dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

2 899 000 zł1 200 m² 2 415,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:3 550 m²

Nieruchomość inwestycyjna zabudowana dużym budynkiem mieszkalno pensjonatowym o łącznej aktualnej powierzchni użytkowej ok. 1000 m2 plus murowany budynek gospodarczy o pow. użytkowej 130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 609 zł40,56 m² 18 802 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

467 400 zł900 m² 519,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

/English version below/ lokalizacja: mników miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Liszki 20 minut od Krakowa, 5 minut od Liszek.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z doskonałą lokalizacją? To wyjątkowe, 2-pokojowe lokum o powierzchni 42 m na krakowskich Bieńczycach (nowa Huta) jest idealną.

 

 

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Lakado ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone w bardzo kameralnej i spokojnej okolicy przy ul. Łokietka w Krakowie. Opis: nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,36 m² 19 705,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

The Partners ma przyjemność zaprezentować trzy pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz zlokalizowane przy ul. Grabczaka. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w północnej części Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł47,19 m² 17 482,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

**sprzedaż bez prowizji** Na sprzedaż zachwycające dwupokojowe mieszkanie z 50 m2 ogródkiem. Wykończone w wysokim standardzie, komfortowe i funkcjonalne 47 m2 zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł108,38 m² 11 856,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m , położonego na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Świetna propozycja dla osób poszukujących drewnianego domu do remontu, które cenią ciszę, spokój oraz kameralną, zieloną okolicę. Prezentujemy ofertę sprzedaży drewnianego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 095 000 zł68,73 m² 15 931,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament bezczynszowy 68.73 m2 z ogródkiem i miejscem postojowym Bieżanów-Prokocim/Kraków. 3 x sypialnie, salon z gródkiem 80m2 oraz miejscem postojowym. Lokalizacja: świetna dla.

Szczegóły ogłoszenia

807 672 zł36,88 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 36,88 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoruskiej, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni po podłodze ok. 32 m2 na poddaszu, według zapisów w Księdze Wieczystej pow. wynosi 17,40 m2. Zaciszna okolica o niewielkiej liczbie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł62,50 m² 28 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Z przyjemnością prezentujemy dwa wyjątkowo komfortowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej wykończone pod klucz i w pełni wyposażone do wynajmu. Powierzchnia użytkowa: 62,5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bronowice, ul. Na Błonie | Po remoncie | 2 oddzielne pokoje | balkon Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bronowicach. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 080 zł65,28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 800 zł34 m² 14 670,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m2 na nowopowstającym osiedlu przy ulicy Agatowej w Krakowie. Mieszkanie: -Przedpokój -łazienka -salon z aneksem kuchennym -pokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

4 189 600 zł5 237 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Działka inwestycyjna w ścisłym centrum Tarnowa. Oferujemy do sprzedaży działkę nr 38 obręb 275 - położoną w narożu ulic Krakowskiej i Zakładowej w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe Z ogródkiem | brzezie 8 km od krakowa Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane w miejscowości Brzezie (gmina Zabierzów),.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł34,47 m² 22 918,48 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy apartament w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji noho Mogilska Młyny idealny dla osób, które chcą zaaranżować wnętrze według własnej wizji lub szukają pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł72,69 m² 14 857,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Mint Property prezentuje na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną w ścisłym centrum Krakowa, zlokalizowaną przy ul. Lubicz, w eleganckiej kamienicy z 1895 roku.Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł3 700 m² 12,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smart Property prezentuje nieruchomość gruntową na sprzedaż o powierzchni 37 ar położoną w Grobli, gm. Drwinia. Przeznaczenie Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, teren.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 900 m² 37,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 arów zlokalizowana w miejscowości Janowice, gmina Pleśna, powiat tarnowski, województwo małopolskie. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 429 zł75,19 m² 7 520 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkania w kameralnej inwestycji - Nowy Sącz, os. Mała Poręba Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nowych, przestronnych mieszkań w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 197 500 zł275 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Royal Space prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji Unique Concept kameralnym projekcie klasy premium, zlokalizowanym w samym sercu prestiżowej Woli Justowskiej. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł36,18 m² 17 689,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,18 m2 mieszczące się w kameralnej inwestycji na Ruczaju przy ulicy Raciborskiej 6. Nowoczesny budynek z 2020 roku, mpec, winda.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obiektem sprzedaży jest wyjątkowa działka położona w malowniczej i kameralnej wsi Dursztyn miejscu, które zachwyca spokojem, przestrzenią oraz autentycznym, podhalańskim klimatem. To teren.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł1 354 m² 166,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sułów - Atrakcyjna działka budowlana, tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 13,54a, w kształcie prostokąta (34m x 40m). Najważniejsze cechy.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane-żabno! doskonała inwestycja! Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane objęte ogólnym planem zagospodarowania przestrzennego w trzeciej i czwartej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Michałowice- masłomiąca -uzbrojona, cicha, zielona lokalizacja do sprzedania ładna działka budowlana- objęta mpzp z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 200 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o miejscu z widokiem na góry i bliskością natury, ta działka w Pcimiu spełni Twoje oczekiwania. Z jej terenu rozpościera się piękny widok na Beskid Wyspowy,.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł18 m² 24 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż kawalerka Stare Grzegórzki, ul. ks. Władysława Gurgacza Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni ponad 18 m , położona w spokojnej i zielonej części Starych.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 300 zł41,61 m² 25 217,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 675 zł45 m² 10 281,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania - Czyżyny Dostępne mieszkania w metrażu od 32 do 103m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne mieszkania W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł9 873 m² 303,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren produkcyjno-techniczny Świetny dojazd! | Olkusz ul. Wspólna zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł3 700 m² 1 810,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Do sprzedaży hala w Andrychowie o powierzchni 3700 m2, obiekt usytuowany na działce o pow. 84 ar. Dojazd dla tir, bardzo dobra lokalizacja. Cena 6 700 000 zł. netto. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł200 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

W drodze do krynicy - florynka Prezentowana nieruchomość stanowi zabudowaną murowanym budynkiem mieszkalno-gospodarczym działkę ewidencyjną numer 657 o powierzchni 0,1800 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano- rolna o pow. 30ar położona w Niskowej gm. Chełmiec. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego cześć działki o pow. około 12 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł25,03 m² 25 529,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna kawalerka na Kazimierzu ul. Halicka | 25,03 m | 6. piętro z windą | Budynek z 2018 r. Lokalizacja: ul. Halicka, kazimierz jedna z najbardziej klimatycznych i pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 8 arów położoną w miejscowości Cholerzyn w Gminie Liszki, z możliwością dokupienia drugiej działki.