dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki rolno-budowlane w miejscowości Kokotów, pod Wieliczką Powierzchnia działek: - 12,70 a - 12,83 a - 13,15 a - 16,51 a Cena: 30 000 zł/ar Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł83 m² 15 542,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 83,1 m z osobną kuchnią, łazienką oraz osobną toaletą - zlokalizowane w kapitalnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł28 m² 25 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Klimatyzowane studio w luksusowej kamienicy w centrum. English description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w samym.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł7 000 m² 52,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży: działkę rolno - budowlaną o pow. 70 arów. Formalnie nieruchomość składa się z dwóch działek wpisanych do jednej księgi wieczystej o łączej pow. 70 arów.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:839 m²

Inwestycja! Oferta sprzedaży nieruchomości w ścisłym centrum Tarnowa Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 839 m , zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

192 500 zł1 340 m² 143,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana skrzyszów, tuż obok tarnowa! Idealna pod dom jednorodzinny Media Świetny kształt Spokojna okolica Jeśli szukasz miejsca, w którym połączysz wygodę życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47 m² 11 468,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie na osiedlu Kalinowym. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Kalinowym tuż przy komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 374 m² 189,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w otoczeniu natury - Wola Batorska przy Niepołomicach | blisko Puszczy Niepołomickiej Alokum Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł29,13 m² 17 336,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Osiedle Europejskie, gotowe do wejścia! Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Przestronna kawalerka w otoczeniu zieleni i ciszy. Gotowa do zamieszkania! Biuro nieruchomości prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 204 m² 45,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę kompleksu 2 działek o powierzchni: 12,39 ar, 12,04 ar, zlokalizowane w miejscowości Kryg, gm. Lipinki, pow. gorlicki. Działki są objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w trakcie realizacji - termin odbioru, maj br, kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji Ostatni wolny lokal na parterze z największym, narożnym ogrodem o powierzchni ok. 120.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł209,30 m² 6 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni 209,30 m2 w Skawinie ul. Wyspiańskiego. Dom zlokalizowany na działce o wielkości 11,46 ar. Budowany pod koniec lat 80- tych ale rozbudowany,.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł447,69 m² 2 097,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 517 m²

Gotowy do zamieszkania dom w cichej i spokojnej miejscowości Przysieka. Lokalizacja przysieka Wieś leży w zachodniej części gminy Kozłów. Rozłożona jest w wąskiej dolinie.

Szczegóły ogłoszenia

2 160 000 zł90 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż zlokalizowany na I piętrze, nowoczesnego budynku mieszkalnego na prestiżowym i monitorowanym osiedlu Wiślane Tarasy. Mieszkanie o pow. 90m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 186 750 zł61 m² 19 454,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mint Property prezentuje na sprzedaż nowe przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.65 m , znajdujące się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 725 772 zł105,23 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, widok i komfort w nowoczesnym wydaniu wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Bona ekopark. Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105,23 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

744 000 zł62,50 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokoje do wejścia. Balkon, piwnica i parking! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju przy ul. Zachodniej nieopodal Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł250 m² 5 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Piękny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni uzytkowej około 200mkw i całkowitej około 250mkw położony jest na obrzeżach Kęt blisko granicy z Kozami tuż pod lasem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł444 m² 16,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 444 m , położona w okolicy ul. Zwycięstwa w Dworach / Oświęcim. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o orientacyjnych wymiarach 59.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 400 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M4 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 46,00 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł181 m² 1 767,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 000 m²

Dom do remontu w Żelichowie - 90 arów atrakcyjnej działki! Do sprzedania drewniany dom do remontu o pow. 181 m2, położony w spokojnej miejscowości Żelichów, na rozległej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł580 m² 4 637,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek handlowo-usługowy w centrum Gorlic - 580 m - w całości wynajęty Mamy przyjemność zaprezentować rzadko pojawiającą się okazję nabycia kamienicy zlokalizowanej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł3 600 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 36 ar Tuchów, ul. Daleka z widokiem na Pasmo Brzanki Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 36 ar, położona w malowniczej części Tuchowa, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł950 m² 284,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo atrakcyjne działki położone w Łuczanowicach. Działki budowlane o powierzchni od 9,5 do 12,3 a, dojazd drogą polną (służebność). Media w ulicy (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł136,21 m² 9 911,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Emmerson nieruchomości ma przyjemność przedstawić na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 136,21 m2, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł145,60 m² 10 989,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferta sprzedaży Nowy, wykończony dom w Osieczanach (gmina Myślenice) Na sprzedaż oferujemy nowopowstały, kompletnie wykończony dom jednorodzinny o powierzchni 145,60 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł198,87 m² 5 023,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w latach dziewięćdziesiątych, położony w malowniczej, zielonej okolicy Oświęcimia przy ulicy Jagiełły. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 142 979 zł63,90 m² 17 887 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł6 500 m² 138,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę budowlaną w miejscowości Słomniki - Prandocin Iły. Działka jest budowlana w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 600 m2 położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Dobra, obręb porąbka. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego leży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł120,60 m² 8 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Do sprzedania dom (lewa połowa bliźniaka) o pow. użytkowej wynoszącej 106,71m 2 położony na działce o pow. 2,96a na terenie kameralnego osiedla. Teren wokół w pełni ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 322 000 zł161 m² 8 211,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany na prestiżowym osiedlu domów "saritor Park" w Masłomiącej gm Michałowice tylko 13,5 km i 22 minuty do Galerii Krakowskiej! Co wyróżnia ten dom? -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 353 200 zł96 m² 14 095,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz czegoś więcej niż tylko czterech ścian? Na sprzedaż unikalny apartament , w którym wysokość i światło grają główną rolę. To nie jest zwykłe mieszkanie - to dwupoziomowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł53,60 m² 20 335,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Stare miasto - 3 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycje. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow.53,6m2, usytuowane na 1-piętrze w 3 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł80 m² 36 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3