dowolna

Budynki użytkowe małopolskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

990 000 zł700 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż przestronny obiekt usług noclegowych o powierzchni 700 m2, położony na działce o powierzchni 2200 m2 w miejscowości Biadoliny Radłowskie - gm. Wojnicz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kraków

Kraków,małopolskie

192 600 zł18 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Dostępne powierzchnie od ok. 1.000 m2 - ok. 170.000 m2. Jako firma doradcza nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego od Najemców i przygotujemy dla Państwa pełne zestawienie ofert wolnych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

3 999 000 zł1 463 m² 2 733,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność! kupujący nie ponosi prowizji! cena nieruchomości 2.999.000 PLN BRUTTO WAŻNE! MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY CAŁEGO DOCHODOWEGO PRZEDSIĘBIORSTWA LUB SAMEJ NIERUCHOMOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Polanka,małopolskie

1 499 000 zł400 m² 3 742,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:848 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym, położona w miejscowości Polanka, gmina Myślenice, powiat myślenicki, województwo małopolskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kraków

Kraków,małopolskie

85 600 zł8 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

9 750 €1 950 m² 5 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn z możliwością produkcji położony w Niepołomicach (na wschód od Krakowa). Dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Piękna

Krynica-Zdrój,małopolskie

3 700 000 zł1 100 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:950 m²

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą pensjonat zamek W krynicy - zdrój - prezentacja inwestycji dzierżawa pensjonatu lub jego samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kraków

Kraków,małopolskie

32 100 zł3 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Radziemice,małopolskie

2 800 000 zł911 m² 3 073,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 085 m²

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny dochodowy obiekt + działka z wz Lokalizacja: radziemice, powiat proszowicki, woj. małopolskie Powierzchnie działek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

6 508 €1 479 m² 4,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn 1479 mkw. + 257 mkw. biura we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

400 zł16 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Oferujemy do wynajęcia zamykany boks garażowy o powierzchni 16m2 zlokalizowany w garażu podziemnym w bloku przy ul. Kluczborskiej 52. Boks może służyć również jako magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kraków

Kraków,małopolskie

26 230 zł861 m² 30,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowa/produkcyjna - ok. 767 m2 - gęstość obciążenia ogniowego - możliwość dostosowania do wymogów najemcy - wymiary: długość (wzdłuż placu manewrowego): ok. 27 m (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

7 000 zł180 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy ogrzewaną halę magazynową zlokalizowaną w Śledziejowicach. Jest to ogrzewany murowany budynek w technologii tradycyjnej o wymiarach 25x7m, a jego wysokość to 4,5m> bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Chełmek

Chełmek,małopolskie

2 850 000 zł1 928 m² 1 478,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 367 m²

Na sprzedaż: kompleks hal produkcyjno-magazynowych w Chełmku k. Oświęcimia ul. Przemysłowa 13 | 8 km od Oświęcimia | 31 km od Katowic | 65 km od Krakowa Cena: 2 850 000 zł Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Wężerów

Wężerów,małopolskie

100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyny do wynajęcia na północ od Krakowa, strategicznie zlokalizowane w pobliżu drogi ekspresowej S7 (3 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

1 250 000 zł580 m² 2 155,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż przestronny apartament z potencjałem inwestycyjnym - Biadoliny Radłowskie, gm. Wojnicz. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 580 m2, położona w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Kraków

Kraków,małopolskie

68 000 zł2 500 m² 27,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Rybitwy - Do wynajęcia kilkuletnia, ogrzewana hala z przeznaczeniem na produkcję lub magazyn o powierzchni 2500 m2 z dużym przydziałem mocy i bardzo dobrym dojazdem dla tira. - 2500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

53 000 zł2 250 m² 23,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Hala magazynowa. Powierzchnia hali wraz z zapleczem socjalnym ok 2 250m2. Parking. Dojazd tir. Szczegółowe informacje: tel: dział Nieruchomości Komercyjnych Zapraszam Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

144 000 zł8 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala wysokiego składowania w Niepołomicach - 8000 mkw. lub mniej. Możliwość najmu z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Balice

Balice,małopolskie

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn klasy A o powierzchni 4000 mkw. w Krakowie przy lotnisku w Balicach (6 km). Niespełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

90 000 zł5 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala wysokiego składowania w Niepołomicach - 5000 mkw. lub mniej. Możliwość najmu z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krzyszkowice

Krzyszkowice,małopolskie

2 500 000 zł804 m² 3 108,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 692 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, położoną w malowniczej gminie Myślenice, w doskonałej lokalizacji zapewniającej szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

48 000 zł1 650 m² 29,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Hala magazynowa ogrzewana. Wysokiego składowania. Powierzchnia hali ok 1650m2 plus powierzchnia biurowo socjalna ok 120m2 lub 240m2. Parking. Dojazd tir. Szczegółowe informacje: tel: dział Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Skawina

Skawina,małopolskie

19 090 €4 600 m² 4,15 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz magazyn wysokiego składowania w Skawinie, powierzchnia ok. 46000 mkw. z biurem 181 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

22 491 000 zł6 300 m² 3 570 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana w Kokotwie (duże centrum logistyczne), na wschód od Krakowa (13 km do centrum miasta). Wysoki standard wykonania, rok budowy: 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Brzesko

Brzesko,małopolskie

120 000 €30 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna wysokiego składowania w Brzesku. Szybki dostęp do autostrady A4 (6 km),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Osiedle Krzeptówki

Zakopane,małopolskie

1 799 000 zł300 m² 5 996,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:673 m²

Pensjonat położony jest w miejscowości Zakopane - oś. Krzeptówki przy ul. Osiedle Krzeptówki 120 z widokiem na Giewont. Numer działki tj. 355. o pow. 673 m2. Pensjonat był prowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Kraków

Kraków,małopolskie

12 900 zł315 m² 40,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Czyżyny - rejon Sołtysowskiej. Do wynajęcia powierzchnia biurowo usługowa w samodzielnym budynku biurowym. 8 - 9 pomieszczeń biurowych, sala konferencyjna, recepcja, archiwum, kuchnia, wc x 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Brzesko

Brzesko,małopolskie

119 000 zł7 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Hala wysokiego składowania klasy A do wynajęcia w Brzesku (małopolska), oferta bez prowizji. Powierzchnia 7000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kraków

Kraków,małopolskie

5 690 000 zł2 022 m² 2 814,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 543 m²

Prezentujemy nieruchomość na sprzedaż, kompleks budynków magazynowych z częścią administracyjno- socjalną zlokalizowanych na działce objętej w całości planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Kraków

Kraków,małopolskie

10 330 zł305 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy lokal magazynowy o powierzchni 205m2 znajdujący się na parterze budynku wraz z pomieszczeniem biurowym w biurowcu klasy A znajdującym się na 2 piętrze budynku. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Orkana

Nowy Sącz,małopolskie

110 000 zł22 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wólki-ul.ORKANA-DUŻY GARAŻ- Do sprzedania duży garaż z kanałem ,prądem i nową bramą wjazdową -segmentowa firmy Wiśniowski+2 piloty o pow.22m2. Garaż ocieplony, własnościowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

10 800 zł432 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia ogrzewana hala produkcyjna/magazynowa o pow. 432 m2 z możliwością zwiększenia powierzchni o dodatkowe 400-900 m2. Zlokalizowana w niepołomicach. Dojazd tir, brama "0".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 1 Maja

Sułkowice,małopolskie

2 500 000 zł628 m² 3 980,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Budynek handlowo - usługowo - mieszkalny położony przy ulicy 1-go Maja 9a, składa się z dwóch kondygnacji o łącznej powierzchni użytkowej 628m2 , w tym mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

12 299 €2 733 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowy obiekt produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w powiecie wielickim, w odległości 30 km od centrum Krakowa, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

6 508 €1 479 m² 4,40 €/m²

 

 

 

Limanowa,małopolskie

10 500 000 zł1 327 m² 7 912,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:7 956 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej w strategicznej lokalizacji na terenie miasta limanowa przy ul. Żwirki i Wigury. Jedna część nieruchomości zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kraków

Kraków,małopolskie

149 812 zł4 300 m² 34,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji. Do wynajęcia hala magazynowa/produkcyjna 3500 mkw. blisko centrum Krakowa (9 km) z biurem. Obiekt o wysokości do 5,5 m posiada suwnice (2 suwnice o udźwigu 4 ton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

149 000 zł16 m² 9 030,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Garaż wyodrębniony z kw, prąd w garażu, kanał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

72 000 zł4 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe