dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Udostępnię młodej dziewczynie/studentce bezpłatnie pokój 17 m2 z widokowym balkonem na południe i oknem na wschód, w nowym domu jednorodzinnym z dużym ogrodem, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- - proszę o kontaktowanie się tylko przez whatsapp - - Myśliwiec Nieruchomości prezentuje na wynajem halę, magazyn o powierzchni ok. 200-300 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 416 zł46,11 m² 74,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, znajdujące się na parterze w apartamentowcu z 2023 r. Mieszkanie i osiedle pets friendly, wybieg dla.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²225 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w samym centrum Krakowa. Idealne pod biuro, szkołę, kancelarię. Możliwość wynajęcia miejsca postojowego lub garażu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²48,20 m² 1 928 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal w budynku Dworca pkp w Olkuszu w trakcie modernizacji przy ul. Składowej 2.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²250 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem lokal biurowy na Prądniku Białym w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 250 m2 położona jest na 3 piętrze budynku ,który oferuje:klimatyzacjęinternet.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferuję Państwu lokal biurowy o pow. 29 m2 w ekskluzywnym biurowcu klasy A (I piętro) w samym sercu biznesowego centrum Krakowa. Efektywnie wykorzystana przestrzeń, doskonały dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

48,94 zł/m²47 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

(English version below) Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nietypowy lokal użytkowy o bardzo dobrym standardziestandardzie. Oferowaną przestrzeń można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł26,48 m² 67,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o bardzo przytulnym i nowoczesnym charakterze. Idealne dla osób ceniących wygodę, estetykę i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²577 m² 28 273 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drukarnia Związkowa - Prestiżowe Biuro w Zabytkowej Kamienicy Drukarnia Związkowa to zabytkowa, odrestaurowana kamienica biurowo-usługowa, oferująca około 1 800 m nowoczesnej powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Wynajem magazynów Z częścią biurową Do wynajęcia funkcjonalny kompleks magazynowobiurowy, idealny dla firm logistycznych, handlowych, produkcyjnych oraz dystrybucyjnych. Powierzchnie: magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz! Lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest przy ul. Duża Góra w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Spacer na najbliższy przystanek tramwajowy oraz autobusowy oddalone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka wykończona w wysokim standardzie zlokalizowane w Północno-zachodniej części krakowa, zapewniająca swoim mieszkańcom nie tylko cichą okolice ale także dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

33,20 zł/m²150 m² 4 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale handlowo-usługowe na wynajem - radłów, powiat tarnowski Możliwość przygotowania lokali pod konkretną działalność - lokal z witryną 150 m Oferujemy do wynajęcia przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podgórze - ul. Kalwaryjska - okolica ronda matecznego - lokal - parter - witryna. Do zaoferowania mamy lokal usługowy położony na parterze kameralnego budynku. Kamienica po generalnym remoncie. Wejście -.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 100 m2 położony przy ulicy Vlastimila Hofmana w prestiżowej dzielnicy Krakowa- woli Justowskiej. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ CENTRUM KRAKOWA LOKAL DO WYNAJMU W DZIELNICY STARE PODGÓRZE.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26,50 m² 83,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 26m2, przy ul. Henryka i Karola Czeczów w dzielnicy Bieżanów w Krakowie. Nieruchomość z pokojem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł159 m² 40,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni 159 m , usytuowany na 5-arowej działce w Modlnicy, przy północno-zachodniej granicy Krakowa. Lokalizacja: dom znajduje się w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł62 m² 64,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 62 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul.płk.Francesco Nullo 12 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żabiniec- 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 50m2, usytuowane na 1- piętrze w budynku na Żabińcu. Budynek ogrodzony, monitorowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

52,98 zł/m²302 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia przestronny 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 280 m2 wraz z garażem, ogrodem oraz 5-cioma prywatnymi miejscami parkingowymi. Dzielnica Ruczaj/ Dębniki. Dom zlokalizowany zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe położone w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza. Mieszkanie ma powierzchnie 67 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest przy ul. Duża Góra w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Spacer na najbliższy przystanek tramwajowy oraz autobusowy oddalone około 220 m od budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 62 m | Zabłocie | Balkon | Garderoba | Garaż *zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 52 m2 wykończony w wysokim standardzie. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0 przy ul. Grzegórzeckiej. Apartament znajduje się na 5 piętrze budynku, na co składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Krakowa komfortowa kawalerka, ul. Starowiślna, stare Miasto Szukasz mieszkania w centrum Krakowa, ale cenisz ciszę i wygodę? Ta oferta łączy jedno i drugie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 800 zł

Do wynajęcia od lipca niezależna kawalerka 25 m2 + korytarz ok. 4m2, pokój dla jednej osoby (lub dla pary), na parterze domu jednorodzinnego, w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 przy ul. Blachnickiego, dzielnica Grzegórzki. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, przestronnych pokoi, oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta naszego biura wzbogaciła się o Loftowy bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni 40 m2 na parterze w kamienicy przy ul. Romanowskiego w ścisłym Centrum. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerski i świeżo wykończony apartament w wysokim standardzie o powierzchni 112 m2. Dostępny do wynajęcia od zaraz! Co wyróżnia inwestycję? Jeden z najgorętszych.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 zł34,01 m² 84,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu Europejskim Karola Bunscha 15 Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Walerego Sławka obok centrum handlowego Bonarka. МЫ говорим на русском budynek I lokalizacja: budynek: z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament 62,24m2. + taras 22m2. ul. Czerwone Maki 49. Wysoki standard. Dostępny od zaraz. Lokalizacja: ul. Czerwone Maki 49. Nieruchomość położona jest w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 21 m2 w Centrum Miasta przy ul Zwierzyniecka. МЫ говорим на русском budynek I lokalizacja: lokalizacja I budynek Kamienica usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą w Krakowie w dzielnicy Łobzów. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Większość mieszkań w ścisłym centrum Krakowa ma jeden wspólny problem: albo są zaniedbane i pamiętają poprzednią epokę, albo są nowoczesne, ale pozbawione duszy i klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska, w budynku z 2025 r. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł140 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom z ogrodem i poddaszem użytkowym - idealna przestrzeń do życia i pracy | Węgrzce, granica Krakowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, 5-pokojowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni około 61,20m , zlokalizowany w świetnie rozwiniętej dzielnicy w centrum miasta, zaraz obok Ronda Matecznego. Lokal posiada.