dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia - Krzesławice, ul. Wąwozowa Cena: 1 500 zł / miesiąc Kaucja: dwukrotność czynszu + 1000 zł koszty agencyjne Dodatkowe opłaty: media (prąd, woda) okolo 120zł Powierzchnia: 13.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo na Kazimierzu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją do wynajęcia Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł200 m² 41,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom o powierzchni 200 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Koszarówka. Lokalizacja Dom znajduje się w dogodnej lokalizacji, siłowni, spa oraz wielu punktach.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²93,90 m² 10 329 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego w nowoczesnej inwestycji Centralna Vita, realizowanej przez renomowanego dewelopera Develia przy ul. Romana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek handlowo-usługowo-biurowy o powierzchni 361,67 m 2 położony w Ostrowie (gm. Wierzchosławice), wybudowany na działce 21 ar. Na całkowitą powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krowodrza - łobzów - ul. Mazowiecka 2 pokoje - 48 M2 - balkon Do wynajęcia przyjemne mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Mazowieckiej. Krowodrza - Łobzów to dzielnica granicząca ze Starym.

Szczegóły ogłoszenia

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Narutowicza - dwu - poziomowy lokal - dwa odrębne pietra - na parterze 70 m2 ; 2 duże sale przejsciowe + kuchnia, + łazienka ( zamieszczone zdjęcia) - na pietrze 3 pokoje z wc.

Szczegóły ogłoszenia

33,56 zł/m²22,35 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 22,35 m2 zlokalizowany w centrum Zielonek. Lokal usytuowany w przyziemiu budynku, który znajduje się przy bardzo ruchliwej drodze. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na I piętrze V - poziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

29,78 zł/m²319 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia budynek usługowo handlowo produkcyjny z dużą działką- istnieje możliwość zakupu nieruchomości. Oferujemy na wynajem funkcjonalny budynek o szerokim przeznaczeniu: handlowym,.

Szczegóły ogłoszenia

73,30 zł/m²176 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy z 2023 roku - 176 m | Wysoki standard | W pełni wyposażony Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowy lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z garażem 45m2 ul. Mariana Domagały Opis nieruchomości: do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 na 1. piętrze budynku z windą przy ul. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu w nowoczesnej inwestycji Zabłocie Concept, przy ul. Zabłocie 27. Apartament o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie dostępne do wynajęcia od 06.05.2026 r. Lokalizacja I budynek Mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy nowoczesne widokowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m2 zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Angel Plaza przy ulicy Zwierzynieckiej, w sercu Starego Miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł420 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa ( Dzielnica Podgórze - Rybitwy ) magazyn: - 420 m na poziomie - 1, - 585 m na I piętrze - 2 wejścia do lokalu w tym jedno przez windę towarową -.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²90 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia gabinety lekarskie położone w przyjemnym, nowoczesnym budynku na Białym Prądniku. Gabinety zlokalizowane na parterze: - cztery, niezależne gabinety - recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Urocze mieszkanie o powierzchni ciut ponad 38 mkw położone jest na Osiedlu 700 lecia na parterze. Mieszkanie jest wyposazone i umeblowane. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł48,24 m² 68,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania przy ul. Poznańskiej w Krakowie. Lokalizacja: "kamienice Herbowe" znajdują się przy cichej, bezpiecznej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

122,19 zł/m²155,50 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia - Prądnik Biały, żabiniec! Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa - Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

41,11 zł/m²45 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal - biuro - magazyn Do wynajęcia: - lokal o powierzchni 45 m na parterze z biurem 15 m - 3 pomieszczenia ( 2 magazynowe + 1 biuro) - murowany - ogrzewany Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu bardzo dobrze zlokalizowany lokal handlowo - usługowy na wynajem. Lokalizacja - Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice Powierzchnia - 143 m2 Nieruchomość przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy - 55,11 m | Czarnochowice (wieliczka / Kraków) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 55,11 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tecnocasa prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane przy ul. Włoskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Oferta na wyłączność We speak.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²130 m² 1 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku - Kraków Południe Dostępne powierzchnie: - 37,5 m, 74,80 m, 128, 8 m Prestiżowa lokalizacja - duża ilość miejsc postojowych - klimatyzacja -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł50,61 m² 79,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,61 m , położone w Tarnowie Mościcach. Opis nieruchomości: lokal znajduje się na 2 piętrze nowo wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²54 m² 1 674 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 12 m, 18 m, 30 m, 50 m, 100 m i więcej, - powierzchnia magazynowa o różnej powierzchni, budynek - okna pcv, - na niższych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Kasja Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony w dynamicznie rozwijającej się strefie biznesowej przy ul. Życzkowskiego w krakowskich Czyżynach, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Powierzchnia handlowo -usługowa w świetnej lokalizacji w Centrum lokale: - o powierzchni 15 m, 50 m, 100 m, 150 m, 400 m i więcej - dowolna aranżacja pomieszczeń, - dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²34 m² 2 278 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokale: - o powierzchni 15 m, 30 m, 34 m - o wysokim standardzie, - klimatyzowany, w kwocie czynszu zawarte są wszystkie opłaty. Miejsca postojowe przed obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m . Lokal znajduje się na pierwszym piętrze nowego apartamentowca z windą przy ul. Bolesława Wstydliwego.

Szczegóły ogłoszenia

101,06 zł/m²94 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do odstąpienia gotowy lokal gastronomiczny zlokalizowany na Starym Mieście w bliskiej odległości Wawelu. Lokal o powierzchni 94 m2 składa się z parteru z bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków Lokal użytkowy w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 39,1 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowy apartament o powierzchni 62.66 m2 przy ulicy Kobierzyńskiej, w nowej prestiżowej inwestycji. Lokalizacja Ulica Kobierzyńska to świetne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim 21 w Krakowie w dzielnicy Bieńczyce. Okolica świetnie skomunikowana z centrum. English version below budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy | centrum zakopanego | miejsca parkingowe | świetna lokalizacja Do wynajęcia lokal na 1. piętrze w centrum Zakopanego, na przeciwko ulicy Krupówki przy przejściu podziemnym Krupówki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany, designerski apartament 73m2 z dużym balkonem z widokiem na Wisłę - Wiślane Tarasy. Inwestycja: wiślane Tarasy posiadają całodobowy monitoring wizyjny, obejmujący wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5