dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

821 000 zł37,32 m² 21 998,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków / ul. Ułanów 58 / Prądnik Czerwony / 37,29 m2 / dwa pokoje / wykończone pod klucz / ostatnie 4 piętro / loggia / Nowe! / Oferuję Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 12 ar w Michałowicach (pod Krakowem). Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym.: 21m/57.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 400 zł58,47 m² 9 498,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M6 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 58,47 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 145 zł44,27 m² 16 108,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc 2% planowany termin oddania do uzytkowania 2026-09-30 Szukasz czystej karty, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł201,29 m² 4 421,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży oferuję Państwu nową inwestycję - dom w stanie surowym otwartym realizowany zgodnie z życzeniem klienta. Nieruchomość położona jest w gminie Skawina, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł84,08 m² 12 369,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Kliny, ul. Mieczykowa. 3 pokojowe mieszkanie - 84,08 m 2 z miejscem postojowym. Funkcjonalne, dwustronne, w pełni rozkładowe, starannie wykończone mieszkanie z balkonem na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 700.00 zł; Budynek: blok z lat 70-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do remontu; Dodatkowo: balkon, winda, piwnica; W pobliżu: Akademia Górniczo.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł125,18 m² 9 179 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:15 m²

Piękny dom jednorodzinny w centrum Lisiej Góry przy ulicy Rolniczej (11 km od Centrum Tarnowa). Powierzchnia użytkowa domu: 125,18m2 dodatkowo 50m2 zaadaptowanego poddasza do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł71,50 m² 3 622,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:665 m²

Szukasz domu do remontu, w którym stworzysz miejsce do życia po swojemu? Zapraszam do malowniczych Spytkowic, gdzie cisza i spokój łączą się z wygodą codziennego życia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł31 205 m² 15,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urzekajaca nieruchomość przestrzeń, która zachwyca spokojem I naturalnym pięknem idealna dla osób poszukujących dużej (budowlanej) działki W otoczeniu przyrody! Oferta idealna również dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł2 234,76 m² 962,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 795 m²

Do sprzedaży budynek usługowo-mieszkalny w stanie "surowym" doskonale położony w ścisłym centrum miejscowości Kęty. Jest to budynek w trakcie budowy o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł120 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: kraków / ul. Krowoderska Oferta na wyłączność! Prezentujemy lokal użytkowy do sprzedaży, położony na parterze okazałej kamienicy. Sam budynek wyróżnia się ciekawą architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 095 m² 109,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położoną w miejscowości Klęczany gmina Chełmiec. Jeżeli chcesz zamieszkać w bardzo dobrej lokalizacji blisko szkoły, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 648 zł55,49 m² 20 952,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 000 zł69,24 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż 3 pokoje do generalnego remontu zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu.Prezentowana nieruchomość powierzchni 69,24 m2 znajduje się na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł133 m² 36 466,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z widokiem na Wisłę, wawel i Forum - Ludwinowska 11, kraków Na sprzedaż jedyny w swoim rodzaju, dwupoziomowy apartament położony w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 830 m² 143,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 38,3 ara zlokalizowana w miejscowości Wola Zabierzowska, gm. Niepołomice. Działka częściowo zadrzewiona w kształcie wielokąta o wym. ok: 35m/.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł1 274 m² 247,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o łącznej pow. 12,74 ara zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach: 27.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł200 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:622 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony w Witanowicach, gmina Tomice stanowiący świetną inwestycję pod najem krótko lub długoterminowy. Budynek z lat 50-tych XX wieku, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,17 m² 12 973,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,17 m2 położone w Nowej Hucie, os. Przy Arce. Mieszkanie znajduję się na 6 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł2 340 m² 282,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłącznie W naszym biurze! Atrakcyjna oferta inwestycyjna obejmująca nieruchomość komercyjną zlokalizowaną na działce o powierzchni 23 ary na Woli Rzedzińskiej koło Tarnowa. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45 m² 17 556 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie prawie 45m2 do remontu. Mieszkanie na wygodnym pierwszym piętrze w bloku z widną. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 60tys zł.

Szczegóły ogłoszenia

215 050 zł1 265 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe działki pod budowę domu W miejscowości tuchów! informacje podstawowe Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż cztery fantastyczne działki objęte mpzp - przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł452 m² 1 325,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom składający się Z 2 lokali mieszkalnych Z osobnymi wejściami Przedstawiamy do sprzedaży budynek jednorodzinny podzielony na dwa osobne mieszkania niezależne od siebie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 100 zł56,90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie | 56,90 m | Bochnia | Na Kąty Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w spokojnej części Bochni! Przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycję, która obejmuje budowę czterdziestu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł155 m² 3 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom idealny dla młodej rodziny - w sąsiedztwie Jeziora Dobczyckiego Szukacie miejsca na wspólne życie z dala od zgiełku miasta, ale z dobrym dojazdem do Krakowa? Z radością.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 400 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż widokową działkę budowlana o powierzchni ok. 14 arów w kształcie litery L. Położoną w drugiej lini zabudowy od asfaltowej drogi gminnej. Sławkowice to wieś.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł110 m² 13 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań w budynku mieszkalnym w sercu Krakowa | okolice ul. Rakowicka, stare Miasto Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalnej po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Osiedle na Wzgórzu Miechów Wygoda, komfort i inwestycja na pokolenia Osiedle na Wzgórzu to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona na malowniczym wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł240,80 m² 8 301,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 280,8 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy Konecznego na osiedlu Żabiniec w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 427 626 zł71,74 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English version below Przestronne 4 pokojowe w niezwykłej lokalizacji lokalizacja: stare Podgórze to niezwykła, nietuzinkowa dzielnica Krakowa. Oddech Historii czuć tu na każdym kroku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 495 zł81,79 m² 12 599,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w sercu Czyżyn - ul. Galicyjska Oferujemy mieszkanie w jednej z najbardziej przemyślanych i konsekwentnie realizowanych inwestycji mieszkaniowych w Czyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł155 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

| na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z widokiem - cisza, natura i komfort Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość usytuowaną w miejscu o nieprzeciętnych walorach widokowych ,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:11 360 m²

Działka jak z Narnii Twoje miejsce na biznes i życie w bajce Ta działka to nie tylko ziemia to scena dla Twojej własnej opowieści, pełnej pasji, wolności i twórczych pomysłów!.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł5 300 m² 7,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 53 arów , położona w Joninach koło Ryglic. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok 140 m x 25 m Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 281 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Budowlane działki W sąsiedztwie stoku narciarskiego - małastów (stok Magura Małastowska 2,5 km) Oferowana cena dotyczy jednej działki Prezentowana nieruchomość stanowi dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł2 812 m² 190,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

132g N.Sącz obręb ul.Zabałeckiej, wyjątkowa działka budowlana 28,12 ar Cena: 535 000 zł Prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w malowniczej, północnej części Nowego Sącza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 000 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb rupniów o powierzchni 2000 m2. Działka kształtna o średnich wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 241 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Kornatka, obejmującą działkę ewidencyjną nr 69/2 o powierzchni 0,3241 ha, zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m, usytuowane w zadbanym budynku po modernizacji instalacji. Lokal obecnie jest w stanie deweloperskim, co daje.