dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

Rynek pierwotny

680 000 zł115 m² 5 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej, położone w spokojnej i atrakcyjnej części Chełmca. Każdy segment o powierzchni użytkowej ok. 115 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

660 110 zł60,96 m² 10 828,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 61 m w Słomnikach Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,96 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł115 m² 11 086,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Dom na sprzedaż - Niepołomice, ul. Wielicka Topowa lokalizacja! Skrajny segment z dużym ogrodem - gotowy do zamieszkania! Alokum Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 864 zł25,38 m² 19 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł343,32 m² 1 602 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Do kupienia wyjątkowy budynek o oryginalnej bryle łączący funkcje mieszkalne z usługowymi lub stanowiący dom w którym można wydzielić 2 osobne mieszkania, położony na prawie 29ar.

Szczegóły ogłoszenia

1 594 476 zł68,14 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, gotowe do wprowadzenia się mieszkanie. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd, instalację podklimatyzację oraz dodatki. Funkcjonalne wnętrze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 764 zł63,43 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł298 m² 2 681,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni użytkowej ok. 237 m , położony na działce 12 arów w spokojnej miejscowości Łętownia. Nieruchomość została wybudowana w 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 797 zł36,77 m² 17 264 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 064 m² 770,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 10,64 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice gm. Zielonki. Działka płaska, w kształcie trapezu o dogodnych wymiarach: 40m/ 31m/ 32m/.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Gruszów, gmina Raciechowice dom z ogrodem w spokojnej okolicy. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 125 m (powierzchnia użytkowa ok. 90 m ), wzniesiony w latach 90.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 198 025 zł293,07 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - lokale usługowe w nowoczesnym apartamentowcu na granicy Krakowa i Skawiny Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 628 zł47,43 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł8 900 m² 55,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W złockiem Działka budowlana położona w ustronnym miejscu w Złockiem w gminie Muszyna to nieruchomość o szczególnych walorach.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł46 m² 19 978,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pana Tadeusza 10 46 m Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Ocean Apartments z 2024 roku (1 piętro z 7).

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł48 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w samym sercu Kazimierza tuż przy Placu Nowym. Mieszkanie o powierzchni 48,18 m2 usytuowane na II piętrze kamienicy z 1400 roku. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł136 m² 8 816,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowa inwestycja obejmuje budowę trzech domów w zabudowie bliźniaczej. w Szaflarach w odległości ok 400m od basenów geotermalnych. Sprzedawane domy w stanie deweloperskim. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 603 519 zł101 m² 15 867 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Usługowy o powierzchni całkowitej 101 m2 w którego skład wchodzi pomieszczenie główne - 98 m2 oraz toaleta - 3 m2. Na wybrany lokal przysługują po 2 miejsca parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

907 000 zł61,40 m² 14 771,99 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż widokową działkę przeznaczoną pod zabudowę o powierzchni 20 arów położoną w miejscowości Młynne w gminie Limanowa. Dla działki wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł2 449 m² 158,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane bielany, ul. Zamłynie Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i zielonej części Bielan ul. Zamłynie. Działki można zakupić osobno lub łącznie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł66,31 m² 17 976,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 4-pok. mieszkanie o powierzchni 66 m2 przy ul. gen. Józefa Dwernickiego. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł199 m² 5 904,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 541 m²

Komfortowy I przestrzenny dom W babicach koło oświęcimia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części Babic, zaledwie kilka minut od Oświęcimia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 737 zł67,69 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 000 zł29 897 m² 35,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki nr 2497/9 i 2497/70 o łącznej powierzchni 29897 m2 zapisane w księdze wieczystej nr kr1e/00042049/5. Teren nieruchomości o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł917 m² 381,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kraków- os. Wadów - ul. Za Ogrodem Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną 2 działki do sprzedania: - 986m2 - 370.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł155 m² 10 703,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155 m 2 , położony w miejscowości Krzysztoforzyce, graniczącej z Krakowem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,72 m² 18 531,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

l jasne l Kawalerka l Po generalnym | 37,7 m | Oddzielna kuchnia | Gotowe l Piwnica l Na sprzedaż przytulne, narożne mieszkanie o powierzchni 37,72 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 083 m² 180,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana o pow 10 arów położona w Mucharzu. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 20mx38m jest oddalona około 400 metrów od jeziora. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 200 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: malownicza działka budowlana w okolicy Limanowej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej, zlokalizowanej w urokliwej, górskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł1 351 m² 544,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność Do sprzedania działka o pow. 13,51a położona przy ul. Sucharskiego. Dojazd do posesji drogą asfaltową oraz utwardzaną. Działka częściowo ogrodzona, niezagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 047 m² 25,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z widokiem na góry Łapsze Wyżne Na sprzedaż działka o powierzchni 3280 m , położona w malowniczej miejscowości Łapsze Wyżne, graniczącej bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł70,16 m² 6 684,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta inwestycyjna budynek 3-lokalowy Tarnów Marcinka, ul. Wojciecha Kani Na sprzedaż nowoczesny budynek trójlokalowy położony w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Cena promocyjna na pierwszy budynek 1.250 000 ZŁ NOWOŚĆ W SPRZEDAŻY DOMY POD LASEM II ETAP BUDOWY ENKLAWA CZTERECH DOMÓW WOLNOSTOJĄCYCH WIDOKOWA DZIAŁKA Zakończenie inwestycji - IV kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 000 zł73,60 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie które łączy wysoką jakość Z nowoczesnym designem Bez pcc I Nowe mieszkanie "pod Klucz" | Klimatyzacja | Wysoki standard wykończenia | Blisko komunikacji miejskiej I Winda.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł342,27 m² 15 046,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom o pow. 342.27 mkw., z zapierającym dech widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej unikalnych dzielnic Zakopanego. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł293 m² 1 979,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:516 m²

Tarnów Piaskówka, ul. Legionów dom 293 m na działce 516 m Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 293 m , położony w prestiżowej dzielnicy Piaskówka.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł560 m² 6 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom dwupokoleniowy na dużej działce 30 arów komfort, przestrzeń i ogromny potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż przestronny dom dwupokoleniowy, położony na pięknej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 600 zł61,04 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe W III kwartale 2026 roku! / -biuro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

M3n Biuro Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; informacje.