dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 070 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 150 000 zł120,54 m² 17 836,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł65,86 m² 12 602,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 64,05 m , położone w Krzeszowicach zaledwie 15 minut spacerem do centrum. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł45 m² 15 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 45m2 w świetnej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały.

Szczegóły ogłoszenia

769 700 zł43 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m . Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem oraz przestronnego przedpokoju. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł145,70 m² 4 111,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Lokalizacja: kozierów, gmina Michałowice, powiat krakowski Powierzchnia działki: 6,48ar Powierzchnia użytkowa: 132,32m2 Powierzchni całkowita: 145,70m2 Liczba pokoi: - salon, cztery sypialnie, cena: 599.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł47,50 m² 35,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom na wsi, mała działka, niskie koszty utrzymania Na sprzedaż dom drewniany po remoncie, doprowadzony do stanu deweloperskiego, położony w miejscowości Biskupice, gmina Gręboszów, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł65,52 m² 13 431,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami | Myśliwska 66D, kraków | I piętro Soho Realty Group prezentuje atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 800 m² 48,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 18 ar z pięknym widokiem na Pasmo Brzanki Tuchów, ul. Daleka Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 18 arów, położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 480 zł45,53 m² 15 341,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Мы также говорим на русском! Panowie i Panie - zjawiskowe mieszkanie! Przepiękna, nowiusieńka inwestycja. Absolutnie wspaniałe widoki. Ustawne, słoneczne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł11 932 m² 66,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękne działki w Krynicy Zdroju przy ulicy Zieleniewskiego. Działki położone wzdłuż ulicy Zieleniewskiego jadąc w kierunku Mochnaczki-Niżnej składa się z 4 działek   .

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł210 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący we wsi Pozowice w gminie Skawina! lokalizacja Pozowice to wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł5 200 m² 11,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu n sprzedaż nieruchomość położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Tymbark, obręb podłopień o powierzchni 5200 m2. Działka zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki , położone w Podolu-Górowej. Ceny ustalone na podstawie operatu licencjonowanego Rzeczoznawcy majątkowego. Operat do wglądu. Obydwie działki w mpzp oznaczone: "f86.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Nowoczesny, funkcjonalny, świetna lokalizacja, niskie koszty utrzymania. Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny położony w Sułkowicach, na płaskiej działce o powierzchni 10,4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,60 m² 6 712,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

U w A G A! Przy tej ofercie gratis konsultacja z architektem wnętrz! Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego segmentu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł301 m² 6 611,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Privatehousebrokers prezentuje na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej ok. 200m2, zlokalizowany w spokojnej części Krakowa Kliny. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 900 m² 55,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w gminie Czernichów w miejscowości Rusocice. Powierzchnia działki wynosi 39 arów. Przy drodze gminnej, asfaltowej. Działka ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 484 zł25,38 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - bronowice ok. UL. Wrocławskiej Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy Bronowice o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12,79 ar, o nr 669/3 położona w miejscowości Wierzchosławice (gmina Wierzchosławice). Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 880 zł46,43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Promocja! Przy zakupie 2 pokojowego mieszkania M.A14 46,43 m2 w dniach między 23 , a 27 marca gładź plus malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł228,50 m² 15 312,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący, podpiwniczony, z zapleczem usługowym położony w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Projekt domu został przygotowany indywidualnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł5 654 m² 244,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa-huta, ul. Brzeska. Działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową Z wz I projektem budowlanym O pow. 5654 m 2. Działka inwestycyjna z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 657 000 zł106,13 m² 15 612,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 106,13 m2 położone w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Długiej. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 529 zł37,80 m² 20 013,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Ognisko, to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną cieszyć się komfortem, przy jednoczesnej bliskości natury, jak również dla miłośników aktywnego trybu życia. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 371 zł40,02 m² 18 500,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 184 zł39,76 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł11 761 m² 20,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne w Oświęcimiu Babicach. Łączna powierzchnia 57530 m2 (5,75ha), klasa ziemi od II do V. Różne powierzchnie działek. Wszelkie informacje pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 57 m z garażem, balkonem i ogródkiem -2 pokoje - 1 piętro Tarnowiec Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł67 m² 29 477,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokoje/ 68 m2 /balkon/ garaż/kurdwanów/ul. Wysłouchów Super oferta! Agencja Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3- pokojowe o pow. 68 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 129 000 zł100 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej przestrzeni na obrzeżach Krakowa? Modlnica - blisko centrum, natury i szlaków rowerowych! Odkryj nowe osiedle z 12 komfortowymi lokalami mieszkalnymi! Szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł340 m² 7 794,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:380 m²

Wyjątkowy dom 340 m2 z dwoma garażami i tarasem 33 m2 na ul. Praskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na sprzedaż w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł1 600 m² 1 843,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:32

 

Parking:własny parking

Nieruchomość komercyjna budynek usługowo-mieszkalny | bobowa rynek | centrum | doskonała inwestycja usługi | hotel | pokoje do wynajęcia restauracja | sala bankietowa Na sprzedaż prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł115 m² 7 478,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa | ul. Wrocławska, kraków | 115 m Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m , położony przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki w miejscowości Książnice Wielkie, gmina Koszyce, kod pocztowy 32-130 Działki numer 137 Obręb: 121402_5.0007.137 Powierzchnia działki: 5400 m2 Szerokość około 43,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł121 m² 9 504,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

121 m2 w Skotnikach: ogród, fotowoltaika, warsztat. Czerwone Maki Szukasz nieruchomości, która łączy miejską wygodę z sielskim spokojem? Prezentujemy wyjątkową ofertę w krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł37 m² 16 540 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 37 m | Meble na wymiar | Garaż + b. duża komórka | Monitoring 24/7 Nowocześnie zaprojektowane i urządzone, komfortowe, z przemyślanymi w każdym szczególe rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 508 m² 98,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 15 arowa położona w Skawicy, na wypłaszczonym terenie, z dala od zabudowań, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, znakomicie nadająca się na wybudowanie domów letniskowych.

Szczegóły ogłoszenia

514 000 zł27,57 m² 18 643,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

MB Estates prezentuje nieruchomość o wyraźnym profilu inwestycyjnym, położoną w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa na Kazimierzu, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 437 m² 291,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana | 1437 m wz na duży dom | media | spokojna lokalizacja leśnica | gmina bukowina tatrzańska podstawowe informacje Lokalizacja: leśnica, gmina Bukowina Tatrzańska Powierzchnia: 1437.