dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 561 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 561 ogłoszeń

2 200 000 zł265,50 m² 8 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 265,5 m , położony w Skawinie przy ul. Wiklinowej. To nieruchomość, która łączy w sobie klasyczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł298,52 m² 5 353,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny w stanie do wejścia , położony w spokojnej okolicy w miejscowości Borek Szlachecki w pobliżu Skawiny na działce.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł76 m² 1 697,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 004 m²

Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 6004 m (0,6004 ha) z drewnianym domem do.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł125 m² 7 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 125 m2, położony w spokojnej i atrakcyjnej okolicy w miejscowości Mszanka (woj. małopolskie, powiat gorlicki, gmina Łużna).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł394 m² 6 345,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wielofunkcyjny dom o powierzchni całkowitej 395 m , położony w spokojnej i zielonej części Krakowa Swoszowice, na działce o powierzchni 11 arów.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł155 m² 6 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:722 m²

Oferta bezprowizyjna dla klienta kupującego! wolnostojący dom do sprzedaży niedaleko lasu W gminie czernichów! oaza zieleni, ciszy I spokoju tak W skrócie można określić położenie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł100 m² 4 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 651 m²

Do sprzedania Dom o powierzchni ok. 100 m2 na działce 74 ary z czego większa część to teren budowlany przylegający na odcinku 70 metrów do drogi gminnej asfaltowej. Dom podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł271,45 m² 4 954,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Tenczynka. To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności oraz solidnie wybudowanego domu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wyjątkowa dom -willa z duszą w artystycznym Glichowie 300 m historii, stylu i ciepła. Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Glichów.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł420 m² 10 711,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Luksusowa nieruchomość inwestycyjna W zakopanem 5 niezależnych obiektów - gotowy biznes W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Zakopanem, przy ul. Szymona Zaryckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek w Zawoi, położony w centralnym miejscu krzyżujących się szlaków pieszych i rowerowych. Miejsce składa się z budynku głównego, murowanego, pokrytego dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł415 m² 4 072,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Zapraszamy do unikalnej posiadłości położonej na dużej 32-arowej działce w miejscowości Jankówka gmina Wieliczka. Gotowy do wprowadzenia , piękny i zadbany dom, w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł197 m² 8 370,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja wolnostojąca o powierzchni 197 m, usytuowana na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 24 arów. Nieruchomość położona jest w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł265 m² 3 392,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 790 m²

Dom Z dużą działką pod miechowem, 30 km od krakowa, obok stok narciarski sławicki raj lokalizacja: miejscowość Pojałowice w gminie Miechów jest oddalona od Krakowa tylko 30 km. Do samego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł144 m² 5 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Atrakcyjne domy wolnostojące w gminie Wielka Wieś! Prezentujemy Państwu atrakcyjne domy na działkach o powierzchni od 450 do 900 m2, położone w miejscowości Wielka Wieś - gmina Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł302 m² 7 450,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Dom z ogromnym potencjałem! Kraków Kliny Idealny dla rodziny a dodatkowo dobudowana część usługowa (wynajęta) przynosząca comiesięczne profity z wynajmu. Na sprzedaż funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowość na rynku pierwotnym w Koszyce Małe/ Zgłobice Dom w stanie deweloperskim premium na działce 310 m Powierzchnia netto domu bez garażu 86,1 m Powierzchnia garażu 16,28.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam do sprzedania wydzielona część domu z odrębną księgą wieczystą oraz z udziałem w gruncie nieruchomość jest w stanie bardzo dobrym - do wejścia bez wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 495 000 zł220 m² 11 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta wyłącznie W biurze nieruchomości "danax" Zapraszamy na prezentacje domu położonego w gminie Czernichów. Ten wyjątkowy dom jest przeznaczony dla wymagających klientów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 120 m - wykonany w konstrukcji murowanej, idealny dla 3-4 osobowej rodziny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wybudowania nowoczesnego, wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:51 167 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż gospodarstwo rolne z zabudowaniami w Michałówce, powiat Olkusz. Nieruchomość o łącznej powierzchni 5,1167ha zlokalizowana w Michałówce.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł713 m² 14 025,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 477 m²

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 713 m2, wybudowana w całości bez użycia gwoździ. To miejsce, którego dziś nie da się już zbudować w Kościelisku - zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł452,62 m² 6 517,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Bilczycach idealna dla dużej rodziny lub pod działalność! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i wielofunkcyjnego domu o imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł115 m² 11 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom wolnostojący Tarnów, ul. Tatrzańska (os. Nauczycielskie) Pow. 115 m Działka ok. 500 m Wykończony pod klucz Na sprzedaż nowy, nigdy niezamieszkany dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł390 m² 1 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:420 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! okazja! Sprzedam murowany dom do remontu w Krynicy-Zdroju pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł98,16 m² 10 900,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:497 m²

Liszki, nowy dom wolnostojący, 4 pokoje, 2 łazienki, działka 5 ar, rekuperacja, stan deweloperski Kupujący nie płaci 2% podatku pcc opis domu Nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 98,16m2.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Atrakcyjny dom na sprzedaż W oleśnie! gotowy do zamieszkania! Dom sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania! - Na sprzedaż oferujemy komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł300 m² 4 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 341 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż Kolbark, serce Jury Krakowsko-Częstochowskiej! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący położony w miejscowości Kolbark, gmina Klucze w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom do remontu w Tyliczu przy ulicy Kazimierza Wielkiego Działka o powierzchni 1500m/kw (15 arów) zabudowana domem oraz budynkiem gospodarczym położona w fantastycznej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł176 m² 5 056,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Wyjątkowy dom Z charkterem W centrum miasta! Oferujemy do sprzedania wyjątkowy, przestronny przytulny dom o powierzchni 176 m2 położony na działce 14 ar w Tuchowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł149 m² 3 489,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:579 m²

Nowoczesna połowa bliźniaka - Łazany, gm. Biskupice | działka 579 m | projekt Archon Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowana według cenionego projektu Dom w Riveach firmy archon+ Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam dom po kapitalnym remoncie w Krynicy-Zdroju pięknej o każdej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł110 m² 11 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

W odległości około 400 metrów realizowana jest prestiżowa inwestycja bachleda termy kasprowy - nowoczesny kompleks termalno-rekreacyjny O wartości ok. 385mln zł, który po zakończeniu stanie się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Kraków / Chorowice gm. Mogilany / 120 m2 / 4 pokoje / garaż / ogród wysoki standard lux - 0% prowizji we speak english forma Estates prezentuje do sprzedaży nowoczesny dwukondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

*część zdjęć w ofercie należy do właściciela domu Nowoczesne domy wolnostojące 7min od Krakowa - spokój, przestrzeń i wysoki standard Powierzchnia użytkowa : 115,08 m2 + strych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł113,95 m² 7 011,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Targowisko, gminie Kłaj. Nieruchomość została zaprojektowana zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł178,54 m² 4 228,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy dom wolnostojący z widokową działką o pow.11ar. Boguszowa k. Piątkowej | 5 minut od Nowego Sącza. Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł101 m² 9 405,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Kameralne osiedle 6 domów w zabudowie szeregowej sasanka na Brzezince, w malowniczej Gminie Andrychów, to miejsce stworzone z myślą o rodzinach, które potrzebują więcej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z potencjałem na dużej działce (25 ar) Klonów, blisko S7 Szukasz ciszy, kontaktu z naturą i przestrzeni, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł210,44 m² 7 080,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 210,44 m2- oferta dotyczy domu w stanie deweloperskim Inwestycja obejmuje 10 domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł90 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponuję Państwu na sprzedaż, dom o powierzchni ok. 90m2, zlokalizowany na działce ok. 400m2. Dookoła zabudowa domków jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową gminną. Do sprzedaży.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij