dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

Rynek pierwotny

742 880 zł46,43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 705 zł59,85 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 422 zł67,74 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Promocja! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A17 43,45 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 970 zł67,74 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Promocja! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A19 43,58 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 200 zł43,45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 419 zł57,67 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 280 zł43,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 407 zł27,21 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 394 000 zł140 m² 9 957,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:461 m²

Modlniczka | Dom 164 m nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą | Smart Home | Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł41 m² 17 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

ul. Racławicka/ ul. Wrocławska - Krowodrza Stara Sprzedamy atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Oferta tylko w naszym biurze. Powierzchnia 41m2 Piętro 4 w 8 piętrowym zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na sprzedaż - funkcjonalny układ, wysoki standard, doskonała lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 112,74 m , zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł48,30 m² 14 389,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Klimatyczne 2-pokojowe Z dwoma balkonami, miejscem garażowym, komórką lokatorską W kameralnym budownictwie lokalizacja, budynek Prezentujemy ładne, bardzo przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł160,70 m² 8 618,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w urokliwej miejscowości Cianowice, zaledwie 15 km od Krakowa. Istnieje możliwość wykończenia wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Słoneczne 6-pokojowe W atrakcyjnej lokalizacji lokalizacja, budynek Prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł140,14 m² 6 778,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone w budynku w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom, w którym znajduje się mieszkanie, w 2013 roku przeszedł remont oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł155,27 m² 6 794,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Komfortowy dom rodzinny z ogrodem, klimatyzacją i pv - Zagacie, blisko Krakowa Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany w 2011 roku, usytuowany na działce o powierzchni 7,22 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 375 zł26,99 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 611 zł48,80 m² 13 824 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 291 000 zł113,79 m² 11 345,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Zielonki, dom bliźniak 114m2 z garażem! Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w Zielonkach , nieopodal Trasy Wolbromskiej. Lokale z przestronnymi ogródkami, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł88 m² 12 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Segmenty premium w Krakowie | Skotniki | Rekuperacja i pompa ciepła Agencja Bracia Sadurscy pragnie zaprezentować nowo powstającą inwestycję obejmującą 4 nowoczesne segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł148 m² 3 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

PCIM - 148 m2 - 5 pokoi - działka 9 ar - piękny widok! Do zaoferowania mamy dom wolno-stojący o powierzchni 148 m2, położony na działce o powierzchni 9 ar. Technologia: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 900 zł153,78 m² 10 403,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie przy ulicy cystersów/grzegórzki Prezentujemy zadbane mieszkanie o powierzchni 42,97 m2, położone na 3-piętrze 7-piętrowego budynku z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

915 384 zł71 m² 12 892,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje w Piasta Park VI - zielone Mistrzejowice, dobry układ i cena 12 900 zł/m Są mieszkania, które nie próbują udawać apartamentu pokazowego - tylko po prostu dobrze odpowiadają na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł150 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Irina 795*606*627 irina.sukholovska@4alternatywy Jeśli szukasz gotowego domu z dużymi pomieszczeniami, z ogrodem, garażem i piwnicą, w którym możesz szybko.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28,52 m² 13 639,55 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka do generalnego remontu, o powierzchni 28,52 m2 z piwnicą, mieszczące się na piątym piętrze, w bloku na spokojnej ulicy Bosaków. Mieszkanie Z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł89,91 m² 13 346,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł88 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie wyjątkowe działki budowlane położone w miejscowości Wierzchosławice, na nowopowstałym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomości znajdują się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł1 376 m² 157,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Golkowice: twoja oaza 15 km od krakowskiego Rynku! Jeśli szukasz miejsca, gdzie oddech staje się głębszy, a poranną kawę pijesz w towarzystwie saren i bażantów ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł248,63 m² 5 992,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 931 m²