dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52 m² 12 865,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

NA sprzedaż! 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Ruczaj, ul. Zachodnia 25 Oferuję na sprzedaż doskonale zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanie na krakowskim Ruczaju. To świetna okazja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Emmerson prezentuje, dom o powierzchni 100m2 znajdujący się na działce o numerze 426 która ma powierzchnię 11560m2 ( w większości mn/un) Budynek wzniesiono w latach 60 XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł36,50 m² 23 835,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mintproperty ma przyjemność zaprezentować jednopokojowy, nowy apartament o powierzchni 36,56 m2 znajdujący się przy ul. Grzegórzeckiej w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł77,70 m² 10 617,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Brzezie gm. Zabierzów, mieszkanie 3 pokoje, ogródek plus dwa miejsca postojowe zewnętrzne. Opis: mieszkanie 77,7 m2 ( 3 pokoje) na parterze plus ogródek. Mieszkanie umeblowane, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niższa cena nowe, mieszkanie W stanie deweloperskim Z balkonem dąbrowa tarnowska, ul. Jagiellońska Na sprzedaż nowe, mieszkanie o powierzchni 58,2 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: nowoczesna kawalerka przy ul. Bieżanowskiej, kraków Mam do zaoferowania nową, umeblowaną kawalerkę zlokalizowaną przy ulicy Bieżanowskiej w Krakowie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Kraków ul. Okulickiego | Kawalerka | Udział ze wskazaniem | Po Remoncie | Umeblowane Na sprzedaż kompaktowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł37 m² 26 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Noho Młyny Mogilska | Apartament premium Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska - jednej z najbardziej luksusowych i nowoczesnych realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł11 200 m² 669,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. ok. 1,12 ha w miejscowości Michałowice. Działka płaska, kształtem zbliżona do prostokąta o wym. 54m/220m. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 829 zł28,43 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z balkonem 8,5 m osiedle tarnowskie sady Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,43m2. Położone na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 731 m² 2 021,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:972 m²

Wyjątkowa okazja w sercu Podhala! Na sprzedaż góralski dom z tradycją - 477 m przestrzeni mieszkalno-usługowej, usytuowany w malowniczym Poroninie, na działce 1 701 m . To.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, , funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , znajdujące się na czwartym piętrze w 5-piętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 844 680 zł21 636 m² 177,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek inwestycyjnych Brzesko, woj. małopolskie elandom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni ponad 21 600 m , położonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

lokal mieszkalny znajduje sie w centrum Bochnia przy dworcu kolejowym .mieszkanie po remoncie .wyposazone w piec dwufunkcyjny .teren spokojny ,zacisze a zarazem wszedzie blisko

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości imperium oferuje Państwu na sprzedaż lokal handlowo-usługowy , położony w Nowym Sączu , przy ulicy Kunegundy. Lokal posadowiony jest na działce 314 m2 , powierzchnia 81 m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł49,60 m² 16 129,01 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 49,6m2 położone w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Fiołkowej. Nieruchomość usytuowana na VII piętrze w budynku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł93,97 m² 8 619,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Eng below Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka, ul. Różana 28 Nowoczesne osiedle w doskonałej lokalizacji tylko 15 minut do centrum Krakowa Różana 28 to nowoczesne, zamknięte i kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

4 942 000 zł706 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

|R| Property prezentuje lokal usługowy znajdujący się na ul. Miłkowskiego w Krakowie. Lokalizacja: na sprzedaż przestronny lokal, zlokalizowany w dzielnicy Ruczaj na ul. Miłkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę nieopodal jeziora , w zacisznym ustronnym miejscu w sąsiedztwie lasu i luźnej zabudowy letniskowej i mieszkaniowej. Miejsce idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 100 m² 19,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna | 51 ar | Okocim | przy dk 75 - powierzchnia: 51 ar - rodzaj: działka rolna - mpzp: brak - dojazd: bezpośrednio z drogi krajowej nr 75 - lokalizacja: okocim, ok. 4 km od Brzeska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 250 zł45 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł59,80 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Klimatycznie urządzone w stylu loftowym 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw. położone w najmodniejszej obecnie okolicy w Krakowie czyli na Zabłociu. Do wykończenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł86,16 m² 20 891,36 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 86m położone na 4 piętrze, 9 piętrowego budynku z 2023, zlokalizowane przy Alei Kijowskiej i ul. Lea w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł90 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponuję Państwu na sprzedaż, dom o powierzchni ok. 90m2, zlokalizowany na działce ok. 400m2. Dookoła zabudowa domków jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową gminną. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł1 193 m² 703,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Krakowie przy ulicy Bielańskiej Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w jednej z najbardziej atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Luborzycy Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę działki budowlanej , położonej w spokojnej i szybko rozwijającej się części Luborzycy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Budowlane numer 1525/1 oraz 1525/2. Razem 26.27 ara. Doskonała lokalizacja: 700m od Rynku w Miechowie, działka położona jest na ul. Warszawskiej 26a, na przeciwko znajduje się ul. Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 126 373 zł61,05 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na Starym Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, która przeszła kompleksowy, generalny remont, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 500 m² 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie duża działka budowlano-rolna o pow. 55a , położona w Sułkowie gmina Wieliczka. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 34 x 150m. Teren lekko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka w świetnej lokalizacji Pogórskiej Woli Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1025 m2, położona w malowniczej miejscowości Pogórska Wola, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki w miejscowości Wierzbanowa (gmina Wiśniowa) o powierzchni 67 arów. Nieruchomość położona na wzniesieniu skąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2021 roku, zlokalizowane w spokojnej części Krakowa Bieżanów-Prokocim / Złocień.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł130 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:45 400 m²

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu całorocznego z nadanym numerem porządkowym 136 o powierzchni użytkowej około 130m2 wraz z garażem (5 x 3,3m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł48,35 m² 18 366,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,35 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku w prestiżowej inwestycji Forma Otwarta Ekopark przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z niezagrożonym widokiem na góry blisko lasu o powierzchni 2870 m2, położona w miejscowości Poręba Wielka (gmina Niedźwiedź, oś. Orkanówka).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł40,97 m² 17 939,96 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,97 m , położone w jednej z najbardziej cenionych inwestycji mieszkaniowych przy ul. Łagiewnickiej w Krakowie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjny zlokalizowanego w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy".

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł42,45 m² 14 346,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji od strony Kupującej Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe położone na ul. Bolesława Chrobrego w Wieliczce (królewskie Tarasy - Murapol) Mieszkanie Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł31,42 m² 14 831,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jasna, przytulna kawalerka na płaszowie Do sprzedaży mieszkanie przy ulicy Płaszowskiej o powierzchni 31,42 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, jest jasne i funkcjonalne, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 400 zł60,75 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,27 m , zlokalizowane na drugim piętrze 8 piętrowego budynku. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Lokal składa się z salonu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij