dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 072 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

21 072 ogłoszenia

129 000 zł1 300 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaży działka budowlana o powierzchni 13 arów w miejscowości Mszalnica - gmina Kamionka Wielka, powiat nowosądecki. W okolicy luźna zabudowa domów jednorodzinnych, dużo wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł6 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna pod lokatę kapitału o pow. 61 arów zlokalizowana w miejscowości Garlica Murowana gm. Zielonki. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł67,10 m² 17 138,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Kraków krowodrza/łobzów, ul. Sienkiewicza, królewska Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 67,1 m2 położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy z lat 20-tych.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł158 m² 6 006,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronna nieruchomość wraz z ogródkiem, garażem i przynależnym miejscem postojowym w Wieliczce. Dom usytuowany jest na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł227,50 m² 2 483,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom W skrzyszowie 160 M , 14 ar 565 000 zł oferta na wyłączność tylko U nas! Na sprzedaż dom o powierzchni 160 m położony na dużej działce 14 arów w Skrzyszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 440 zł36,45 m² 15 210,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania / lokale w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

51 500 zł4 600 m² 11,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka leśna o pow. 46,81 ara położona w miejscowości Wysoka, gmina Wadowice. Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Nieruchomość w kształcie trapezu o szerokości wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 7,54ar położona w Świniarsku (gm. Chełmiec)- zlokalizowana ok. 700m od kościoła w Świniarsku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł53 400 m² 74,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5,34 Ha. Nieruchomość o numerze 27/3 zlokalizowana jest w Faściszowej blisko Zakliczyna. Działka położona przy drodze wojewódzkiej 980.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 448 zł61,62 m² 16 820 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Piękny duży dom Z wolnostojącym garażem W pełni umeblowany I wyposażony! urokliwa zadbana I zagospodarowana działka! Posiadamy w swojej ofercie przestronny, zadbany duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł600 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:354 m²

Na sprzedaż kamienica o powierzchni ok. 600 m2 w Zakopanem. Ponad 200 m2 powierzchni usługowej oraz możliwość wydzielenia pięciu apartamentów. Duży potencjał inwestycyjny. Nieruchomość =.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 956 zł86,22 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji I podatku pcc lokalizacja: osiedle jest zlokalizowane na granicy Krakowa i Wieliczki wśród zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł69,23 m² 18 633,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący zwolniony z podatku pcc* Mamy przyjemność zaprezentować przestronny apartament o pow. 70 m w nowoczesnej inwestycji w bliskim sąsiedztwie zalewu Bagry, przy ul Siemienowicza.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 236 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 14,5 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie trójkąta. Teren objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł136 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży wolnostojący dom położony w Sulechowie gm Kocmyrzów. Dom mieści się na 4,5 arowej działce i ma powierzchnię użytkową 117,5m2 Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 974 zł45,76 m² 15 974,09 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,30 m² 7 704,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piętro 2 Tarnów, ul. Parkowa. Na sprzedaż przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 45,30 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 256 zł70,67 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku przy ul. Wrocławskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dwa budynki handlowo-usługowy w centrum Bolesławia. Budynki składają się z części handlowej, magazynu, toalety. Posadowione na działce 160m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł104 m² 9 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom B4 na sprzedaż - rączna | 510 m działki | 4-ty od wjazdu | świetna cena Szukasz domu z dobrym układem, dużą działką i rozsądną ceną? dom B4 to bardzo ciekawa propozycja -.

Szczegóły ogłoszenia

182 037 zł1 005 m² 181,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - 1005 m (10 arów) Brończyce | 2 km od Słomnik | kierunek Proszowice Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1005 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,55 ha, położona w miejscowości Męcina Wielka (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Sękowa). Zgodnie z Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł56,48 m² 20 715,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 56,48m2 w inwestycji Novum. Jest to cicha i kameralna inwestycja znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł170 m² 6 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż malowniczą nieruchomość położoną w gminie Tokarnia w odległości ok. 50km od Krakowa. Cudowne miejsce o pięknych walorach widokowych, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania Apartament składający się z salonu, 2 sypialni, kuchni, łazienki i osobno wc, całkowita pow. 64m2. usytuowanym na 3 piętrze plus piwnica. Apartament bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 955 zł39,23 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na sprzedaż! 1792M- n. Sącz os. Millenium, mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem, parter, 2 pokoje, pow. 39,23 m2. Cena: 358 955 brutto O % prowizji! Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł120 m² 4 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Na sprzedaż dom 120 m2 położony w Żabnie. Ta nieruchomość to połączenie funkcjonalnej lokalizacji z kameralnym otoczeniem. W najbliższej okolicy znajdują się najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł275,60 m² 15 602,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, przy ul. Źródlanej w Krakowie (dz. Płaszów). Dom o powierzchni użytkowej 207 m2, znajdujący się na działce 7,4a. Budynek oddany do użytkowania w 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

170 600 zł853 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Zawoja o powierzchni 8,53 ara. Mpzp Działka znajduje się w terenie oznaczonym w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł368 m² 6 654,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Dwa drewniane domy z czterema lokalami mieszkalnymi w Łapszach Wyżnych Oferujemy na sprzedaż dwa budynki mieszkalne , jednorodzinne, wolnostojące w Łapszach Wyżnych. Domy są parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł71,50 m² 17 692,31 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tecnocasa prezentuje na sprzedaż jedyne w swoim rodzaju mieszkanie w apartamentowcu z 2018 roku na zamkniętym osiedlu, gotowe do wejścia wraz z miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł171 m² 3 508,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5