dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

7 000 zł240 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do wynajęcia od zaraz lokal magazynowo biurowy znajdujący się w budynku przy ul. Partyzantów wraz z placem (40m2). Lokal o powierzchni 240 m2 składający się z trzech pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

53 220 zł1 629,20 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 222 m²

Do wynajęcia magazyn wraz z powierzchnią biurową przy ul. Półłanki w Krakowie. O ferta najmu obejmuje halę o powierzchni 1412m 2 oraz przynależne do niej pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowoczesny lokal biurowy z dużym tarasem - ul. Rakowicka Do wynajęcia elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Idealny lokal pod market spożywczy, przemysłowy, agd rtv. Ostatni taki duży lokal w centrum miasta. Lokal posiada duży parking. Można podzielić na mniejsze. W sąsiedztwie wiele lokali.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł150 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 150m2 w świetnej lokalizacji w dzielnicy Prądnik Biały na Os. Mozarta 4 ulokowane w ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

62,63 zł/m²190 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal gastronomiczny zlokalizowany na Krakowskim Kazimierzu. Lokal o powierzchni 190 m2 składa się z parteru z bardzo dużą witryną z wejściem od frontu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[English below] Mam przyjemność zaprezentować przytulną i kompaktową kawalerkę przy ul. Krzywy Zaułek 3 w Krakowie o powierzchni 22m2. Znajduje się na drugim piętrze w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - ul. Powstańców 82, kraków. Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł150 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia nowy dom, 150m2. Zaskale. Dostępny od zaraz. Więcej zdjęć znajdziesz na naszej stronie LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Zaskale przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

55,47 zł/m²198,30 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia na Prądniku Czerwonym! Lokal odpowiedni dla wszelkiej działalności: medycyna, gastronomia, sklep spożywczy. Lokal: - pow. użytkowa lokalu 198,03 m2 - klimatyzacja - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²85 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny lokal biurowo-usługowy w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa! Oferujemy do wynajęcia nowy lokal biurowo-usługowy o powierzchni 85 m2, usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe , położone w zielonej spokojnej okolicy Woli Justowskiej (ul. Głogowiec). Położone na 2piętrze, składa się z I poziom: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 2-pok. mieszkanie w kamienicy w samym centrum Krakowa w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Retoryka. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

N20 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowany lokal na wynajem o powierzchni 60 m , położony w kameralnej i spokojnej części os. Lekarka w Wieliczce.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint property ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie. Mieszkanie o pow. 40 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł56 m² 75,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament w Grzegórzkach przy Prochowej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje na wynajem starannie wykończony, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

15 120 zł432 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia - magazyn 432 m | kraków, płaszów / rybitwy duży przydział mocy! Idealne miejsce na: składowanie | magazynowanie, hurtownię, e-commerce, lekką produkcję, usługi lub zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje mieszkanie typu studio położone w oficynie kamienicy przy ul. Krupniczej. Mieszkanie ma powierzchnię 22,30 m2 i składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

English version below Kraków Stare Dębniki 75 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni ok. 75 m2. Lokal składa się z dużej przestrzeni otwartej gdzie przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28,69 m² 80,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczną kawalerkę o powierzchni 29 m2 w nowej inwestycji przy ul. Przewóz 42 lokalizacja Miasto na wyciągnięcie ręki Twoim domem stanie się również najbliższa.

Szczegóły ogłoszenia

66,33 zł/m²98 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bez prowizji od najemcy Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu usługowego o powierzchni ok. 100 m, usytuowanego na parterze budynku przy ul. Lipskiej. Lokal znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

89,89 zł/m²178 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal z dużą witryną położony przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie! Lokal z najduje się na parterze w budynku handlowo-biurowym, składa się z dwóch gabinetów,.

Szczegóły ogłoszenia

61,90 zł/m²125,58 m² 7 773 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje: lokalizacja: doskonały adres w centrum Krakowa , liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, niewielka odległość od Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

53 210 zł1 630 m² 32,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia reprezentacyjna i ogrzewana hala produkcyjno-magazynowa 1400 m2 z zapleczem biurowo-socjalnym 215 m2, kraków - rybitwy. - powierzchnia hali - 1412 m2 - powierzchnia biurowo-socjalna -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem apartament położony na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2017 roku przy ul. Kościuszki nad Wisłą. Powierzchnia: 67 m składa się z:Rozkład:salon.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²78,36 m² 2 743 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Rynek 24, muszyna Powierzchnia najmu: 78,36 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 815/27 o pow. 1 407 m2 Cena: 35 zł / m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ponad 40 m w inwestycji Rezydencja Rycerska przy ul. Sandomierskiej. Lokalizacja Rezydencja Rycerska to prestiżowa inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu komfortowo umeblowane mieszkanie o powierzchni ok.62m, z ogródkiem znajdujece się na parterze w budynku jednokondygnacyjnym., Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

55,94 zł/m²143 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o powierzchni 143 m - Ruczaj, kraków Opis: - parter - witryna - bardzo dobra lokalizacja - dobrze skomunikowane - parking Opłaty: - czynsz najmu: 59,00 zł/m - opłata serwisowa: 18,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu o pow. 40.29 m przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to doskonałe miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Krakowa. Mieszkanie o pow. 59 m2 znajduje się na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować wyjątkową powierzchnię biurową zlokalizowaną w sercu Starego Miasta w Krakowie, w historycznej kamienicy z XIII.

Szczegóły ogłoszenia

52,02 zł/m²26,30 m² 1 368 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 26,30 m2 położonego w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rybitwy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka znajdująca się na Kazimierzu przy ul. Halickiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w budynku przy ulicy Halickiej. Świetna lokalizacja z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Na Dołach, w budynku z 2021 r., niedaleko Wisły. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, blisko przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²430 m² 34 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podgórze | Rondo Matecznego | Kraków Nowoczesna powierzchnia biurowa w pobliżu Ronda Matecznego w Krakowie Oferujemy do wynajęcia nowoczesną przestrzeń biurową przy jednym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy Kleparz | pln | eng Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni 44 m2 w doskonałej lokalizacji na prestiżowym osiedlu Browar Kleparz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji - ul. Królowej Jadwigi (wola Justowska, kraków) zostań pierwszym najemcą! - mieszkanie świeżo wykończone, po remoncie Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne studio zlokalizowane w centrum Tarnowa przy ul. Goldhammera o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Lokal po remoncie całkowicie umeblowany. W kuchni meble na wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, świeżo odremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Łokietka 8e - "fabryka Czekolady". Mieszkanie jest klimatyzowane, w pełni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij