dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 118 ogłoszeń

Rynek pierwotny

681 725 zł78,65 m² 8 667,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja Czarnowiejska 4 w Brzesku! Mieszkanie nr M.3.51 w nowoczesnej Inwestycji w centrum Brzeska. Mieszkanie dostępne z klatki schodowej nr I. Na piętrze znajdują się tylko 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 018 zł51,81 m² 17 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

560 252 zł47,08 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skała - mieszkanie w nowej inwestycji z ogródkiem, 2 pokoje, cicha spokojna okolica niedaleko Ojcowskiego Parku Narodowego, rynek pierwotny - kupujący nie płaci podatku pcc 2% Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49,25 m² 9 319,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 46,30 m , usytuowane na 2. bloku z windą. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 813 zł57,93 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł195 m² 12 815 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Lokalizacja: kraków, dzielnica Zwierzyniec ul. Bielańska Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia całkowita: 195m2 Powierzchni użytkowa: 170m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie Cena: 2 499 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 181 280 zł51,36 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Eng below Na sprzedaż jasny i komfortowy apartament położony na VI kondygnacji, w nowo zrealizowanej nadbudowie stylowej, modernistycznej kamienicy z lat 30. XX wieku. Wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł71,95 m² 13 189,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią o powierzchni 71,95 m znajdujące się w dzielnicy Olsza przy ul. Macieja Miechowity w Krakowie. * po.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł71 m² 15 915,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości areahouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł136 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE SPOKÓJ I KOMFORT MIESZKANIA DOM w stanie surowym zamkniętym z oknami drzwiami wejściowymi i bramą.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 046 m² 297 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 4046m2. z lasem i widokiem na Tatry. Nowy Targ, osiedle Marfiana Góra. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 459 000 zł94 m² 15 521,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny apartament o powierzchni 94 m , położony przy ul. Rolnej 11 w Krakowie w samym sercu prestiżowych Starych Dębnik, zaledwie 3 minuty spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł88,23 m² 22 656,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży Stan deweloperski - mieszkania gotowe do indywidualnej aranżacji lub z wykończeniem w różnych metrażach i na różnych piętrach. Proponowany aprtament.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 394 m² 178,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro knc Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w Tarnowie, w dzielnicy Mościce, przy ul. Dunajcowej. Nieruchomość ma powierzchnię prawie 14 arów.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł223 m² 2 645,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest czteropoziomowe mieszkanie położone w Górach Beskidu Niskiego w Ropicy Górnej o powierzchni całkowitej 223m2. Doskonała lokalizacja przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł38 m² 12 447,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone w centrum miasta na 1 piętrze. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wszystkie instalacje wymienione, okna wymienione na nowe 3-szybowe. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Sucha Beskidzka w rejonie Zasypnica o powierzchni 531 m2 o wymiarach 13x38m (nr.działki 6048). Idealna na mały rekreacyjny domek na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 816 zł38,57 m² 16 744 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Do sprzedania działka o pow. 25a położona przy ul. Hrube Niżne. Dojazd do posesji drogą gminną utwardzoną. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 792 m²

Idealna propozycja dla osób szukających wiejskiego spokoju, a jednocześnie chcących mieć szybki i wygodny dojazd do miasta. Na sprzedaż dom o powierzchni około 160 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł985 m² 405 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 985 m, równą i ustawną (kształt zbliżony do kwadratu). Mpzp zabudowa jednorodzinna 4. linia.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł139 m² 3 294,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowy dom na widokowej urokliwej działce! kupujący zwolniony Z podatku pcc! Oferujemy do sprzedania wyjątkową, nowoczesną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 882 zł54,71 m² 14 200 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł6 000 m² 358,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dla wszystkich tęskniących za spokojem, zielonym otoczeniem i prestiżową lokalizacją, mam dla Was unikalną ofertę, która na pewno Was zainteresuje. Chciałbym Wam zaprezentować działkę.

Szczegóły ogłoszenia

906 975 zł62,19 m² 14 583,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni ~50m2 w nowej inwestycji na Bronowicach. I podatku pcc! Osiedle składa się z 8 budynków jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł208 m² 4 519,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na malowniczej działce w Głogoczowie koło Krakowa - stan surowy *zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł5 904 m² 296,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, działkę zlokalizowaną w Strefie Ekonomicznej w Mnikowie. Działka w mpzp oznaczona jako 4mnu2 - Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł81 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentujemy Państwu pięknie wykończony, dwupoziomowy segment w Modlniczce. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to dwupoziomowy, 4 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Ieruchomość Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,13 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku w Oświęcimiu. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł36,87 m² 20 585,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 36,87 m , na osiedlu Konopnicka City Park przy ulicy Konopnickiej 61. Lokalizacja Konopnicka City Park to nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł709 m² 111,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana - szarwark Oferta na wyłączność w knc Nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Szarwark - w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

310 128 zł852 m² 364 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na niniejszą ofertę składa się kilka działek budowlanych położonych w Krośnicy, królewskiej miejscowości założonej w drugiej połowie XVI wieku. Wieś zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł948 m² 209,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży trzy graniczące ze sobą działki budowlane, położone miejscowości Niedzica w gminie Łapsze Niżne położone około 4 kilometrów od Jeziora Czorsztyńskiego, u stóp.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł64 m² 2 796,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:965 m²

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: dom do generalnego remontu o powierzchni około 50 m usytuowany na działce o powierzchni 965 m . Nieruchomość znajduje się w Trzebini.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł22,90 m² 18 340,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kraków, azory - ul. Stachiewicza opis mieszkania Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 22,90 m2 położone na parterze w 10-piętrowym budynku wybudowanym w 1970 roku. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł250 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przestronny dom z ogrodem i wyjściem do lasu oraz labiryntem krzewów w Koszycach Małych! Pragniemy zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł290 m² 2 534,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 m²

Oferujemy do sprzedaży trzykondygnacyjny budynek mieszkalny o łącznej powierzchni ok. 300 m 2 , położony w Tarnowie w okolicy Góry Św. Marcina. Ogrzewanie centralne, gazowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 400 zł67,84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum w świetnej lokalizacji? Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł120,06 m² 8 703,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Do sprzedania dom (prawa połowa bliźniaka) o pow. użytkowej wynoszącej 106,71m 2 położony na działce o pow. 4,4a na terenie kameralnego osiedla. Teren wokół w pełni ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane i rolne w malowniczej okolicy Zarogów (10 km od Miechowa) Szukasz miejsca, w którym odetchniesz pełną piersią? Oferujemy na sprzedaż 9 wyjątkowych działek.