dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 071 ogłoszeń

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku na ul. Mieczykowej, kliny. W pobliżu ulica Bartla, krygowskiego, korpala, szwed-Śniadowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł10 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| przedmiotem sprzedaży jest teren rolny o powierzchni ok. 1 ha położony w miejscowości Podobin, gm. Niedźwiedź w sąsiedztwie lasu zlokalizowanego w pobliżu szczytu góry.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w sowlinach , gmina Limanowa, powiat limanowski, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z bala po generalnym remoncie, budynkiem rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom z potencjałem Twoich marzeń - stan surowy zamknięty, okolice Sułkowic Marzysz o przestrzeni, w której stworzysz swój własny azyl z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,25 m² 7 240,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Tarnów, ul. Nowy Świat Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Tarnowie - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł43,22 m² 9 694,59 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka W centrum krakowa, ulica pawlikowskiego Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43,22 m2, znajdujące się na w sutenerze przy ulicy Tadeusza Pawlikowskiego, obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł313 m² 2 843,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować odrestaurowany dworek w centrum Olkusza o powierzchni użytkowej 226 m2 położony na 844 m2 działce. Dworek powstał w 1931 roku a w 2020 przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 484 zł51,70 m² 10 028,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

 

 

 

Rok budowy:2025

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Ćwiklińskiej, dz.Bieżanów. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 044 m² 97,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Lachowice, gm. Stryszawa Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2044 m , położoną w malowniczej miejscowości Lachowice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w Krakowie na Klinach. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym z 2020 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł3 593 m² 68,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W porębie wielkiej Z warunkami zabudowy Powierzchnia: 3593 m Lokalizacja: poręba Wielka, ul. Tyszkiewicza Zabudowa: wz dla 3 budynków mieszkalnych Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł23 m² 23 913,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania typu studio o powierzchni użytkowej 23 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, wysoko położona działka w miejscowości Siepraw. Ma powierzchnię 8 arów, jest w kształcie prostokąta o długości około 36 metrów i szerokości od 24 do 18.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 262 m² 67,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość, gdzie z powodzeniem odnajdziesz siebie oraz stworzysz nowe miejsce do życia dla Twojej rodziny. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną o wielkości niewiele ponad.

Szczegóły ogłoszenia

399 998 zł1 325 m² 301,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu kształtną działkę o powierzchni 1325m2 i wymiarach około 36m na 40m. Działka zlokalizowana jest w Leśnicy w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 208 219 zł199,04 m² 26 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 200 m² 386,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 22 arów w miejscowości Rząska przy ulica Topolowej. Lokalizacja: rząska położona jest nieopodal Krakowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36,91 m² 16 228,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam 2-pok. mieszkanie na Ruczaju, ul. Lubostroń, czerwone Maki Dobra propozycja inwestycyjna (można przejąć aktualnych najemców) Do sprzedaży oferuję mieszkanie o pow. 36,91m 2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł5 300 m² 198,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-usługową zlokalizowaną w Mogilanach blisko Zakopianki. Teren o powierzchni 53 ary o kształcie zbliżonym do prostokąta (wymiary ok. 125x40m).

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 450 m² 93,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w Grajowie, gmina Wieliczka! Dostępne 3 działki o powierzchni: 1. 14,5 ar za 135 000 zł 2. 13 ar - sprzedana 3. 12 ar - sprzedana Wszystkie działki.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł50,40 m² 12 103,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży parterowe, 3-pokojowe mieszkanie z osobą kuchnią, wc i piwnicą. Lokal położony w budynku naprzeciwko przychodni medycznej. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 400 m² 45,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa Niższa cena! 199 000zł Przedmiotem sprzedaży jest działka widokowa w miejscowości Brunary, województwo Małopolskie o powierzchni 44 ar. ( ok 20 km od Gorlic) media: prąd, gaz, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61,32 m² 14 514,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje z widokiem na zieleń i realną przestrzenią między budynkami - rzadkość na Czyżynach. Gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone, jasne, uporządkowane i zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40,76 m² 6 844,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego, niedużego mieszkania z możliwością własnej aranżacji, w dobrej lokalizacji. Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

20 000 000 zł4 362 m² 4 585,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 968 m²

Na sprzedaż duża hala z 4 suwnicami i placem manewrowym pod usługi lub przemysł wysokich technologii (motoryzacja, elektronika, robotyka, farmacja, przemysł zbrojeniowy) w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,34 m² 19 283,21 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Leach & Lang Property Consultants prezentuje dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej pow. 51,34 m2 położone na siódmym piętrze w kompleksie Salwator City z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł700 m² 478,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwie działki budowlane położone obok siebie o łącznej pow. 7 ar, położone w miejscowości Lusina. Działki położone w spokojnej okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal o pow. 38m2 usytuowany na parterze kamienicy przy ul. Długosza w Nowym Sączu w sąsiedztwie dworca pks. Lokal w trakcie zmiany sposobu użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 999 zł149,32 m² 3 549,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 m²

Cena promocyjna do końca lutego 2025 Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy, przytulny i nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 149,32 m2 użytkowej 95,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł2 289 m² 94,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| polecam na sprzedaż działk ę objętą mpzp Uchwała nr XIX/10/2004 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, położoną w miejscowości Raba Wyżna pomiędzy Nowym Targiem, a Rabką.

Szczegóły ogłoszenia

765 100 zł32,06 m² 23 864,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 32,06 m , zlokalizowany w sercu zielonej i spokojnej Krowodrzy. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy z 1933 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania, w którym wszystko masz po drodze ? To 44 m wygodnego układu, jasne wnętrza i balkon na poranną kawę. Do tego własne miejsce postojowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

267 250 zł1 069 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1069 m 2 Nieruchomość położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Słopnice w obrębie Słopnice Królewskie. Działka kształtna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę o powierzchni 2953m2 (z możliwością kupienia połowy) położona w miejscowości Krzeszowice, żbik, ul. Żbicka. Przeznaczenie: pod.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 009 m² 127,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy ul. Spytki z Melsztyna jest w całości ogrodzona, co zapewnia natychmiastowe poczucie prywatności i bezpieczeństwa już od pierwszej wizyty! Doskonałe nasłonecznienie przez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbane działki rolne w miejscowości Zawada Uszewska Na sprzedaż oferuje kompleks działek rolnych położonych w miejscowości Zawada Uszewska (gm. Gnojnik, pow. brzeski). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***rezerwacja*** Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 39 m zlokalizowane w kapitalnie rozplanowanej urbanistycznie.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł1 533 m² 229,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Sułkowie Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15,33 ara (1533 m2), położona w malowniczym Sułkowie (powiat wielicki). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 990 zł64,45 m² 12 257,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł949 m² 474,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 9,49 ara zlokalizowana w miejscowości Pękowice gm. Zielonki - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Grunt lekko nachylony, w kształcie.