dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 071 ogłoszeń

3 180 000 zł127,23 m² 24 994,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

WYJĄTKOWA OFERTA W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ PAKIET.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 955 840 zł154,87 m² 32 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W NOWOCZESNEJ INWESTYCJI W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł58,24 m² 11 161 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowy Sącz, apartamentowiec przy Alejach Wolności 15 W sąsiedztwie Plant Apartament już urządzony, do zamieszkania z niskim czynszem 58,24 m2 balkon winda I piętro Jako pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tę ofertę znajdziesz tylko w naszym biurze! Więcej informacji : dominika   Działka budowlana 1059 m | Goszcza, ul. Kielnik | widok na las | mpzp mn1 Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 873 600 zł121,05 m² 32 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 543 360 zł141,98 m² 32 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 517 302 zł71,05 m² 35 430,01 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 060 m² 245,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni około 10,5 ara w całości budowlana. W mpzp oznaczona jako tereny mn - zabudowa jednorodzinna. Kształt prostokąta o wymiarach 58,68 x 18,6 x 59,17.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł257,93 m² 5 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy Sącz / Paszyn Dom dla osób szukających spokoju i ciszy Urządzony, do wejścia Działka 10 ar Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz, tel.   Jako pośrednik działający na zleceniach.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł32 m² 10 281,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania piękne przytulne komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 113 zł54,78 m² 29 940 zł/m²

 

 

 

 

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Uwaga! Sprzedaż bezpośrednio od właściciela Komfortowe i przestronne mieszkanie 66.7m Jawiszowice, os. Paderewskiego Na sprzedaż wyjątkowo jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł67 000 m² 42,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

4 dzialki o powierzchni 71 ar z ostatecznym wz na budowe 10 domow w zabudowie blizniaczej i rozbudowie istniejacego budynku mieszkalnego na dz. 541/2, 541/3, 536/4, 541/4.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 179 m² 55,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaz wlasnosc , mozna dzwonic na whatsapp

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł45,80 m² 14 606,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone nieopodal Placu Bińczyckiego w Krakowie - na os Przy Arce. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Łużyckiej w Krakowie (os. Piaski Nowe, kurdwanów). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł271 m² 5 904,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy dom na sprzedaż Rdziostów | 3 kondygnacje | pompa ciepła | stan deweloperski Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w miejscowości Rdziostów. Nieruchomość w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę o powierzchni 20 ar, położoną w atrakcyjnej i spokojnej części Libiąża, przy ul. 25 stycznia. Lokalizacja zapewnia komfort mieszkania wśród zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł233 m² 1 072,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferuję na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Ciężkowice przy ul. Łuczkiewiczów. Dom o powierzchni 233m2 (powierzchnia netto podłogi) posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 163 m² 129,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka budowlana w Stróży, powiat myślenicki,gmina Pcim O łącznej powierzchni 2163m2 Dojazd: drogą asfaltową około 80 metrów do drogi głównej, kilka minut do Myślenic, ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł136 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pośrednikom I biurom nieruchomości dziękuję! Gotowy do wprowadzenia, nowoczesny dom - położony na malowniczej działce z łatwym dojazdem do Krakowa i tylko 6 km od ikea / makro. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

działka budowlano rolna o powierzchni 27 arów z trze go 13 budowlane. wykonany :wjazd, skrzynka z prądem zamontowana. pozwolenie na budowe domu 70 metrowego z podłączeniami.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł55 m² 16 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze bloku z lat 90' przy ul. Fabrycznej w Krakowie. Lokal ma dokładny metraż 54.8 m2, balkon oraz przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, osobna kuchnia, balkon! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lea, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł120 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż dom 120m^ w zabudowie bliźniaczej. Dom o łącznej powierzchni 120m^2, składający się z trzech kondygnacji parter, i piętro i II piętro. Na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł66,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w pobliżu ulicy Radzikowskiego, dzielnica Azory. Dzielnica charakteryzuje się doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł38 m² 13 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę położoną w bloku przy ul. Kordiana. Mieszkanie wraz z komórką lokatorską wg. księgi wieczystej ma 38 m2. Okolica dobrze skomunikowana, lokal doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 181 280 zł51,36 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł2 043 m² 39,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka Lokalizacja: gwoździec, gmina Zakliczyn Szerokość działki: ok. 23 m, długość około 90 Ukształtowanie terenu: lekko pochylona w kierunku północnym Atuty działki:.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł44 m² 13 977,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam do sprzedaży położone na wysokim parterze mieszkanie na os. Albertyńskim. Lokal posiada zabudowaną loggię oraz przynależną piwnicę. Możliwość zamieszkania od ręki! Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł155,90 m² 6 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący Wola Zabierzowska Lokalizacja: wola Zabierzowska, gmina Niepołomice malownicza i spokojna wieś w woj. małopolskim, ok. 12 km od centrum Niepołomic i w pobliżu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 400 m² 342,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 688/11 w Mogilanach o wymiarach ok 25 m x 54 m o powierzchni 14 arów w całości budowlano-usługowa. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 200 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

### oferta dostępna tylko W naszym biurze ###! Polecamy - do sprzedania działkę budowlaną 1200 m2 (12 arów) w miejscowości Rząska (powiat Krakowski). Działka oznaczona w mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 241,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje, osobna jasna kuchnia I balkon! dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Kordiana, dzielnica Podgórze Duchacke. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,42 m² 11 944,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prezentujemy na sprzedaż lokal o metrażu 54,42 m2 znajdujący się w zadbanej kamienicy przy ulicy Józefitów w Krakowie. Lokal świetny pod biuro, kancelarię, szkołę itp. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł140 m² 4 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa posiadłość z dużym potencjałem: dom 140 m na rozległej działce 1,0261 ha Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość położoną w malowniczych Bulowicach niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł61,40 m² 11 156,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż Kraków (podgórze) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,4 m , zlokalizowane w Krakowie przy ul. Wysłouchów, usytuowane na 4. piętrze w bloku mieszkalnym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł49,37 m² 13 955,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, osobna kuchnia! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Zielonym, dzielnica Nowa Huta. Osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł4 506 m² 37,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna W Raba Wyżna 4506 m | potencjał usługowy | doskonała ekspozycja cena: 169 000 pln idealna pod inwestycję rozwojowa lokalizacja I duże możliwości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 088 zł110,32 m² 15 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²