dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

21 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 069 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł31,41 m² 18 465,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Parku Decjusza w prestiżowej lokalizacji Wola Justowska. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Leśnej w nowej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 466 zł49,94 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Cyprysowej w Oświęcimiu. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 866 zł58,58 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 58,58m2 inwestycji zlokalizowanej na krakowskim Zabłociu, w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie rozwijających się części miasta. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 955 zł72,52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie podłogowe, 3-szybowe okna - Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł80 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Dom na sprzedaż - Kobierzyn, 80 m , 70 arów działki, zabudowania gospodarcze Nowa niższa cena! Na sprzedaż oferujemy dom murowany o powierzchni ok. 80 m położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł65 m² 15 323,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokoje z dużym balkonem. Gotowe do zamieszkania! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Centrum Sportowego Cascada. Najdynamiczniej rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

137 500 zł900 m² 152,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa Budowlana Ładnie położona z pełnym uzbrojeniem Pod budowę domu jednorodzinnego lub całorocznego, 2 * 900 m2 do zakupu rzem lub osobno Polecam do oglądania

Szczegóły ogłoszenia

14 760 000 zł40 163 m² 367,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemysłowa działka z czynną bocznicą kolejową bolesław, ul. Osadowa 2 | 40 163 m | Gotowy węzeł logistyczny do przejęcia od zaraz Optymalizacja łańcucha dostaw to dzisiaj podstawa,.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł27,90 m² 16 989,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjna kawalerka z potencjałem o powierzchni 27,90 m2, usytuowana przy Al. Słowackiego. Kamienica - 5 piętro z windą! Mieszkanie składa się z: - pokoju - 20m2 - przedpokoju, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka siedliskowa z zabudowaniami, położona w miejscowości Sieciechowice gmina Wierzchosławice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę położoną w Bochni. Działka w atrakcyjnej lokalizacji. Może być przeznaczona na dom rodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł28,10 m² 17 758,01 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka na sprzedaż 28,1 m2 z balkonem ul. Strzelców, kraków, prądnik Czerwony Opis nieruchomości: na sprzedaż oferowana jest funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,1 m2, położona na 5.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł53,50 m² 12 710,28 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | 53,33 m | Balkon | Widok | 10 piętro | Mistrzejowice os. Oświecenia

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kraków, pychowice tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. 38 m 2 pokoje ogródek miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 210 zł27,69 m² 23 265,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu Tamer Massri |   Skontaktuj się już dziś i poznaj szczegóły! Na sprzedaż funkcjonalny apartament o kompaktowej powierzchni, położony na VII kondygnacji nowo.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł916,40 m² 8 729,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż zabytkowa kamienica w Nowym Targu - Rynek 39 Oferujemy na sprzedaż udziały 3652/4000 w zabytkowej kamienicy z początku XX wieku (ok. 1905 r.), zlokalizowanej w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 027 m² 214,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 10,27 ara w Rzozowie gm. Skawina. Działka graniczy bezpośrednio z przystankiem kolejowym pkp Rzozów (linia ska2). Parametry : Kształt: zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł322 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Cholerzyn, w bezpośrednim sąsiedztwie Zalew na Piaskach/ Kryspinów To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł42,31 m² 13 684,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jasne | 2 pokojowe | ul. Bartla | Kliny | Balkon | Garaż | Komórka lokatorska Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Bartla na krakowskich Klinach. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł145,66 m² 15 447 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Dom szeregowy Kraków Krowodrza | 145 m | garaż | działka | do remontu Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony w Krakowie Krowodrza (okolice ul. Justowskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł54,69 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj gotowe Funkcjonalne 3 pokoje z balkonem * salon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mint Property prezentuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 ( po podłodze) na ul. Krasickiego na Starym Podwórzu. Lokal znajduje się na 5-im piętrze pięciopiętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam, do sprzedania, bez pośredników, działka w Nowym Sączu - osiedle Chruślice, wraz z udziałem w drodze dojazdowej bezpośrednio do w/w działki. Działka w pełni uzbrojona,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam Dwie Działki w Przybysławice Gmina Gołcza woj Małopolskie Działka na których przewidziana według miejscowego planu zabudowa Budowlana jednorodzinna Przemysłowa Usługowa Dzialka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 800 zł88,28 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Z widokiem na las, dwupoziomowe mieszkanie Z własnym ogródkiem oraz fotowoltaiką na dachu Prezentujemy apartament o powierzchni 89,05m2 usytuowany w kameralnej enklawie 6 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle przy ul. Jaworowej i Zbożowej, inwestycja na Wyłączność tylko w Soho Realty Group! Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniowo-usługową w Wieliczce, realizowaną w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 204 960 zł70,88 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 207 zł35,26 m² 18 638,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł83 m² 19 012,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji "kamienice Herbowe" przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł64,67 m² 11 983,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta wyłącznie u nas! Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Dębniki w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł192 m² 3 901,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:395 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   dom dwulokalowy W stanie deweloperskim | okleśna | ul. Starowiejska 9 Na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37 m² 14 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Okólnej. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie: - pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł116,50 m² 6 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Nowoczesny dom z ogrodem | Koszyce Małe k. Tarnowa Nowe osiedle w Koszycach Małych to miejsce stworzone dla osób, które cenią komfort, nowoczesność i prywatność. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł76,40 m² 16 623,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

K limatyczne 2 pokojowe! blisko starego miasta! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Sebastiana, dzielnica Stare Miasto. W okolicy liczne sklepy, galeria Kazimierz, galeria Krakowska,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 389 m² 79,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W łękawicy - atrakcyjne miejsce na twój nowy dom Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych w podtarnowskiej miejscowości Łękawica, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Imperium ma do zaoferowania na sprzedaż Państwu działkę budowlaną, która znajduje się w Nowym Sączu w okolicach ulicy Węgierskiej. Działka jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł131 m² 6 870,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom z możliwością własnej aranżacji niektórych pomieszczeń na etapie końcowym wykańczania budynku. Posiada kompletną dokumentację architektoniczną - spis treści załączony na jednym ze.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł56,18 m² 15 948,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 56,18m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Szynwałd, gm. Skrzyszów Na sprzedaż działka położona w miejscowości Szynwałd, w gminie Skrzyszów, tuż przy granicy ze Skrzyszowem. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł133 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedamy dom w zabudowie szeregowej na oś. Kliny- oś. Ruczaj. Powierzchnia domu 133 m2, działka 200m - płaska zagospodarowana i ogrodzona. Parter; salon z wyjściem na taras.