dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 561 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Witanowice

Witanowice,małopolskie

795 000 zł122 m² 6 543,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 049 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom na sprzedaż w miejscowości Witanowice (pow. Wadowice) Powierzchnia całkowita budynku: 121,5 m Powierzchnia użytkowa: 97,25 m Duża działka: 20,49 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rączna

Rączna,małopolskie

790 000 zł84 m² 9 376,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bliźniak przy lesie | 84,25 m | 4 pokoje | ogród ok. 100 m To dom dla rodziny lub osób, które chcą mieć własną przestrzeń i ciszę, a jednocześnie sprawny dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorlice

Gorlice,małopolskie

259 000 zł212 m² 1 221,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Witam, oferuję na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, wolno stojący na 6,5 arowej działce w Gorlicach, na osiedlu Dębina, przy drodze asfaltowej Na działce prąd, gaz, kanalizacja, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

995 000 zł103 m² 9 660,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak z ogromnym ogrodem - tylko 2 takie dostępne! Szukasz domu blisko Krakowa, ale cenisz przestrzeń, ciszę i komfort życia? Ta inwestycja to idealne połączenie świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

499 000 zł90 m² 5 513,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

S&s Property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 90,5 m , położony na kameralnym osiedlu przy lesie idealnym dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanisławice

Stanisławice,małopolskie

715 000 zł150 m² 4 767 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Stanisławice w gminie Bochnia mają wiele atutów: - blisko do pkp, a stąd 30 minut do Krakowa - blisko do Puszczy Niepołomickiej - blisko do Raby na plażę Sąsiedztwo nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biadoliny Szlacheckie

Biadoliny Szlacheckie,małopolskie

385 000 zł135 m² 2 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy Biadoliny Szlacheckie, gm. Dębno | 130 m | działka 7 arów Szukasz domu, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta nieruchomość to idealna baza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krzyszkowicka

Wieliczka,małopolskie

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 105 m , położony w spokojnej części Wieliczki przy ul. Krzyszkowickiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kęty

Kęty,małopolskie

1 399 000 zł203 m² 6 877,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Nowoczesny dom w Kętach z płaskim dachem w stanie deweloperskim! Mamy przyjemność zaprezentować nowy budynek mieszkalny jednorodzinny z 2023 roku - idealna propozycja dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jurgów

Jurgów,małopolskie

1 159 000 zł110 m² 10 536,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom w Jurgowie, łączący tradycyjną podhalańską architekturę z komfortem życia na co dzień. Nieruchomość pochodzi z około 1880 roku, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojazdów,małopolskie

1 990 000 zł205 m² 9 707,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesny, umeblowany dom jednorodzinny o powierzchni 205 m (powierzchnia po podłogach), położony na 6-arowej działce w miejscowości Dojazdów. Nieruchomość z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipnica Murowana

Lipnica Murowana,małopolskie

699 000 zł126 m² 5 556,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Jeśli szukasz domu w cichej, pięknej okolicy, z przestrzenią, prywatnością i doskonałą lokalizacją, ta nieruchomość będzie dla Ciebie idealna. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mników

Mników,małopolskie

1 480 000 zł235 m² 6 304,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wiosenna promocja: 1 480 000 zł Dwa domy wolnostojące | pozwolenie na użytkowanie | otulina lasu | okolice Mnikowa / Krzeszowic Na sprzedaż dwa nowoczesne domy jednorodzinne wolnostojące, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gręboszów

Gręboszów,małopolskie

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przytulny dom W spokojnej okolicy - idealny dla miłośników ciszy, natury I wędkarstwa gmina gręboszów, powiat dąbrowski Na sprzedaż oferujemy niewielki, funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełmiec

Chełmiec,małopolskie

1 090 000 zł220 m² 4 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom w Chełmcu Nowoczesność i komfort w doskonałej lokalizacji Marzysz o przestronnym domu w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 999 000 zł230 m² 8 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:885 m²

Piękny dom W górach - potencjał inwestycyjny lokalizacja: 7 km od Szczawnicy przy granicy ze Słowacją malownicza okolica z widokiem na Pieniny położenie przy spokojnej drodze końcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni wolnostojący dom wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 089 400 zł124 m² 16 803,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Victoria Estate prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej na Woli Justowskiej. Nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,34m2 zlokalizowany jest przy ul. Wiosennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grzechynia

Grzechynia,małopolskie

1 990 000 zł225 m² 8 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 338 m²

Rustykalna posiadłość w pięknej okolicy - Grzechynia. Drewniany dom 225m2 wraz z ogromnym terenem oraz własnym lasem (łączna powierzchnia 33,38 ar). W domu znajduje się własny bar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Spytkowice

Spytkowice,małopolskie

318 000 zł133 m² 2 390,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Edyty Pułeckiej osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Na Kąty

Bochnia,małopolskie

1 129 000 zł94 m² 12 010,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu wykończony pod klucz dom z 2024 roku, w cichej, kameralnej lokalizacji w Bochni. Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów prowizji. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krużlowa Wyżna

Krużlowa Wyżna,małopolskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

- miejscowość: krużlowa Wyżna - Powierzchnia domu: 160 mkw - Powierzchnia działki: 10 ar - 6 pokoi - Media: woda miejska, prąd, gaz, szambo - dom gotowy do wejścia Serdecznie zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włosań

Włosań,małopolskie

990 000 zł90 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Sprzedamy urokliwy dom w lesie w Głogoczowie - Mogilany - Myślenice. Oferta tylko w naszym biurze. Dom położony w urokliwym miejscu, zarośnięty starodrzewem. Działka ogrodzona 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nawojowa Góra

Nawojowa Góra,małopolskie

799 000 zł133 m² 6 007,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Realdom Nieruchomości prezentuje na wyłączność nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Nawojowa Góra , gmina Krzeszowice, powiat krakowski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borzęcin

Borzęcin,małopolskie

580 000 zł210 m² 2 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Dom dla rodziny szukającej przestrzeni, natury i spokoju lub możliwości zamieszkania dla dwóch pokoleń. Na sprzedaż dom w Borzęcinie o pow. 160 m2, przeszedł on termomodernizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tomaszowice,małopolskie

1 899 000 zł279 m² 6 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim - Tomaszowice k. Krakowa | oferta na wyłączność Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany na bazie projektu Murator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 509 144 zł148 m² 16 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Uście Gorlickie

Uście Gorlickie,małopolskie

1 700 000 zł338 m² 5 029,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:27 000 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuje do sprzedaży duży dom z wygodnym i nowoczesnym mieszkaniem oraz pięcioma pokojami z łazienkami pod wynajem. Położony w uroczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myślenicka

Kraków,małopolskie

3 100 000 zł383 m² 8 093,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta bezpośrednia Dom z ogromnym potencjałem | zamknięte osiedle | Kraków Wróblowice Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 383 m (po podłodze, z garażem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biskupice

Biskupice,małopolskie

1 250 000 zł80 m² 15 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Leśny Zakątek nowa inwestycja blisko Wieliczki i Krakowa. Nowoczesny dom wolnostojący w otoczeniu natury miejsce, w którym naprawdę zwalnia czas. Dom o powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzezawa

Rzezawa,małopolskie

449 000 zł95 m² 4 726,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny Dom w Manuce 2 Rzezawa. Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Manuce 2, o powierzchni użytkowej 95 m, zlokalizowany w miejscowości Rzezawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wietrzychowice

Wietrzychowice,małopolskie

265 000 zł153 m² 1 732,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Dom W spokojnej okolicy miechowice małe, gmina wietrzychowice Dom z lat 90 z cegły o powierzchni całkowitej ok. 153 m oraz użytkowej ok. 62 m . Obiekt usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł182 m² 5 481,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom 4-pokoje | 117,41 m pow. Użytkowej | taras | pielgrzymowice Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny wybudowany według projektu Dom w Żurawkach 3 na działce o powierzchni około 465.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowice

Sosnowice,małopolskie

1 350 000 zł175 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w urokliwej okolicy Sosnowice. Na powierzchnię użytkową 174,83 m składają się: parter: przestronny salon z aneksem kuchennym (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sosnowice

Sosnowice,małopolskie

820 000 zł90 m² 9 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:635 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w urokliwej okolicy (sosnowice). Na 89,38 m2 powierzchni użytkowej składa sie: *parter: -Przestronny salon -otwarta kuchnia -sypialnia -łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Smoleńskiego

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł155 m² 7 402,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Nowy segment z ogrodem | 4-5 pokoi | 157,88 m tec Real Estate prezentuje Nowoczesny segment środkowy z prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w rejonie Ruczaju, borku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

970 000 zł92 m² 10 486,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedsprzedaż : Nowoczesny dom z ogrodem tylko 10 minut od Krakowa Szukasz balansu między spokojem a bliskością metropolii? Biuro realdom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wola Radziszowska

Wola Radziszowska,małopolskie

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący na dużej działce w Woli Radziszowskiej koło Skawiny. Dom znajduje się na działce o powierzchni ponad 60 arów z czego ok. 25 arów jest budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

1 200 000 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment - lokal w budynku 2 lokalowym, jak dom z garażem | bliźniak | ok. 115 m2 | 4 pokoje | powierzchnia bez garażu i kotłowni ok 93 m2 Segment / lokal w bud. 2 lokalowym/ jak dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

2 429 000 zł279 m² 8 706,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim + dwie działki (16 arów + 9,7 ara) - Tomaszowice k. Krakowa | oferta na wyłączność realdom Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij