dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

579 000 zł360 m² 1 608,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym położonego w miejscowości Zakliczyn, gm. Siepraw. Budynek o pow. ok 360m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 442 zł69,66 m² 14 706,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59 m² 12 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie W zabytkowej kamienicy na podgórzu Balkon | mpec | Możliwość podziału na 2 mieszkania ***** rozkład pomieszczeń: obecnie mieszkanie składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,44 m² 13 551,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mint property ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny na sprzedaż przy ul. Chmieleniec. Mieszkanie o pow. 49,4 m2 składa się z: salonu (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 000 zł1 082 m² 7 486,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 391 m²

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, łęg - Kraków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł230 m² 12 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:821 m²

Na sprzedaż kameralny pensjonat z płazów drewnianych o pow. 230 m2 w Zakopanem przy ul. Harenda na działce o pow. 820 m2. Dom posiada 7 pokoi pod wynajem i niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przytulne i nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy na Piaskach przy ul. Cechowej w bloku z 2020 r. Lokal o powierzchni 26 mkw. dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł102 m² 4 901,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz świetnie prosperującego lokalu gastronomicznego w Bochni ze stałą bazą klientów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 560 zł58,65 m² 15 593,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł16 000 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,60 ha położona w malowniczej okolicy gminy Raciechowice. Odległość od Gdowa ok. 7- 8 km. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 86.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączność w naszym Biurze. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 20 a, położoną w Filipowicach, gm. Krzeszowice, w pięknej, spokojnej lokalizacji, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł7 400 m² 21,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna lokalizacja - działka Z możliwośćią uzyskania warunków zabudowy, luszowice, gmina radgoszcz! Idealna lokalizacja pod budowę domu i rekreację, jest to również znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 700 m² 46,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Tymbark, obręb tymbark o pow. 1700 m2. Działka zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł85,92 m² 16 282,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Z ogrodem W wysokim standardzie Parter nowoczesnego budynku | Ogródek 73 m2 | Gotowy produkt inwestycyjny | Możliwość funkcji mieszkalnej Inwestycja 2021 | Bonarka ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 znajdujące się na ul. Kordiana na Kurdwanowie. Lokalizacja: ul. Kordiana to jedna z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł6 493 m² 54,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ptaszkowej gm. Grybów Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną (mieszkaniowo-usługową) o powierzchni 65 a zlokalizowaną bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł117,10 m² 5 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny parterowy o pow. użytkowej 117,10m2 usytuowany na działce o pow. ok. 9ar w Mystkowie (gm. Kamionka Wielka). Dom w trakcie budowy położony około 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł6 600 m² 143,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Zawada koło Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni 66 arów z wydanymi warunkami zabudowy. Działka oferuje nie tylko potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł895 m² 162 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,95 ara położona w Leńczach. Zgodnie z mpzp przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka ma kształt prostokąta, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 800 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana idealna pod dom marzeń! Cena: 140 000 pln Cena za m : 77,78 pln / m Powierzchnia działki: 1800 m Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 130 m² 145,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni około 4130 m2, położona w miejscowości Facimiech, gmina Skawina ( możliwość dokupienia większej powierzchni). W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł150 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:13 952 m²

| mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość - siedlisko o powierzchni 1,3952ha , położone w miejscowości Skrzydlna na terenie malowniczego Beskidu Wyspowego. Całość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 007 400 zł69 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 026 zł51,69 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na Czerwonym Prądniku w Krakowie. To 3-pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym aneksem kuchennym, o ekspozycji zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł964 m² 349,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w Bęble Oferujemy na sprzedaż niezabudowaną działkę usytuowaną w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, terenów zielonych, niezabudowanych, w bliskiej odległości od terenów.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56,42 m² 15 934,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z duszą 56.42m2 | Ogród 550m2 | Komórka, Strych, Budynek gosp., Fotowoltaika 3,5KW | Prokocim/Kraków. Lokalizacja: świetna dla osób ceniących sobie spokój od gwaru miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 011 000 zł565 m² 1 789,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie w stanie developerskim o powierzchni 56,5 m2, zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnicy Krowodrza. Zakończenie inwestycji II kw. 2025. W pobliżu stacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania płaska działka o powierzchni 30 arów w miejscowości Przeginia Narodowa, gmina Czernichów. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 79 m x 54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 377 zł40,09 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł154,15 m² 4 930,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Home Expert oferuje wyjątkowe domy w Sulechowie koło Krakowa! Marzysz o własnym, przestronnym domu w spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko Krakowa? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł250 m² 1 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecamy do sprzedaży budynek wolnostojący do wykończenia o pow. użytkowej ok. 250 m2 położony na działce o pow. ok. 1200 m2 w Kwaczale , powiat chrzanowski. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 832 m² 97,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolno-budowlane w miejscowości Dział, gm. Czarny Dunajec o łącznej pow. 2.832 m2. Działki o nr 1108, 1109, 1110, 1111 leżą częściowo w terenie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 998 m² 85,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża 70a działka zlokalizowana w I linii zabudowy w miejscowości Karniowice gm. Zabierzów - tylko 12 km i tylko 14 min od Ronda Ofiar Katynia Galeria bronowice/ikea. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 867 m² 1 339,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyremontowany, parterowy budynek biurowo-usługowy o pow. zabudowy ok 620 mkw posadowiony na działce o pow. 19 arów (działka w użytkowaniu wieczystym -opłata roczna 3 zł/m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł77 m² 9 480,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

IV etap rozpoczęty Ogrody i dwa miejsca postojowe w cenie Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją w Niepołomicach. Domy w zabudowie bliźniaczej w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 514 zł55,75 m² 13 569,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł264 m² 1 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Do sprzedania zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 7000m2. Nowe Dwory, ul. Cicha. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Nowe Dwory przy ul. Cichej. Najbliższy.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł70,83 m² 11 972,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Posiadamy klucze do nieruchomości! 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Barbary w Krakowie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 71m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł954 m² 2 830,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W centrum niepołomic Z domem ok. 100 m2 - możliwości inwestycyjne Na sprzedaż działka o powierzchni 954 m2 (numer działki 3108/1) położona w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł36,88 m² 26 030,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 36.88 m w inwestycji Młyny Mogilska. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 942 zł28,78 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij