtórny | Działka z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 331 m² 29,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Ryglice, powiat tarnowski Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 31 arów, położoną w miejscowości Ryglice. Nieruchomość ma regularny, zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł83,50 m² 8 083,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z dużym, narożnym ogródkiem, położone w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Wólki w Nowym Sączu. Lokal o powierzchni 83,58.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 713 zł45,14 m² 16 520 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 380 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko miasta - ok.4KM DO CENTRUM DĄBROWY TARNOWSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzieloną geodezyjnie działkę budowlaną o powierzchni 0,2380ha, zlokalizowaną blisko.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,88 m² 8 684,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mników - 4 pokoje - ogródek - miejsca parkingowe * zdjęcia należą do Właściciela oferty Sprzedaż na zasadzie cesji. Oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 59.88m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 237 m² 32,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena 105 000 zł ze 129 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest piękna, widokowa działka rolna położona w Brzeznej w gminie Podegrodzie o pow. 32,37 ar. Działka z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł2 455 m² 148,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona działka budowlana , na terenie gminy Stryszawa - pomiędzy Suchą Beskidzką a Zawoją. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł800 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa, działka budowlana o pow. około 8 arów zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł47,08 m² 10 598,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w Kłaju na nowo powstającym Osiedlu Leśnym. Nieruchomość o powierzchni 47 mkw. usytuowana jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 051 zł43,74 m² 15 067,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 500 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

| do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Leńcze (gmina Kalwaria Zebrzydowska). Działka przeznaczona do wydzielenia, wydzielana powierzchnia to około 15 a. Teren lekko nachylony.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 016 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Prandocin-Iły, gmina Słomniki. Na sprzedaż cztery działki z wewnętrzną drogą dojazdową: a - 1016m2 - 140.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł695 m² 1 005,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Zakopane widok na Tatry, ul. Zoniówka Na sprzedaż widokowa działka budowlana w Zakopanem położona w spokojnej i malowniczej części miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł116 m² 3 870,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** oferta bez prowizji od kupującego *** Szukasz większej powierzchni do zamieszkania lub pod działalność? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny zlokalizowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł2 000 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 2 działki budowlane po 10 ar - Kłaj, blisko Niepołomice Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni 20 ar, podzielona na dwie działki po 10 ar każda, położona.

Szczegóły ogłoszenia

823 000 zł61,37 m² 13 410,46 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Doskonale skomunikowana okolica Mieszkanie 3 pokojowe Odzielna kuchnia Balkon francuski 63,37m2 Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,37 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 922 zł25,52 m² 19 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025