dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

4 000 000 zł1 325 m² 3 018,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Okolice Myślenic Do sprzedania hala produkcyjno-biurowa z 2004 roku Na działce o powierzchni 6000 m2 mieszczą się : Hala produkcyjno-magazynowa 726 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł555,60 m² 3 581,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| oferta komercyjna W doskonałej lokalizacji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży nieruchomość komercyjną, na która składa się budynek handlowo-mieszkalny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł280 m² 9 464,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kraków Bronowice budynek biurowy 280 m2 Nieruchomość: wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 280 m2 (pum około 220m2) z 2012 roku, zlokalizowany w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł3 700 m² 1 810,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Do sprzedaży hala w Andrychowie o powierzchni 3700 m2, obiekt usytuowany na działce o pow. 84 ar. Dojazd dla tir, bardzo dobra lokalizacja. Cena 6 700 000 zł. netto. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł4 965 m² 825,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 277 m²

Uwarunkowania planistyczne Działka numer 28/2,30/5,35/10 (po podziale 53/11 i 53/12), 40/1 oraz 40/2 położona w Tarnowie obr.229 zlokalizowane są na terenie nie objętym Miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł640 m² 2 890,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:920 m²

Lokal użytkowy w centrum Wietrzychowic Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 640 m2, położony w centrum miejscowości Wietrzychowice w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł411 m² 6 569,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Super oferta! 007L* Nowy Sącz ul. Łącznik, lokal usługowo-handlowy z częścią mieszkalną, pow. 411 m2, działka o pow. 11, 20 ar, miejsca postojowe. Cena: 2 700 000 zł oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł7 000 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:45 000 m²

Oferujemy na sprzedaż magazyn wysokiego składowania wymagający kapitalnego remontu, położony na działce o powierzchni około 4,5 ha, przy ul. Powstańców Styczniowych 11a w Chrzanowie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 338 m² 311,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 338 m²

Duży obiekt magazynowo-biurowy Z potencjałem inwestycyjnym - tuchów, ul. Kolejowa Na sprzedaż rozległa nieruchomość magazynowo-biurowa położona w Tuchowie przy ul. Kolejowej 9a. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 850 000 zł493 m² 11 866 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości budynek usługowo-biurowy ul. Józefa Wybickiego, kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, ruczaj | 18 m | 100 000 zł Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe o powierzchni 18 m w garażu podziemnym przy ul. Chmieleniec.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł600 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

29 lat doświadczenia w nieruchomościach. Wynagrodzenie kupującego pokrywa właściciel nieruchomości 0%. Lokalizacja: gotowy biznes, funkcjonujący- całoroczny, dochodowy pensjonat. Przyjedziesz,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł20 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż dwa garaże po remoncie na Twój samochód. Lokalizacja: tarnów, ul. Kochanowskiego Powierzchnia: 20 m Media: prąd Cena: 70.000 zł/ za 1 garaż Garaże znajdują się w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 000 zł2 711 m² 2 028,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 711 m²

5,49 mln zł netto (+vat) *możliwość zakupu tylko parteru budynku. *Korzystniejsza cena w przypadku zakupu budynku wraz z działką sąsiadującą (produkcyjno - usługową). Dom Weselny "na.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł550 m² 2 536,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:825 m²

Agentka prowadząca:dorota bohan po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Z przyjemnością oferujemy państwu wyjątkowo atrakcyjną kamienicę w centrum Zatora położonej.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 000 zł20 948 m² 2 004,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:62 824 m²

Na sprzedaż zespół obiektów magazynowo-produkcyjnych położony w Województwie Małopolskim miejscowość Chrzanów, przy ulicy Powstańców Styczniowych. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł19 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Kraków, bronowice, ul. Rydla/lokalna Szanowni Państwo, przedstawiamy garaż o powierzchni około 19 m , położony w zadbanym i dobrze oświetlonym kompleksie garażowym. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł796 m² 3 015,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Andrychowie o pow. 796 m2. Budynek 2 kondygnacyjny w dobrym stanie technicznym. Wszystkie media, zaplecze socjalne. Cena 2 400 000 zł. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

3 075 000 zł644,60 m² 4 770,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomość komercyjna położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr dk 28 Sucha Beskidzka -jordanów , zabudowana budynkiem usługowo-handlowym o łącznej pow. użytkowej 644,60 mkw. i pow.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł3 038,33 m² 8 228 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Krowodrza .Ponad 3000 m2, kilka pięknych budynków frontowych i oficyn w bardzo dobrym stanie , zadbane , cały czas użytkowane. Działka 30 arów. Możliwość nadbudowy. Ogrzewanie z mpec.W.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł650 m² 3 984,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Okazja doskonale prosperujący sklep lewiatan wraz Z pokojami gościnnymi przy jeziorze klimkowskim - miejsce gdzie praca połączona byłaby z przyjemnością! Na sprzedaż oferujemy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

22 491 000 zł6 300 m² 3 570 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana w Kokotwie (duże centrum logistyczne), na wschód od Krakowa (13 km do centrum miasta). Wysoki standard wykonania, rok budowy: 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

49 900 000 zł9 538 m² 5 231,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:21 500 m²

Do sprzedaży nowoczesna hala magazynowo - biurowa, w miejscowości Modlnica gm. Zabierzów. Budynek łącznej pow. 9538 m , zlokalizowany na działce o pow. 2,15 ha. W mpzp działka.

Szczegóły ogłoszenia

8 549 000 zł3 307,50 m² 2 584,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:894 200 m²

NA sprzedaż | kompleks produkcyjnomagazynowobiurowy | tarnów, ul. Spokojna Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny kompleks produkcyjnomagazynowobiurowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł5 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:6 715 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt handlowo-usługowy położony w okolicy Wadowic przy jednej z głównych ulic. Obiekt o łącznej powierzchni 5000m2 (na parterze 2500m2 plus na piętrze 2500m2).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł486,65 m² 5 137,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 177 m²

Szukasz pomysłu na inwestycję i cenisz sobie lokalizację blisko centrum Wadowic? A może chcesz adaptować budynek usługowy na mieszkania? Nieruchomość w terenach mieszkaniowo usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł870 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Taka oferta to rzadkość na rynku nieruchomości Nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem budynków przemysłowo-usługowych, zbudowanych w latach 90 -tych w okolicach ul. Centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł102 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz świetnie prosperującego lokalu gastronomicznego w Bochni ze stałą bazą klientów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł266,50 m² 1 181,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Nowa niższa cena! wyłączność. Idealne miejsce do prowadzenie działalności gospodarczej. Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem handlowo-usługowym, dwukondygnacyjnym w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł476 m² 1 170,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:797 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowym położona przy ul.Braci Saków w Tarnowie. Budynek o powierzchni użytkowej 250m2, jednokondygnacyjny. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł2 615 m² 2 103,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 446 m²

Kompleks biurowo-produkcyjno-magazynowy położony w Chrzanowie. Teren o powierzchni ponad 6400mkw. Powierzchnia użytkowa budynków ponad 2600mkw, po generalnym remoncie w roku 1997.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł1 020 m² 5 196,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1631 m , na której znajdują się dwie kamienice o łącznej powierzchni ok. 10 20 m . Działka posiada dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł1 522 m² 2 036,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Na sprzedaż obiekt biurowo-techniczny o pow. 1555,28 m 2 zlokalizowany na działce w Bochni o pow. 1503 m 2. Status gruntu-użytkowanie wieczyste. Atrakcyjne miejsce w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł1 985 m² 5 541,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Mamy do zaoferowania galerie handlową w Małopolsce o pow.użytkowej 1995 m2 posadowionej na działce o pow.81 ar z 2010 r. z parkingiem na 100 samochodów. Posiada dobranych,.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł4 965 m² 825,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 474 m²

Tarnów, duży budynek biurowy, 4 965 m2, sprzedam, 4 100 000 pln netto. Duży budynek w centrum miasta, w pobliżu Rynku. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 3 474 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 027 m² 4 381,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 250 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Do sprzedania nieruchomość produkcyjno-mieszkalna o powierzchni całkowitej 1027 m2 leżąca w okolicach Opatkowic koło Krakowa na 50 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 332 m² 3 378,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO sprzedania - hala magazynowo - produkcyjna z powierzchnią biurową o powierzchni około 1332 m budynek - hala magazynowo - produkcyjna około 888 m - biurowiec, sanitariaty około 300.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 552 m² 1 030,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Dla terenu, na którym znajduje się przedmiotowa nieruchomość został uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego, zatwierdzony Uchwałą Nr XVII/174/08 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 130 000 zł2 627 m² 1 191,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 175 m²

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4 175 m . Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 2313,20 m 2 oraz budynek mieszkalny - 313,32.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł500 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w centrum Tarnowa Powierzchnia działki: 3 000 m Zabudowa: dwa budynki użytkowe Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł344,41 m² 3 919,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:222 m²