dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

39 900 zł1 140 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować halę magazynową o pow. 1 140 m , zlokalizowaną przy ul. Gromadzkiej w Krakowie, w dzielnicy Podgórze. Lokalizacja Hala znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 100 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki nieopodal Galerii Kazimierz. Przeznaczenie: - handlowe - usługowe -.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł43,95 m² 62,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem ładny, jasny 2-pokojowy apartament z dużym balkonem. Mieszkanie o pow. 43.95 m2 położone jest na 6 piętrze nowego budynku wyposażonego w windę.Składa.

Szczegóły ogłoszenia

80,07 zł/m²149,86 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal 150m2 położony w prestiżowej kamienicy w centrum Krakowa. W budynku tylko lokale biurowe i usługowe, nie ma mieszkańców. Kamienica w stanie idealnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne studio z oddzielną kuchnią o powierzchni 35 m2 znajdujące się przy ulicy Wysłouchów 32 w dzielnicy Kurdwanów Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne studio o powierzchni 27 m2 znajdujące się przy ulicy Czarnowiejskiej w dzielnicy Krowodrza. Apartament Apartament znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł/m²160 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem lokal handlowo-usługowy o pow 160 m2 położony na parterze zabytkowej kamienicy przy ul. Floriańskiej w Krakowie.Lokal składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł60,20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament w centrum Krakowa - ul. Bajeczna. Lokalizacja: dzielnica: dąbie, grzegórzki. Bardzo dobry dojazd do centrum - przystanek autobusowy- 7 min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa ul. Smoleńsk Do wynajęcia od zaraz przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²101,86 m² 10 186 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 101,86 m zlokalizowanego w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 511 mkw w nowoczesnym budynku w dzielnicy Podgórze przy ulicy Rydlówka. Lokalizacja: budynek położony jest w ścisłym dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30,30 m² 72,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji z 2025 roku przy ul. Wiktora Heltmana w Krakowie. Mieszkanie w zielonej okolicy, zaraz przy rezerwacie przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pok mieszkanie- kraków, ul. Wybickiego 44a Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Wybickiego 44a. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 zł48,50 m² 51,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 4. piętrze bloku przy ul. Raciborskiej w Krakowie (ruczaj Dębniki). Budynek bez windy, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka (32m2) na wynajem na Woli Justowskiej, przy ulicy Piastowskiej. Przytulne wnętrze, balkon oraz świetna lokalizacja zaledwie kilka minut spacerem od Błoń. Układ nieruchomości: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70,64 m² 63,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na wynajem z balkonem i garażem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł64,61 m² 60,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na ul. Fabrycznej w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku wybudowanego z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Racławickiej. o powierzchni 35 m2, w dzielnicy Krowodrza. Zostań pierwszym najemcą! budynek I lokalizacja: budynek: nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 36 m2, w Wieliczce, nowe osiedle, balkon Mam przyjemność przedstawić ofertę wynajmu. mieszkania, położonego w cichej zielonej okolicy Wieliczki. Dostępność komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 59 m kwadratowych położone na 1 piętrze w nowym budynku z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem 3- pokojowe mieszkanie w Czarnochowicach, zaraz przy granicy z Krakowem. Kameralne osiedle Wieliczka Park idealnie sprawdzi się dla rodzin z dziećmi, które.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł954 m² 12,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku przemysłowego i ma łączną powierzchnię 954 m w obrębie ugruntowanej konstrukcji betonowej. Przestrzeń jest niezwykle elastyczna, co jest.

Szczegóły ogłoszenia

18,18 zł/m²220 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na wynajem lokal biurowo-usługowy znajdujący się przy ul. Jagiełły 2 w Myślenicach o pow. ok. 220 m2. Lokal położony na parterze i składa się z dużych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i pomieszczeniem gospodarczym w nowoczesnej i kameralnej inwestycji -apartamenty Radzikowskiego. Lokalizacja: inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

59,52 zł/m²420 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 420 m2 w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Ujastek w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²56,19 m² 3 147 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Privatehousebrokers ma przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowego lokalu biurowego w kameralnym biurowcu zlokalizowanym przy ul. Lubostroń. Lokalizacja: budynek położony jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł17 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka - Krzesławice, ul. Wąwozowa Cena: 1 900 zł / miesiąc Kaucja: dwukrotność czynszu + 500 zł koszty Agencyjne Opłaty dodatkowe: media - prąd i woda wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o pow. 40 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Wysokość pomieszczeń to 320 cm. Lokalizacja Zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o łącznej powierzchni 47m2 przy ul. Masarskiej zaraz przy Galerii Kazimierz. Budynek: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

81,29 zł/m²147,62 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: lokal: - powierzchnia 147,62 m2 - lokal pod gastronomię - ogródek 34,24 m2 - stan deweloperski - parter + piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²2 450 m² 33 075 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Bez prowizji od najemcy Leach & Lang oferuje na wynajem powierzchnię biurową klasy A w nowoczesnym kompleksie położonym przy pętli Czerwone Maki. Kompleks biurowy zlokalizowany jest na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym w nowej inwestycji przy ul. Rakowickiej 22D - steam park. Cena wynajmu to 200 pln+ czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,8 m z dużym balkonem, położone przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie (prądnik Czerwony). Kwota wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny, przestronny apartament o powierzchni 80m2 znajdujące się przy ulicy Bronowickiej w dzielnicy Krowodrza. Apartament Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z widokiem na Wawel i Wisłę w topowej inwestycji krakowamint property prezentuje Państwu apartament w stylu loftowym w Starym Mieście w luksusowej.

Szczegóły ogłoszenia