dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

430 000 zł5 060 m² 84,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widoki, spokój i natura działka czeka Działka w wyjątkowej lokalizacji Więcławice Stare Twoje miejsce na spokojne życie Tylko u Nas! Na sprzedaż działka budowlano-rolna, która stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 948 290 zł96,45 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł57 m² 13 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie 57m2 w gotowej inwestycji przy ul. Slomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie i znajduje się na 1 piętrze budynku z windą i składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł6 479 m² 172,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków, nowa Huta - działka na sprzedaż o powierzchni 6479 m2 ul. posiadająca dostęp do drogi z dwóch stron - ul. Wielkich Pieców oraz ul. Lubocka - Kraków - Nowa Huta Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł35,60 m² 15 870,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym Wola Justowska lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł90,60 m² 8 752,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 974 zł38,17 m² 20 539,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Szyk w gminie Jodłownik wraz z lasem. Możliwość zakupu pojedynczej działki lub wszystkich trzech (w.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł109 m² 6 788,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu, w którym każdy dzień zaczyna się od widoku na majestatyczną Babią Górę i otaczające ją pasma górskie. To miejsce, w którym natura,.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł196,80 m² 8 379,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 851 m²

Dom dla dużej rodziny | 170 m | 6 pokoi | działka 18 arów | Golkowice Szukasz domu, który naprawdę pomieści dużą rodzinę i jej codzienność? Ten dom w Golkowicach powstał właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 480 zł43,30 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł196 m² 7 397,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oefrta na wyłączność - zakup wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy do kontaktu Wyjątkowa kamienica inwestycyjna w ścisłym centrum Chrzanowa ul. Grunwaldzka 4 Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł230 m² 10 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:521 m²

Stary prokocim , Dom wolnostojący o pow. 200m2 po generalnym remoncie. Parter : wiatrołap i schody, przedpokój, łazienka, salon, kuchnia oraz 2 pokoje (jadalnia, sala kinowa/siłownia/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 798 000 zł340 m² 11 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 230 m²

Witam do sprzedania drewniany dom wolnostojący z bali oraz dwa domki dla gości, kryty basen, grill i garaż nieruchomość znajduje się nad strumykiem w otulinie leśnej - cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 193 210 zł226,66 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową willę o powierzchni 226,66 m , będącą częścią kameralnej, ekskluzywnej inwestycji położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 850 zł48,96 m² 15 335,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 948 zł45,54 m² 10 275,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł44,68 m² 16 539,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zlokalizowane jest w Kraków przy ul. Facimiech, w inwestycji realizowanej przez cenionego dewelopera Matexi. To spokojna, kameralna okolica, która zapewnia idealną równowagę między.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 500 zł65,16 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 003 000 zł42,79 m² 23 440,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią | ul. Mogilska Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,79 m , położone na 3. piętrze w prestiżowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 600 m² 115,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana w Trzebini o powierzchni 16 ar. Zielona i spokojna okolica, niedaleko zalewu Balaton. -opis: - działka o powierzchni 1600 m2, pięknie położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł80 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie tuż przy Galerii Krakowskiej w rejonie ul. Ariańskiej, ul. Lubomirskiego, do Rynku Głównego ok. 15 minut pieszo. Mieszkanie o powierzchni ok. 80m2, 3-.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł294,60 m² 7 128,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: klimatyzacja, ogród zimowy, ogród, podwójny garaż, strych, teren ogrodzony, brama na pilota; w pobliżu: las, sklepy; rozkład: korzystny układ, słoneczne; standard mieszkania: do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł5 422 m² 97,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa działka o powierzchni 5422m2 z widokiem na góry doskonała lokalizacja zabudowa jednorodzinna teren płaski Oferujemy na sprzedaż urokliwą działkę rolno - budowlaną Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł131 m² 22 671,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowy apartament o powierzchni 130 m w ekskluzywnej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej w Bronowicach przy ulicy Złoty Róg w Krakowie. Apartament na parterze z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 068 760 zł76,34 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Stryszowie, w doskonałej lokalizacji i sąsiedztwie jeziora Mucharskiego. W sercu Beskidów. Idealne miejsce dla miłośników natury i aktywnego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kocmyrzów, czechy/ kępa , niedżwiedż, słomniki. 10a za 240 tys. Działki budowlane, dojazd asfaltowy , media obok w drodze, internet -światłowód. Dostępne są 4 płaskie puste działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 590 zł38,53 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Мы также говорим на русском! Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38.53 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Murapol Prado na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 876 zł35,26 m² 18 317,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł163 m² 5 521,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż dom położony w miejscowości Zamieście. Oferta idealna dla dużej rodziny, dla inwestora lub dla właściciela firmy, który szuka domu w którym również będzie mógł częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

256 136 zł25,05 m² 10 224,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

A3-08 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie w programie rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami! promocja - mieszkanie 25,05 m2 w promocyjnej cenie 256 tysięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł125,33 m² 7 899,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Mam przyjemność zaprezentować państwu nową inwestycję, a dokładniej doskonale wykonane 5-pokojowe domy z 2024 roku w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł146 m² 8 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować dom gotowy do wprowadzenia. Masz dość miejskiego zgiełku, szukasz swojego azylu, miejsca gdzie po całym dniu możesz się odprężyć to.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka inwestycyjna budowlana o pow. około 20 arów ( do wydzielenia), zlokalizowana w miejscowości Balice gm. Zabierzów. Działka lekko nachylona, położona w I linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł75,73 m² 8 794,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 817 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna Z widokiem na góry 1817 m | lokata kapitału spokojna okolica | potencjał inwestycyjny | atrakcyjna cena Na sprzedaż działka budowlano-rolna położona.