dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

590 000 zł500 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż obiekt przemysłowy o powierzchni około 500m2 w miejscowości Radgoszcz w powiecie Dąbrowa Tarnowska. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 1957m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł15 m² 16 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:15 m²

Na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Grzegórzki - Aleja Pokoju (odcinek między Nullo a Rondem Grzegórzeckim, obok Szafera i Kordylewskiego). Unikat na rynku - garaż nie jest miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł240 m² 4 229,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż kamienica z pięcioma niezależnymi mieszkaniami i wysoką piwnicą, usytuowana na starym mieście, w centrum Oświęcimia, z działką pod własny parking. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 000 zł1 150 m² 3 817,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:41 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonującego Hotelu z Restauracją zlokalizowanego w okolicy Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy głównej drodze w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł1 668 m² 1 888,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 060 m²

Przedmiotem sprzedaży są 2 lokale o łącznej powierzchni 1668 m 2. Lokal mieszkalny o powierzchni 93,82 m 2 z udziałem   w gruncie działki nr 418/1.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł1 500 m² 2 460 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   **budynek mieszkaniowobiurowy | Kolonia Stella | Chrzanów** Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 554 m² 2 059,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 437 m²

Budynek handlowy o powierzchni użytkowej 1550mkw położony jest w ścisłym centrum Kęt i wykorzystywany jako sklep meblowy. Budynek wolnostojący składa się z trzech segmentów,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł440 m² 1 931,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:416 m²

Na sprzedaż budynek usługowo-produkcyjny w centrum Andrychowa Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-produkcyjny położony przy ul. Szewskiej, w doskonałej lokalizacji w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł12 646 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 529 m²

Podana cena jest najniższą kwotą akceptowaną do publikacji przez portale nieruchomościowe i nie jest ceną ofertową! Sprzedaż w ramach konkursu ofert- złóż ofertę! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bracia sadurscy nieruchomości polecają na sprzedaż dom idealny na siedzibę firmy! Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 872 ar.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł31 442 m² 69,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:31 442 m²

Kęty, obręb Bielany, powiat oświęcimski, województwo małopolskie. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 3,1442 ha, położona w Bielanach, mieszcząca się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 000 zł1 082 m² 7 486,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 391 m²

Mamy przyjemność zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni ok. 24 ary, zlokalizowaną przy ulicy Odmętowa, łęg - Kraków. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł684 m² 3 801,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek na cele biurowo-usługowe w uzdrowiskowym kurorcie - Szczawnica. W malowniczo zlokalizowanym miejscu w Szczawnicy, tuż przy przystanku autobusowym znajduje się 3-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł1 600 m² 2 061,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Hala magazynowo-produkcyjna z działką 51 arów - Lednica Górna Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z hali magazynowo-produkcyjnej 1600.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 100 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem w Żegiestowie. Nieruchomość znajduje się w pięknej i malowniczej okolicy Żegiestowa, w tzw. Łopacie Polskiej. To miejsce jest znane ze.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 000 zł1 500 m² 5 466,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż magazyn 1500 mkw. położony na działce 5638 mkw. zlokalizowanej w Krakowie (strefa przemysłowa w Czyżynach). Działka z przeznaczeniem pod produkcję lub magazynowanie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł360 m² 1 805,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:342 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowaną w bliskim centrum Wadowic, w rejonie Placu Getta, przy ul. Wadowity. Oferowana nieruchomość posadowiona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł900 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Okolice Bochni. Budynek przy głównej ulicy Brzeskiej , 900 m2 handlowo usługowej powierzchni plus magazyn. Działka 140 arów w planie mnu , parking. Doskonały na siedzibę firmy, biura, magazyn ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania kamienica w centrum Wadowic, w kamienicy są 3 lokale handlowe reszta mieszkania. Dogodna lokalizacja blisko do poczty, banków, urzędów, szkoły. Oferta wysłana z systemu bck.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł100 m² 4 550 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:212 m²

Na sprzedaż połowa kamienicy z trzema niezależnymi mieszkaniami i wysoką piwnicą (podział w pionie), na starym mieście w centrum Oświęcimia z działką pod własny parking.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 m² 146,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 501 m²

Stacja paliw na sprzedaz Strzezow Drugi kolo Miechowa (dk7) Biuro nieruchomosci ckdom oferuje wyjatkowa nieruchomosc inwestycyjna o powierzchni 7501 m , polozona w Strzezowie Drugim, zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 300 000 zł520 m² 10 192,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedaż Bezpośrednio od Dewelopera - Przedmiot oferty: sprzedaż budynku o powierzchni ok. 520 m (dwie kondygnacje) o przeznaczeniu Handlowo Usługowym zlokalizowany przy ulicy Balickiej.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 000 zł1 000 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży piękna, w pełni wyremontowana kamienica położona w samym sercu miasta Tarnów. Jest ona doskonałą okazją dla inwestorów, którzy poszukują unikalnej nieruchomości. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł482,89 m² 2 588,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dwa budynki o funkcji mieszkalno-pensjonatowej położone w Muszynie, przy ul. Polnej (woj. małopolskie). Muszyna posiada status miejscowości uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 700 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedamy budynek produkcyjno magazynowo biurowy o powierzchni 1750 m2 zlokalizowany w Woli Batorskiej. Lokal znajduje się na terenie przemysłowym. Lokal posiada odbiór sanepidu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska,małopolskie

2 950 000 zł380 m² 7 763 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż prosperujący obiekt turystyczny w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Polski - w Białce Tatrzańskiej. Willa Krokus to od lat działający pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zieleniewskiego

Krynica-Zdrój,małopolskie

4 200 000 zł500 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja : Krynica Zdrój ul. Zieleniewskiego Pensjonat Szach jest usytuowany w Krynicy Zdroju, w odległości około 800 metrów od głównej promenady i 1,1 km do szczytu Góry Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wadowice

Wadowice,małopolskie

2 200 000 zł240 m² 9 147,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy położonej w samym Centrum Wadowic , zaledwie parę metrów od Placu Jana Pawła II. To wyjątkowa okazja dla inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grodzka

Nowy Sącz,małopolskie

2 000 000 zł301 m² 6 650,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro az nieruchomości , oferuje na sprzedaż kamienicę położoną w Nowym Sączu, przy ulicy Grodzkiej 18. Idealnie skomunikowane miejsce pod względem dojazdu. Sprzedaż obejmuje lokale na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orkana

Chrzanów,małopolskie

93 000 zł19 m² 4 894,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Garaż murowany Chrzanów, osiedle Młodości - ul. Orkana Na sprzedaż zadbany garaż murowany w bardzo dobrej lokalizacji - Osiedle Młodości, ul. Orkana. Idealny zarówno do parkowania samochodu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Orkana

Chrzanów,małopolskie

92 999 zł19 m² 4 894,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Stefana Batorego

Biały Dunajec,małopolskie

4 990 000 zł486 m² 10 273 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: cena sprzedaży nieruchomości: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

10 000 000 zł1 082 m² 9 242,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kamienica na sprzedaż położona na Kazimierzu Powierzchnia: 1082m2 Powierzchnia działki: 7ar Przeznaczenie: mieszkalno-usługowe Cena: 10 000 000 zł Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

11 500 000 zł954 m² 10 482,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 m²

Kamienica na sprzedaż położona na Starym Mieście Powierzchnia: 954m2 Powierzchnia działki: 10ar Przeznaczenie: mieszkalno-usługowe Cena: 10 000 000 zł Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

50 000 000 zł841 m² 59 453 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dwie kamienice po generalnym remoncie + dostawiona nowa oficyna. Przygotowane pod hotel ale można zrobić również apartamenty Piwnice 430 m2 (pub, cigar , room i winiarnia) Parter 495 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wimmera

Niepołomice,małopolskie

7 000 000 zł828 m² 8 453,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:45 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, w pełni wyposażony kompleks serwisowo-diagnostyczny położony w strefie przemysłowej Niepołomic - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Balicka

Kraków,małopolskie

2 650 000 zł280 m² 9 464,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kraków Bronowice budynek biurowy 280 m2 Nieruchomość: wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni całkowitej 280 m2 (pum około 220m2) z 2012 roku, zlokalizowany w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wiśniowieckiego

Nowy Sącz,małopolskie

2 490 000 zł288 m² 8 645,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Do sprzedania budynek handlowo/usługowo/produkcyjny w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Wiśniowieckiego (450m od obwodnicy Nowego Sącza, w sąsiedztwie m.in: Ramex, Skoda, Auchan, Merkury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

3 699 000 zł1 298 m² 2 849,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:489 m²

Na sprzedaż oferujmy budynek biurowo-usługowy wraz z miejscami parkingowymi, położony w ścisłym centrum Myślenic bezpośrednio przy płycie Rynku, z dostępem do ogródka zewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gorlice

Gorlice,małopolskie

3 590 000 zł720 m² 4 986,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość o szerokich możliwościach wykorzystania od handlowej, gastronomicznej, mieszkalnej po hotelową, usługową, czy produkcyjną. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

6 716 500 zł647 m² 10 380 zł/m²