dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

199 000 zł32,46 m² 6 130,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane w kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej w samym centrum Chrzanowa. Mieszkanie o powierzchni 32,46 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z pozwoleniem na budowę o powierzchni 0,3475 ha, położona w miejscowości Ropica Polska, gmina Gorlice. W cenę działki wliczony jest gotowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł27 m² 22 962,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament W hotelu belmonte resort & spa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament klasy premium w najnowocześniejszym kompleksie hotelowym w Krynicy-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,55 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Hynka (os. Dywizjonu 303). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł134 m² 11 940,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Węgrzce gm. Zielonki. Nowa Inwestycja 12 segmentów w zabudowie bliźniaczej. Super lokalizacja, urocze miejsce. Prowizja 0% - / koszty pośrednika pokrywa sprzedający. Rynek pierwotny - Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 565 000 zł68,28 m² 22 920,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzypokojowego apartamentu o pow. 68,28 m i wysokości blisko 350 cm przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł86 m² 16 267,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4-pokojowe z balkonem 86m2 | ul. Banacha 51a/21 | Prądnik Biały | Kraków | 2023 Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 na 1. piętrze 5-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 38 arów zlokalizowaną w Słopnicach Szlacheckich w powiecie limanowskim. Działka o nieregularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł186 m² 12 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Wrząsowice - na pograniczu południowej granicy Krakowa - nowy dom wolnostojący 5 lub 6 pokoi, garaż na 2 samochody + dodatkowe miejsca parkingowe. Wysoki standard wykończenia. Budowa zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł94 m² 15 308,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mint Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany w nowym budynku na nowoczesnym osiedlu w Krakowie przy ulicy Henryka i Karola.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł180 m² 9 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom jednorodzinny 180 m Z piękną panoramą Na sprzedaż oferuję przestronny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni 180 m , położony w malowniczym Powroźniku gm. Muszyna -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł266 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 266 m2, zlokalizowany w Krakowie, w dzielnicy Skotniki. Nieruchomość została wykonana z wysokiej jakości materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 959 zł36,93 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

M4.3.4 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI OSTATNIE MIESZKANIE! Prądnik Biały - mieszkanie 36,93 m2 plus balkon 4,33 m2. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł149,38 m² 3 748,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 246 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 149 mkw. (powierzchnia użytkowa 134 mkw.) z pięknym ogrodem. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł34 m² 22 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , znajdujące się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku al. Adama Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł136 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zakup od dewelopera brak pcc Brak prowizji % Prezentujemy Państwu do sprzedaży bardzo ciekawy projekt domu w miejscowości Modlniczka. Lokal składa się z 6 pokoi rozmieszczonych na trzech.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

W centrum Kalwarii Zebrzydowskiej przy ul.Piaskowej Do sprzedanie działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego, leżąca w terenach MNU- zabudowa mieszkaniowa i usługi komercyjne.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26 m w pięknej kamienicy przy ul. Goldhammera, w pobliżu Tarnowskiej Akademii! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 338 m² 311,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 338 m²

Duży obiekt magazynowo-biurowy Z potencjałem inwestycyjnym - tuchów, ul. Kolejowa Na sprzedaż rozległa nieruchomość magazynowo-biurowa położona w Tuchowie przy ul. Kolejowej 9a. To.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł675 m² 451,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prosta i ustawna działka o dogodnym kształcie, idealna pod budowę wymarzonego domu. Nieruchomość położona jest w spokojnej części Nowej Huty, w obrębie nh-33, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł10 004 m² 109,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 1 ha przy drodze krajowej w Choczni. Teren uzbrojony woda, prąd, gaz i kanalizacja. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 406 m² 284,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki położone w Michałowicach tylko 11 km i tylko 14 min od skrzyżowania ul. Opolskiej z al. 29 listopada w Krakowie! Powierzchnia: 14,06 (I linia zabudowy), dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 395 m² 103,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

* zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka 3395m2 Nowa Wieś Szlachecka gmina Czernichów. Działka o nieregularnym kształcie. Długość około 250 m, szerokość od wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł13 030 m² 537,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka na terenie obszaru objętego mpzp "nowa Huta-Igołomska płn" Miejsce niezwykle atrakcyjne dla inwestorów i przedsiębiorców. Możliwość uzyskania 6 000 m2 P.U. - pow. hali magazynowej 3480.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł104,24 m² 9 689,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Designerskie 2-pokojowe (z potencjałem na 3!) mieszkanie z balkonem na Bieżanowie! Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 134 000 zł78,27 m² 14 488,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 78,27m2 na parterze z ogródkiem zlokalizowane w Krakowie-dzielnica Podgórze Duchackie. Mieszkanie sprzedawane w ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł122 m² 5 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja w Koszycach Małych Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Prostopadłej! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 100 m² 119,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3100m2 w Makowie Podhalańskim, osiedle Działy. Nr ewid. działki 1800 i wymiarach 33 x 86m. Działka położona w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł34,05 m² 30 807,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia w pięknie wyremontowanej kamienicy na Starym Mieście w okolicy ul. Wielopole/ ul. Zyblikiewicza. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odkryj swój azyl w sercu natury - na sprzedaż działka w Woli Wieruszyckiej Szukasz miejsca, gdzie codzienny zgiełk zastępuje śpiew ptaków, a rano budzi Cię malowniczy widok na wzgórza?.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu mieszkanie nowo oddanej inwestycji: "strzelców 28" w Krakowie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Okazja mieszkanie tańsze od ceny dewelopera o 100 tys.! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania duża działka budowlano-rolna położona w miejscowości Zagaje Smrokowskie (gmina Słomniki). Nieruchomość o powierzchni prawie 2 ha, z czego około 30 a stanowi teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł163,10 m² 4 721,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom parterowy o projektowanej powierzchni całkowitej 163,1 m z garażem w bryle budynku w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość położona jest w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł88 112 m² 73,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości (kompleks siedmiu działek) położone są w Brzeszczach przy ul. Drobniaka. Zlokalizowane są na terenach pogórniczych. Łączny kształt działek tworzy nieregularny wielobok zbliżony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 400 zł47,64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum w świetnej lokalizacji? Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł156 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:751 m²

Do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o pow. 751 m2, położony w miejscowości Brzyczyna, w gminie Mogilany. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł89 m² 6 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 591 m²

Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej drewnianym budynkiem mieszkalnym (rekreacyjnym), jednokondygnacyjnym z poddaszem użytkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł216 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni 216 mkw (powierzchnia użytkowa 115,50 mkw) z dużym ogrodem. Budynek trzykondygnacyjny, charakteryzujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 000 zł104,24 m² 9 976,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł97,80 m² 6 809,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Alokum Nieruchomości prezentuje przestronne, częściowo wykończone mieszkanie o powierzchni 97,90 m2, położone na drugim piętrze w budynku mieszkalno-usługowym w Krzyszkowicach (10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Następna