dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 071 ogłoszeń

Rynek pierwotny

499 000 zł32,50 m² 15 353,85 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bez Podatku pcc i Prowizji! Nowoczesne mieszkanie inwestycyjne w sercu Czyżyn. Świetne na pierwsze mieszkanie i jako lokata kapitału. 32,5m , 1 pokój, balkon, 3 piętro. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł150 m² 3 866,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do sprzedania piętro budynku usługowego w centrum Kęt. Lokal handlowo- usługowy o powierzchni 115mkw położony jest na pitrze budynku usługowego w Kętach przy ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł80 m² 16 737,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie widokowe z balkonem, usytuowane na 7 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Francesco Nullo tuż przy Al Pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 750 m² 73,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Sułkowice (obok Andrychowa). Działka o powierzchni całkowitej 47,5 ar (zaznaczona na żółto) z tej części 31 arów posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 320 zł54,93 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł280 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

Mamy na sprzedaż atrakcyjny dom w pobliżu jeziora Mucharskiego. Dom piętrowy o powierzchni ok. 280 m2, składa się z: parter 95 m2: wiatrołap, hall, łazienka, spiżarnia, kotłownia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł263 m² 5 699,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom jednorodzinny 200 m Z piękną działką powroźnik gm. Muszyna Na sprzedaż oferuję przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 397 m² 350,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w wyjątkowej lokalizacji w Nowym Targu, z widokiem na Tatry oraz na miasto. Teren lekko nachylony w stronę wschodnią, nieruchomość niemal.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł2 578 m² 25,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poniżej oferta o powierzchni blisko 26 ar, położona w uzdrowiskowej miejscowości Szczawnica. To propozycja dla osób szukających gruntu, który pozwoli ulokować kapitał w nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł545 m² 2 933,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w Młoszowej o powierzchni 545 m2 usytuowany na 25 arowej działce. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do Krakowa czy też.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 53,1 m2 + antresola około 25 m2 zlokalizowane na 3 piętrze bloku w Skawinie przy ul. Głowackiego Lokal posiada auty sprawiające ,że to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł149 m² 8 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Rodzinny bliźniak w sercu Tyńca - 149 m2 przestrzeni i prywatności przy ul. Benedyktyńskiej do kupienia w korzystnej cenie. Szukasz domu, który łączy bliskość podkrakowskiej natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szanowni Państwo! Nowoczesny apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji Zacisze Nad Rudawą w sercu Woli Justowskiej przy ul. Becka. To wyjątkowe miejsce łączy bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania gotowe w stanie deweloperskim w Niepołomicach. W ofercie mam 4 mieszkania usytuowane na piętrze w czterolokalowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75 m² 10 653,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w spokojnej, zielonej części Krakowa. To idealne miejsce dla osób, które szukają komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

247 730 zł3 539 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Romantycznie usytuowana tuż pod samym lasem działka budowlana o powierzchni 3539m 2 położona jest na obrzeżach Kęt na Podlesiu. Działka jest położona w ostatniej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 20m2 na 1 piętrze kameralnej inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul Al. 29 listopada. Kamienica po kapitalnym remonie. Lokal jest wykonczony,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Andrychów - do sprzedania część kamienicy przy ul. Krakowskiej. Budynek w całości podpiwniczony. Na parterze znajduje się lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 185,90 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 399 m² 55,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w Krasne Potockie, gminie Chełmiec o powierzchni łącznej 30,99 ar. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł450 m² 3 997,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:183 m²

Pawilon handlowo-usługowy z mieszkaniem o łącznej powierzchni ok. 350 m2 w ścisłym centrum Libiążu. Bardzo ciekawa oferta dla ludzi, którzy chcą zamieszkać blisko swojej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na 3 piętrze w bloku 3 piętrowym z cegły przy ulicy Św. Faustyny.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

WYJĄTKOWA OFERTA - KAMERALNA INWESTYCJA W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł170 m² 5 264,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

2 domy w jednej cenie. Dom o pow. 170/140 m ,{kubatura 455m } położony w Łopusznej gmina Nowy Targ, na działce o pow. 819 m z widokiem na Tatry. Budynek murowany (rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 000 zł1 614 m² 9 913 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Hotel na kazimierzu w zabytkowym obszarze Krakowa , trzygwiazdkowy. Część hotelowa z recepcją, holem, komunikacją oraz 35 pokojami z klimatyzacją w następującej konfiguracji:.

Szczegóły ogłoszenia

2 497 000 zł5 981 m² 417,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi agencyjnej! Podana cena jest ceną brutto. Przedmiotem sprzedaży jest budynek hali produkcyjno-magazynowej położony na terenie planowanej Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Azory. Krowodrza, ul. Jaremy Kraków okolica: okolica doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 271 m² 117,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem? Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w malowniczej miejscowości Siekierczyna, gm. Limanowa idealną na budowę Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł168,20 m² 2 372,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 319 m²

Dom w cichej i spokojnej części Klimontowa. Lokalizacja Dom położony jest w miejscowości Klimontów, gmina Proszowice. Klimontów ma obecnie 867,60 ha powierzchni z czego grunty orne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 520 zł25,32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

736 300 zł37 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wykończone 1-pokojowe mieszkanie w modnej dzielnicy Krakowa. Gotowe do wprowadzenia, idealne dla pary lub singla. Świetna opcja inwestycyjna - stopa zwrotu przy wynajmie długoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł51,80 m² 15 347,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z niezagrożonym widokiem, które daje Ci więcej 3 pokoje, garderoba, 2 balkony | Czyżyny, ul. Tomickiego Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, szybki dojazd tramwajem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł725 m² 3 034,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Woli Justowskiej | ul. Berberysowa lokalizacja Wola Justowska od lat pozostaje jedną z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic Krakowa. To miejsce wybierane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 032 520 zł168,48 m² 12 063,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal Handlowy w nowo powstającej inwestycji na Ruczaju. Opis: - duże witryny - Patrer - Wysoki standard budynku - Bardzo dobra widoczność lokalu - Parking W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 125 zł144,57 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł700,63 m² 2 496,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować unikalną ofertę garażu podziemnego o łącznej powierzchni 700,63 m , zlokalizowanego przy ul. Jana Gutenberga w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 185 zł51,05 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowy Apartament w Kameralnym Apartamentowcu ul. Żeromskiego / ul. Głowackiego Cena: 495 185 zł Powierzchnia użytkowa: 51,05 m Piętro: 1 Balkon: 9,3 m Opis nieruchomości: prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w dziewięciokondygnacyjnym budynku w inwestycji Piasta Towers przy ulicy os. Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielona spokojna okolica! mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł200 m² 0,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:38 200 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom wraz z działkami w miejscowości Żelazówka. Dom ma powierzchnię 200 m , co zapewnia przestrzeń zarówno do codziennego życia, jak i do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 168 zł40,71 m² 17 420 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Malownicza działka widokowa W uwielbianej przez kuracjuszy wysowej-zdrój (możliwość podziału działki na dwie mniejsze oraz sprzedaży jednej działki w celach zarobkowych) Prezentowana.