dowolna

Nieruchomości małopolskie - Oferty wynajmu nieruchomości

4 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 857 ogłoszeń

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65 m , zlokalizowanego przy ul. Bajecznej na osiedlu Dąbie, w cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²54 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 18 m, 36 m, 54 m, 110 m i więcej, - powierzchnia magazynowa o różnej powierzchni na poziomie -1. Budynek - wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie - świeżo po remoncie. Lokalizacja: jordanów ul. Piłsudskiego Powierzchnia: 40m2 (dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, schowek) Dostępne od zaraz Czynsz: 1800zł +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 100,72 mkw w nowym budynku w dzielnicy Bieżanów- prokocim przy ulicy Henryka i Karola Czeczów. Lokalizacja: budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 45 m , zlokalizowany w inwestycji Centralna Vita w Krakowie. Lokal został przygotowany z myślą o wygodzie prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47,50 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezwykły apartament z dużym tarasem i pięknym widokiem, w inwestycji - Dom pod Wilgą [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²115,72 m² 11 572 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: położone w pobliżu historycznego centrum było do niedawna terenem przemysłowym, który obecnie przekształca się w kwartał miejski o charakterze biurowo mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,12 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażone, dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane w nadbudowie kamienicy przy ul. Emilii Plater. Idealna propozycja dla singla szukającego funkcjonalnego lokum z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

16 250 zł650 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na pierwszym piętrze żelbetowego budynku przemysłowego w Nowym Sączu. Powierzchnia 650 m2, rozładunek stała rampa i winda towarowa. Nośność posadzki 500 kg/m2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²168,72 m² 11 641 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł36,50 m² 95,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone przy ulicy Tadeusza Romanowicza na Krakowskim Zabłociu, dzielnica Podgórze. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w inwestycji Avia (dzielnica Czyżyny)- kilka minut pieszo do przystanku komunikacji miejskiej). Mieszkanie o powierzchni 32 m2, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie 2-pokojowe na Rakowickiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²62 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal Handlowo-Usługowy 62 m przy ul. Jasnej - Idealny pod Gastronomię lub Usługi! Oferujemy do wynajmu funkcjonalny lokal, który znajduje się w jednej z najbardziej strategicznych.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna, jasna kawalerka - 28 m , ul. Królowej Jadwigi 217b, dostępne od zaraz. Do wynajęcia funkcjonalna i bardzo dobrze doświetlona kawalerka o powierzchni 28 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł73,57 m² 57,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje komfortowe mieszkanie trzypokojowe położone w nowoczesnej inwestycji Salwator City przy ul. Stańczyka w Krakowie. Lokal o powierzchni 73,57.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

004lw N. Sącz ul. Kunegundy/ przestronny lokal 200 m parter. Cena: 7000 zł Szukasz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy, przedszkole lub biuro? Mamy dla Ciebie ofertę w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu przestronny i elegancki apartament o powierzchni 130 m2 znajdujący się w gruntownie wyremontowanej XIX wiecznej kamienicy, która mieści.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below lokalizacja: budynek w którym znajduje się mieszkanie położony jest przy przy al. Kijowskiej, tuż przy, a nawet w Parku Młynówka Królewska. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł94 m² 44,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z ogrodem dla wymagających Do wynajęcia nie tylko nowy ale również nowoczesny budynek w zabudowie szeregowej o powierzchni 94m2. Parter pokój dzienny z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²142 m² 1 988 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować wykończony lokal biurowy z o powierzchni 142 mkw na Prądniku Białym. Lokalizacja Lokal znajduje się w handlowo-biurowym budynku przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł1 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do wynajmu nowoczesnej hali stalowej zlokalizowanej na ul. Pana Tadeusza do celów magazynowych. Dostępne powierzchnie zaczynają się od 300 m , w cenie 33 zł netto za metr kwadratowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widokowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym, wola Justowska - inwestycja Emaus Garden [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro o pow. 187 m2 przy ul. Stoczniowców w kameralnym budynku z dużym bezpłatnym parkingiem. Lokal dostępny od zaraz! Bez prowizji. - 187 m2 (w tym 80 m2 pokój open space, 2.

Szczegóły ogłoszenia

87,50 zł/m²40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesne lokale do wynajęcia Brzesko, ul. Piłsudskiego Na wynajem oferujemy nowoczesne, przestronne lokale użytkowe w nowo wybudowanym biurowcu zlokalizowanym przy ul. Piłsudskiego w Brzesku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na Podgórzu. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 64 m2, na co składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

45,65 zł/m²23 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmiemy lokal biurowy zlokalizowany na parterze przy ulicy Fredry. Lokal znajduję się w biurowcu z wejściem od ulicy. Lokal posiada kształt prostokąta o wymiarach ok 5,5x4m. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: lokal handlowo - usługowy na parterze o powierzchni 98,97 m2 - część biurowo - handlowa - 3 pomieszczenia - osobna kuchnia i łazienka - pomieszczenie gospodarcze - 3 wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

4-pokojowy lokal na wynajem w doskonałej lokalizacji - ul. Królowej Jadwigi (wola Justowska, kraków) zostań pierwszym najemcą! - lokal świeżo wykończony, po remoncie Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czasem wystarczy jedno mieszkanie, aby poczuć, że to dokładnie to miejsce. Jeśli szukasz nowoczesnej, w pełni wyposażonej przestrzeni w samym sercu Krakowa - ta oferta zdecydowanie zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²57,50 m² 6 325 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Newstate rei z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu lokalu usługowego w nowoczesnej inwestycji Centralna Vita, realizowanej przez renomowanego dewelopera Develia przy ul. Romana.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł72 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Klikowskiej w Tarnowie. Opis mieszkania: - salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł26,39 m² 64,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Homfi ma przyjemność zaprezentować przytulne studio do wynajęcia na os. Na Stoku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w niskim bloku na kameralnym osiedlu, oddalonym od zgiełku centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł380 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Wynajmiemy lokal znajdujący się niedaleko rynku w mogilanach. Lokal składa się z części magazynowej ok 300m2 która położona jest na dwóch kondygnacjach oraz trzech pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od 01.01.2026! Do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie położone w budynku z 2020 r. przy ul. Czerwone Maki 49C w dzielnicy Ruczaj. Kilka minut pieszo do pętli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny penthouse na 17 piętrze Kraków-Krowodrza [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje luksusowy, przestronny penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

60,16 zł/m²99,73 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem parterowy lokal usługowy w dzielnicy Zabłocie. Nieruchomość znajduje się w lokalach parterowych osiedla Garden.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w Browarze Lubicz przy ul. Lubicz w Krakowie. Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo oddane, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, tarasem i dostępem do strefy udogodnień dla mieszkańców, położone przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²13,60 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal: - dostępne różne metraże: ok 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + vat, - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na parterze przy ul. Celarowskiej 30 w Krakowie! budynek I lokalizacja: winda: nie, budynek: 5-piętrowy blok przy.