dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 561 ogłoszeń

1 000 000 zł155 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

| na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z widokiem - cisza, natura i komfort Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość usytuowaną w miejscu o nieprzeciętnych walorach widokowych ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł155,73 m² 8 026,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:713 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się W wołowicach W gminie czernichów zakup bez podatku pcc wybudowany W zgodzie Z najnowszymi trendami Dom jednorodzinny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł130,26 m² 6 755,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z garażem, tarasem i balkonami. Przeginia Duchowna - Gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł109 m² 12 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż połówkę domu zlokalizowaną w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom w stanie deweloperskim. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 020 000 zł105 m² 9 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na Tatry. Przedstawiamy Państwu kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł125 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wygodna, niezależna połowa domu parterowego o powierzchni ok. 125mkw położona w gminie Kęty, w Bulowicach tuż przy granicy z Kętami. Parterowy budynek powstał w 2009 roku wg.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł355 m² 3 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w Nowym Targu przy ul. Grel/klikuszówka, usytuowany na 8-arowej, ogrodzonej działce w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł133 m² 9 774,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Dom wolnostojący w prestiżowej, widokowej lokalizacji - Raciborsko | blisko Wieliczki i Krakowa Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący, położony w widokowym i prestiżowym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł122,50 m² 7 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Jeśli szukasz domu z garażem w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł134,14 m² 8 871 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w zielonej spokojnej okolicy. Zakończenie inwestycji marzec 2026 Dom w stanie deweloperskim, wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł163 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie segment w zabudowie trojakiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 652 610 zł87,46 m² 18 895,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 233 m²

Oferujemy Państwu apartament o metrażu 87,46 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, lazienkę, przedpokój, wiatrolap. Do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł447,66 m² 1 228,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż duży dom jednorodzinny położony w miejscowości Janowice w gminie Jodłownik. Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu, z którego rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom W centrum niepołomic - ul. Dębowa świetna lokalizacja - inwestycyjny potencjał Alokum Nieruchomości prezentuje dom na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji - w sercu Niepołomic przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł390 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 816 m²

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż przedstawiam dom położony w Targanicach ,gmina Andrychów , woj. małopolskie Dom składa się z dwóch segmentów , jeden wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Góralska Willa Bukowina, bukowina Tatrzańska Opis nieruchomości Lokalizacja: bukowina Tatrzańska Powierzchnia domu: ok. 300 m (4 kondygnacje użytkowe) Powierzchnia działki: 549 m (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł115 m² 8 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu pod Krakowem, położonego w malowniczej okolicy. Dom jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

6 349 000 zł533 m² 11 911,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

The Partners ma wyłączną przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom z basenem i widokiem na góry zlokalizowany w pobliżu Mogilan. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł175 m² 5 371,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem na terenie miasta Limanowa. Dom murowany tradycyjną technologią z pustaka i cegły, ocieplony styropianem, kryty blachą, stropy żelbetowe. Budynek 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł196 m² 3 974,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agencja lamato ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowy dom jednorodzinny, wolnostojący usytuowany na 10 arowej działce, o powierzchni 196m2 znajdujący się w pobliżu Krakowa, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł350 m² 1 628,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż duży, klimatyczny dom położony w jednej z najbardziej malowniczych części Rabki-Zdroju przy ul. Poniatowskiego 39, bezpośrednio nad brzegiem potoku Słonka. To unikalna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 433 m²

TO może być twój dom! Oferujemy do sprzedaży nowy budynek mieszklany (status- w trakcie budowy), którego powierzchnia użytkowa wynosi 110,73 m2. Dom wymaga jedynie prac wykończeniowych- jest to.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferta sprzedaży domu Smęgorzów, gmina Dąbrowa Tarnowska Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej około 200 m , wybudowany w 1975 r. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł142,50 m² 10 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w dogodnej lokalizacji przy ul. Tynieckiej na nowym eleganckim osiedlu. Spokojne sąsiedztwo , dostęp do terenów zielonych , ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 195 zł61,55 m² 16 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 937 m²

Oferujemy Państwu apartament o metrażu 61,55 m2 na którym mamy do dyspozycji 4 niezależne pokoje w tym salon z aneksem kuchennym oraz trzy sypialnie, łazienka, wiatrołap, komunikacja Do.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł320 m² 1 234,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 122 m²

Na sprzedaż przestronny dom do remontu położony na dużej działce w spokojnym miejscu. Lokalizacja: - miejscowość Żarki w gminie Libiąż - Kraków - 50km - Chrzanów - 9km - Libiąż - 5km -.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł110 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom, położony w malowniczej miejscowości Łapsze Niżne. Łapsze Niżne to miejsce, gdzie sąsiedztwo jeziora i gór stwarza nieograniczone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł143,11 m² 7 896,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:538 m²

Uwaga! Przy tej ofercie współpraca z architektem wnętrz gratis. Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł203,68 m² 5 744,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Stan surowy - Dom Wolnostojący w Przebieczanach. Oferujemy do sprzedaży nowy dom w, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Domy o powierzchni użytkowej 189,54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł233 m² 2 403,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy położony w miejscowości Pawlikowice, tuż obok Wieliczki. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji, z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł350 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na sprzedaż - łazany Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom z ogromnym potencjałem, położony w miejscowości Łazany, na działce o powierzchni około 11 arów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 652 610 zł87,46 m² 18 895,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 233 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 700 zł123 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak z ogródkiem w Krakowie w zielonej okolicy.! brak prowizji od kupującego! Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny dwulokalowy zlokalizowany w Krakowie w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 248 000 zł101,85 m² 12 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie bliżniaczej z wiatą i ogródkiem. Lokalizacja: na uboczu miasta, w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł142,50 m² 10 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł190 m² 2 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 m²

Szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i komfort życia spotykają się w jednym punkcie? Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w Krzeczowie na pięknej, widokowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł255 m² 1 760,78 zł/m²