dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 071 ogłoszeń

949 900 zł129,10 m² 7 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Więcej informacji robert *510* 297 *341 Dom zamiast mieszkania | 5 pokoi | ogród | garaż | Rybna uwaga! bez prowizji od kupującego! Szukasz większej przestrzeni niż mieszkanie, ale nie chcesz wchodzić.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł58,59 m² 19 115,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe mieszkanie na ostatnim piętrze w Krakowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy, przestronny apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł9 300 m² 16,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Żabno, o powierzchni 93 arów. Działka w kształcie prostokąta. Media: - studnia, - prąd w drodze. Dojazd drogą polną. Gmina Żabno nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 182 zł52,74 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 14 działek budowlanych w miejscowości Biesiadki, gmina Gnojnik, powiat Brzeski. Ceny: 1. Działka 4,91 a - sprzedana 2. Działka 4,70 a - sprzedana 3. Działka 9,22 a -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal usługowy 96m2 W okolicy ul cieszyńskiej, mazowieckiej, krowodrza Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

1 232 000 zł5 130 m² 240,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealne miejsce na inwestycje, nieuciążliwą działalność usługową. 51 ar na terenie tarnowskiego klastra przemysłowego w kształcie trapezu, druga linia zabudowy, zapewniony dojazd z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł6 000 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną o powierzchni około 6000 m2 do wydzielenia z większej powierzchni położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Limanowa, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 990 zł52,23 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura blisko 100 inwestycji (0%) ani podatku pcc (2%) / kompaktowe 3 pokoje - odbiór W IV kwartale 2027 roku! \\\ biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł187,29 m² 5 980,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Dom wolnostojący z garażem | 162 m | 6,25 ara | Nowoczesna zabudowa | Świetna lokalizacja - Gdów Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem o powierzchni użytkowej 162,23 m (pow.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł43,46 m² 11 021,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie po swojemu bez zrywania cudzych pomysłów i bez kompromisów? Ta oferta w krakowskich Bieńczycach to idealna baza do stworzenia przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł63 m² 15 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 850 zł26,24 m² 21 678,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie w projekcie, który łączy industrialny charakter dzielnicy z nowoczesnym designem. Mieszkanie składa się: holu 3,53 m2 Salonu a aneksem 18,59 m2 Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Мы также говорим на русском! ul. Wielicka, podgórze, kraków. obok: ul. Jerozolimska, ul. Heltmana, "kabel", płaszów atuty nieruchomości: przygotowane pod remont Osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 300 m² 239,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 23 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka nachylona z ekspozycją południową, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł196,98 m² 6 041,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wygodny dom na 8 arowej działce w Przebieczanach 4 km od granicy Wieliczki. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,98 m2 wraz z garażem na dwa samochody. Budowany z betonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obok sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 416 150 zł211,89 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży apartamentu w Wiślanych Tarasach Opis mieszkania: powierzchnia: 211,89 m Liczba pokoi: 5 Piętro: 8 Cena: 7 416 150 złcena za m : 35 000 zł/m Lokalizacja Premium Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł90 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 023 m²

Dom Z ogromnym potencjałem, piękną działką I świetną lokalizacją - idealny dla osób szukających spokoju I przestrzeni, szczucin! informacje podstawowe Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł8 100 m² 104,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja dla inwestora: działka 81 arów z szerokim potencjałem zabudowy - Kurów, gmina Chełmiec Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 81 arów, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł167,50 m² 7 164,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

Dom W tamaryszkach wyjątkowa oferta w Paszynie (gm. Chełmiec, pow. nowosądecki). Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona symbolem: b1mm zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 125 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1125 m położona w miejscowości Chyżne, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 860 zł34,26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 492 m² 59,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne działki budowlane-szczucin powiat dąbrowski! Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 027 m² 1 217,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla inwestora lub osób poszukujących miejsca pod własny dom w jednej z najpiękniejszych lokalizacji Podhala Stylchyn, kluszkowce, gmina Czorsztyn. Działka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 588 m² 390,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa budowlana działka 1588m2 w dzianisz/kościelisko. Lokalizacja: dzianisz znajduje się na Pogórzu Spisko-Gubałowskim, u północnych podnóży Palenicy Kościeliskiej (1183 m).

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61,46 m² 18 711,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny 3-pokojowy lokal o powierzchni 61,46 m , usytuowane na 1. piętrze budynku apartamentowego w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł23,63 m² 20 271 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

479000 pln Netto plus vat 23% (do zwrotu) Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w malowniczej Bukowinie Tatrzańskiej, w historycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł76,50 m² 15 621 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 680 zł45,82 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,82 m2. Zlokalizowane na 2 piętrze w nowej inwestycji duo Residence. Budynek I okolica: duo Residence to prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: wierchomla Wielka (gmina Piwniczna Zdrój) - Powierzchnia: 9 ar (900 m ) - Media: prąd, kanalizacja - Udział w drodze dojazdowej - Przeznaczenie: realizacja różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 315 m² 110,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Stara Wieś, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ślepa uliczka i las wokoło ? To wyjątkowe miejsce w Nowym Wiśniczu może być Twoje. Zapraszam do spotkania i rozkoszowania się naturą w tym niespotykanym miejscu. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna propozycja dla osób szukających gruntu o rolnym przeznaczeniu i świadomych jego charakteru. Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 19 arów, położona bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł1 065 m² 69,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane-radgoszcz gmina radgoszcz powiat dąbrowski! Oferujemy do sprzedaży 8 działek o zróżnicowanych powierzchniach w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na budowę.