dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

67 000 zł12 353 m² 5,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki leśne na sprzedaż podwilk, gm. Jabłonka Na sprzedaż działki leśne położone w miejscowości Podwilk, gmina Jabłonka, powiat nowotarski, województwo małopolskie. Parametry działek:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 28,74 ara , zlokalizowaną w Marcyporębie przy ul. Kalwaryjskiej. Działka jest objęta mpzp i w całości znajduje się w terenach.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł110 m² 21 772,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 110 metrowy apartament z tarasem blisko 23 m2 na sprzedaż w kameralnym budynku położonym przy ulicy Lema z widokiem na Tauron Arenę. Apartament Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 745 m² 266,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: nowy Sącz - Powierzchnia: 17,45 ar - Media: prąd, sieć kanalizacyjna, gazowa dostępne na działce sąsiedniej, studnia do wykopania. -Dojazd: dojazd drogą miejską, betonową. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 564 zł55,62 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedane. Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok. 52,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 285 000 zł1 080,77 m² 4 890,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Prawomocna decyzja pozwolenia na budowę! Na sprzedaż wystawiamy działkę wraz z gotowym projekt oraz budową hali biurowo-magazynowo-usługowej oraz koniecznymi uzgodnieniami administracyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 908 m² 89,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowana w pobliżu Rynku w Tuchowie o powierzchni 19,08 ar. Wszystkie media w sąsiedztwie, dojazd do dzialki z dwóch stron drogą asfaltową. Działka lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 396 zł52,91 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem i tarasem 72m! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 49m2 z piwnicą oraz miejscem postojowym na ul. Radzikowskiego. Lokalizacja Nieruchomość jest położona w dzielnicy Bronowice przy ul. Radzikowskiego nieopodal Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł28 m² 26 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż odremontowana kawalerka w centrum starego miasta, plac Na Groblach english description below - please do not hesitate to contact us Oferujemy mieszkanie jednopokojowe położone przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 410 zł74,22 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji lokalizacja Inwestycja położona jest w Krakowie przy ul. Stelmachów, w zielonej części krakowskich Bronowic. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

125 600 zł15 700 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

| oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rolno-leśną o powierzchni 1,57ha z czego 97 arów stanowi las, natomiast 60 arów to teren rolny. Działka o nachyleniu wschodnim, wysoko.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 927 m² 61,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Alwernia, na sprzedaż ładna działka oddalona niewiele ponad kilometr od centrum. Przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne oraz częściowo pod tereny zielone. Bardzo dobry dojazd do miasta. Opis: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 928 zł47,89 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 640 zł42,13 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł35 m² 14 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kraków, stare miasto ul. Helclów - tylko u nas W notus Nie każde mieszkanie w centrum Krakowa jest warte uwagi. To - zdecydowanie tak. W jednej z najbardziej autentycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł3 800 m² 209,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 38 ar, położona na wzgórku Na Woli Kurowskiej przy drodze głównej - droga wojewódzka dw975 w kierunku północnym (na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 660 m² 81,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka w miejscowości Czasław. Nieruchomość o powierzchni 36,6 a, pięknie położona z widokiem na okolicę. Nieruchomość posiada aktualne wz na budowę 2 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł255,50 m² 2 340,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący na 7 arowej, widokowej działce w Myślenicach. Dom w/g projektu ma 255,5 m2 powierzchni użytkowej na 3 kondygnacjach (przyziemie, wysoki parter, poddasze). W skład parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 334 zł62,73 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu pięciopokojowy ekskluzywny apartament usytuowany w Krakowskich Bronowicach. - świetna lokalizacja - dobrze skomunikowane (autobus, tramwaj i kolejka.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 700 m² 103,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania działka budowlano-rolna w miejscowości Prandocin (gmina Słomniki). Działka o powierzchni 27 a, z czego około 15 a stanowi teren budowlany. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł4 965 m² 1 107,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 474 m²

Duży budynek w centrum miasta, w pobliżu Rynku. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 3 474 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

258 200 zł26 m² 9 930,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

A2-11 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie w programie rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami! promocja - mieszkanie 25,05 m2 w promocyjnej cenie 256 tysięcy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł70 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:14 026 m²

Siedlisko w Dąbrówkach Breńskich to prawdziwy skarb Małopolski, gdzie historia splata się z nowoczesnością, a natura wita każdego gościa swym niepowtarzalnym urokiem. Jest to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 999 zł34,01 m² 14 701,53 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Podedworze 13, która postała z myślą o ludziach takich jak Ty - poszukujących miejsca idealnego na szczęśliwy dom. Mieszkanie o powierzchni 34.01 m2, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka 20 ar | Czchów | widokowa, media blisko - powierzchnia: 20 ar - wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny - wydane warunki zabudowy na 2 domy na zgłoszenie do 70 m2 - media: wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prokocim Kozłówek ul. Spółdzielców - 44,32m2 / 2 pokoje / Balkon Loggia / Park Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,32m położone w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł212,90 m² 17 755 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży mieszkania położonego na słynnym Osiedlu Oficerskim w centrum Krakowa, na ul. Kieleckiej. Możliwa też jest zamiana.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł3 100 m² 225,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Rząska gm.Zabierzów, przy ul. Poziomkowej. Powierzchnia działki 31 arów, wymiary około 28 m x 110 m. Nieruchomość przylega do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł11 157 m² 80,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kwapinka (gm. Raciechowice) - oferta sprzedaży działek o powierzchni 1,1157ha. Prezentuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Kwapinka, składającą się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

686 983 zł32,87 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 32,87 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Aleja Pokoju w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 661 m² 252,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni około 16,61. Szerokość około 30 metrów. Kształt i przybliżone wymiary w galerii zdjęć. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł164,36 m² 3 255,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Do kupienia dom w stanie surowym zamkniętym, z widokiem na las i góry położony tylko 43km od Krakowa bezpośrednio przy drodze gminnej, asfaltowej. Dom zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł250,60 m² 8 774,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 571 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej wynoszącej ok. 342,2m 2 położony na działce o pow. 15,74a w okolicy ul. Rycerskiej. Teren wokół ogrodzony i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest pełne prawo własności do niezabudowanej działki budowlanej o numerze ewidencyjnym: 812 o powierzchniach 1,5900ha, która zgodnie z (mpzp) Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 353 m² 132,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 13,5 ar w Babicach przy ulicy Tyskiej. Działka o wymiarach 16 m (szerokości) x 83 m znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Parter, 2 pokoje, dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,8m2 zlokalizowane na Klinach - ul. Zaporoska. Lokal usytuowany jest na parterze, niskiego bloku ( 3piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł8 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna! Działka 82a z pozwoleniem na budowę przy Lotnisku Balice. Lokalizacja: kraków-Balice, 1500m od terminala pasażerskiego/cargo. Powierzchnia działki: 8200m2 Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł2 639 m² 1 250,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna | ok. 1000 m pum | 2639 m | ul. Truszkowskiego | mpzp: mn.2.2 Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 2639 m + udział w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m w Krakowie na os. Bohaterów Września, z balkonem i bardzo funkcjonalnym układem. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze.