dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

2 550 000 zł282 m² 9 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Nowoczesna rezydencja z płaskim dachem - 900 m od Rynku w Niepołomicach. Wyobraź sobie życie w domu, który wyprzedza standardy - unikalna, nowoczesna bryła, wnętrza zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł954 m² 220,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana pow. 954 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.10 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki jest zbliżony do rombu o orientacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł1 418 m² 2 715,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Adres, który buduje wartość. Widok, który ją podnosi. Projekt, który ją monetyzuje. Króle 34 w Zakopanem to rzadkie połączenie lokalizacji premium i pełnej gotowości inwestycyjnej. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana o pow. 5400 m2 położona w Aleksandrowicach gm. Zabierzów. Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną ok.250m od asfaltu. Ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł108 m² 8 240,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Urokliwe domy z widokiem na góry w Roczynach: spokój i harmonia w otoczeniu przyrody Lokalizacja: spokojna okolica idealna dla rodzin, blisko Andrychowa, wadowic, bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł250 m² 5 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny i wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 250m2 działka budowlana 13arowa. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł800 m² 282,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. ok. 8 arów zlokalizowana w miejscowości Owczary gm. Zielonki. Działka nachylona, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 25m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 34,90 m2 przy rogu ul. Skorupki/ Rakowickiej. Mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie mieści się w kamienicy wybudowanej w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 189 zł71,47 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:930 m²

| do sprzedania dom w miejscowości Bębło (gmina Wielka Wieś). Nieruchomość stanowi budynek o powierzchni całkowitej 79 m 2 , na które składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł76 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie położone na osiedlu Bór w Nowym Targu. Apartamentowiec zlokalizowany jest bezpośrednio przy ul. Ludźmierskiej w sąsiedztwie Parku Handlowego Stopiak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 36 arów Łukanowice, gm. Wojnicz. Na sprzedaż działka o powierzchni 36 arów, położona w miejscowości Łukanowice (gmina Wojnicz). Dojazd: bezpośredni z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33 m² 17 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania super kawalerka przy ul. Lea 16a Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, korytarza z szafa wbudowana, oraz łazienki. Układ mieszkania pozwolił na.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł47,50 m² 14 505 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią o powierzchni 47,5 m2 znajdujące się w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Nuszkiewicza w Krakowie. * idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 036 zł43,44 m² 20 650 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł122,50 m² 7 265,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Jeśli szukasz domu z garażem w spokojnym, zielonym otoczeniu, to ta oferta jest dla Ciebie. Opis: z przyjemnością prezentujemy ofertę nowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

514 620 zł85,77 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nowoczesne osiedle domów tuż przy granicy Tarnowa - Twoja oaza spokoju! Szukasz idealnego balansu między bliskością miasta a spokojem własnego ogrodu? Odkryj Nową Inwestycję w Łęgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł131,50 m² 79,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. całkowitej 131 m2 (pow. użytkowa 116 m2), zlokalizowany w Mogilanach. Dom jest gotowy do sprzedaży z prawomocnym przyjęciem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł280 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Łagiewnki , wolnostojący Z dużym ogrodem. Parter, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, kotłownia z pralnią, spiżarnia, garaż z osobnym wejściem, piwnica i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł162 m² 10 493,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:328 m²

Gotowiec Inwestycyjny! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na Sprzedaż doskonały projekt inwestycyjny. Stanowiące odrębną własność hipoteczną dwie kondygnacje domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 000 zł95 m² 4 568,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny Dom w Manuce 2 Rzezawa. Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Manuce 2, o powierzchni użytkowej 95 m, zlokalizowany w miejscowości Rzezawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł86,55 m² 15 251,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,55 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł138,15 m² 5 783,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gaj pod Krakowem, 138 m + 7 arowa działka! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł81,36 m² 9 083,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie z dodatkowym poddaszem, położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu zabudowy szeregowej, w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do Krakowa! Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł36 m² 14 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis bez prowizji bez pcc 5 lat gwarancji dewelopera Na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe z balkonem, położone na 5 piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł40,39 m² 14 582,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł4 100 m² 107,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Krzczonów, przy trasie na Zawadkę, w nowym i dynamicznie rozwijającym się rejonie turystycznym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł650 m² 3 984,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Okazja doskonale prosperujący sklep lewiatan wraz Z pokojami gościnnymi przy jeziorze klimkowskim - miejsce gdzie praca połączona byłaby z przyjemnością! Na sprzedaż oferujemy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł665 m² 224,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 6,65 ar. Nieruchomość gruntowa znajduje się w miejscowości Kobyle, gminie Nowy Wiśnicz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł139 m² 5 748,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:531 m²

Eco-chaty domy z bali na sprzedaż. Nowa inwestycja "osiedle pod babią górą" Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz nowy kolejny już projekt osiedla domów całorocznych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 473 zł37,64 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł39 m² 23 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament o powierzchni 39 m z przestronnym balkonem (9,30 m ), położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Do sprzedania komfortowy dom położony w Mogilanach ,ok 7 km od granicy Krakowa.Budynek mieszkalny wolnostojący o pow. ok. 140 m2 powierzchni użytkowej,usytuowany nadziałce 996 m2.Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 475 zł33,25 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna 31 arów Dąbrówka Szczepanowska | ok. 12 km od Tarnowa Na sprzedaż unikatowa działka budowlana o powierzchni 31 arów, idealna pod inwestycję premium z gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 677 zł65,16 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł20 000 m² 24,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny grunt o łącznej powierzchni 2 ha, położony w miejscowości Biecz (woj.małopolskie). Nieruchomość posiada zróżnicowany charakter obejmuje tereny o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Podhalu z własną linią brzegową Kupując działkę budowlaną na Podhalu, marzymy o spokojnej okolicy i góralskim klimacie. Parcela w Cichym znakomicie wpisuje.