dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 071 ogłoszeń

Rynek pierwotny

872 722 zł66,62 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

341 550 zł33 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ciekawą ofertę sprzedaży udziałów W domu /zespół pomieszczeń mieszkalnych/ położonych W brzeziu, gmina zabierzów. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł46 m² 14 565,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Piękny apartament blisko centrum miasta W krynicy-zdroju Mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych znajduje się blisko centrum jak również Słotwin. Łatwy i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować nowe, komfortowe mieszkanie, położone w dzielnicy Grzegórzki. Mieści się w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł109,18 m² 9 113,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

C6 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży dom 5-pokoi 109,18 m2 m2 w zielonej okolicy. Plus duża działka 622 m2. Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 808 m² 165,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Oświęcimiu - ul. Zaborska Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składająca się z trzech przyległych działek o pow. łącznej wynoszącej 1808 m2. Wg miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł101,50 m² 9 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Więcej informacji michał 604*196*759 Marzysz o własnym "domku z ogródkiem" w spokojnej okolicy to ta alternatywa jest dla ciebie! ta oferta tylko U nas! Koniecznie zobacz prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł153,78 m² 10 729,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 295 zł25,64 m² 20 526,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł400 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

| mamy przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży nieruchomość składająca się z budynku mieszkalno-pensjonatowego, położonego na dużej, 64-arowej działce w pięknym zakątku Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł7 700 m² 32,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 77 arów położona przy drodze gminnej asfaltowej. Atuty bardzo atrakcyjna cena urokliwe położenie wśród dużej ilości zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Dom z dużą działką i budynkiem gospodarczym w Odrowążu. Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Odrowąż. Całość obejmuje działkę o powierzchni około 8200.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł279 m² 5 017,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

| do sprzedania wyjątkowy dom w Januszowicach (gm. Zielonki). Dom z roku 1997, wybudowany wg indywidualnego projektu "jura 71" o powierzchni użytkowej 214 m 2. Budynek podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł4 400 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki rolne w Długopolu.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł4 900 m² 152,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania wyjątkowa, inwestycyjna działka w Dziekanowicach. Działka pięknie położona na wzniesieniu z malowniczą panoramą na okolicę. Nieruchomość o powierzchni 49 a,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ciekawa propozycja inwestycyjna, biorąc pod uwagę położenie działki na terenie miasta Krakowa! Działka rolna o powierzchni około 88a położona w Krakowie-Skotnikach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 177 000 zł74,67 m² 15 762,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł168,10 m² 4 402,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 483 m²

Nowa niższa cena! Funkcjonalny budynek mieszkalny, jednorodzinny ( możliwość dwóch rodzin), wolnostojący, niepodpiwniczony. Budynek powstał w połowie lat 80 tych XX wieku. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł7 000 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 002 m² 188,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Budowlaną z aktualnym pozwoleniem na Dom Jednorodzinny z katalogu Archon Projekt domu Dom w zdrojówkach 2 Dane projektu - archon+ To brzmi jak idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł117 m² 10 675,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 117 m , zlokalizowany w Bibicach, na spokojnym osiedlu składającym się z 6 budynków. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł154,15 m² 8 952,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 5 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z potencjałem 1,87 ha nr działki 218/1 | Góra Świętego Jana | gmina Jodłownik Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1,87 ha, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł126,11 m² 13 083,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł83,38 m² 5 744,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizja 0% bez pcc, możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego lub pod klucz. Dom według projektu indywidualnego o powierzchni użytkowej- 83,38 m2 bez garażu. Do Krakowa dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 637 m² 3 971 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną zlokalizowany w strategicznym miejscu m Tarnowa w bezpośrednim sąsiedztwie dworca pkp oznaczonym w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z planem pod budowę domu seniora. Nieruchomość gotowa do rozpoczęcia budowy. Podpisana umowa z wykonawcą inwestycji. Czas budowy ok. 14 miesięcy. Dysponujemy obszernym operatem.

Szczegóły ogłoszenia

2 775 125 zł222,01 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowo - handlowy na sprzedaż o powierzchni 222m2, zlokalizowany w Krakowie przy pl. Płk. Francesco Nullo w dzielnicy Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł175 m² 37 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować unikalną ofertę sprzedaży apartamentu w Krakowie o pow. 175 m z widokiem na Wawel! lokalizacja Apartament zlokalizowany jest przy Placu na Groblach.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,88 m² 12 509 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji beata   lub biuro:   w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:   Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy państwu do sprzedania Klimatyczne mieszkania na Starym Podgórzu w nowo remontowanej kamienicy z ładną klatką schodową. Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł368 m² 3 505,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

Divo nieruchomości oferta sprzedaży. Divo Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu jednorodzinnego o imponującej powierzchni 368 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł417,11 m² 6 470,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom, który oddycha przestrzenią. Willa z duszą na wzgórzu - Mszana Dolna, osiedle Pańskie Są domy, które się buduje. I są takie, które się tworzy z myślą o tym, by zostały na.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł200 m² 8 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przestronny dom o powierzchni użytkowej ok 200 m2, w której każdy domownik może mieć swój komfort. To idealne rozwiązanie dla dużej rodziny, która nie chce iść na kompromisy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 750 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-zagrodowa w miejscowości Michałowice gm. Michałowice o pow. około 17,5 ara. Działka płaska, w kształcie prostokąta, o wym. około 25 m/67m.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł800 m² 562,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od kupujacego! Na sprzedaż - działka inwestycyjna w centrum Tarnowa z istniejącą zabudową usługową! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 15,08 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 500 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami : treścią ogłoszenia; 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł108 m² 9 490,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowoczesny Dom E - Zabierzów - Działka 3,7 ara - Standard premium Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu E na naszym kameralnym, sześcio-domowym osiedlu w Zabierzowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł1 886 m² 322,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Skawinie Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Skawinie o powierzchni 1886 m 2 , w kształcie trapezu o wymiarach od 18x95x28x115 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł106,80 m² 5 524,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:312 m²

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu budynku domu bliźniaka o powierzchni 106,8 m2 w Białym Kościele. Lokalizacja łączy idealnie spokój domu na uboczu i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 339 m² 46,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości, na które składają się działki nr 1250/9, 1251/2, 1250/3, 1252/8, 1264/6, 1264/13, 1264/5, 1264/14, 1264/15, 1293/9, 1293/10, 1264/16 o łącznej powierzchni 0,5339 ha położone są.