dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 560 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 560 ogłoszeń

529 000 zł227,50 m² 2 483,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom W skrzyszowie 160 M , 14 ar 565 000 zł oferta na wyłączność tylko U nas! Na sprzedaż dom o powierzchni 160 m położony na dużej działce 14 arów w Skrzyszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyobraź sobie dom położony wśród pagórków, łąk i ciszy - miejsce, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć. Takim miejscem jest Sygneczów. Dom z lat 70., z nową.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł70 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 403 m²

Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury, ta oferta będzie dla Ciebie idealna. Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł136 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Grzybek Nieruchomości oferują do sprzedaży wolnostojący dom położony w Sulechowie gm Kocmyrzów. Dom mieści się na 4,5 arowej działce i ma powierzchnię użytkową 117,5m2 Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł147 m² 5 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Więcej informacji michał   Ostatnie domy! Budynki po odbiorach - oddane do użytkowania! Jeśli szukasz taniego w utrzymaniu domu w cichej okolicy niedaleko od Krakowa, to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł160 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 135 m²

Dom położony w centrum Poręby Wielkiej na pięknej dużej działce. Dom wybudowany w technologi tradycyjnej pustak 25 cm, 5 cm wełna, 12,5 cm pustak. Dom bardzo ciepły. Na działce oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł118,62 m² 10 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Do sprzedania nowy dom o powierzchni niespełna 120m2., działka ok. 400m2. Stan deweloperski plus. Nowy Targ, ul. Miodowa. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowany przy ulicy Miodowej w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł100 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Wyjątkowy dom w sercu Beskidu Niskiego idealny do zamieszkania lub jako letniskowy azyl Z ogromną przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną ofertę zakupu urokliwego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł137,82 m² 9 432,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

DO zamieszkania - wysokiej jakosci materiały Na sprzedaż druga połowa 5 pokojowego domu jednorodzinnego w miejscowości Staniątki obok Niepołomic. Łączna powierzchnia użytkowa to 105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł95 m² 11 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Buro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować nowe domy w stanie deweloperskim, w bliskim sąsiedztwie szkoły, przedszkola i terenów rekreacyjnych. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł210 m² 13 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom z ogrodem w zielonej części Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy dom zlokalizowany w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł201 m² 7 910,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Wola Duchacka - ulica Szczęśliwa / rejon Bonarka City Center / Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 201 m2 i użytkowej ok. 177 m2, położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł300 m² 4 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący 300 m Z dużą działką W szczawniku Z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferuję przestronny, trzykondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni ok 300 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł295 m² 3 386 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Więcej informacji: agnieszka Kaczor   e-mail:   Ta oferta tylko U MNIE Jeśli szukacie państwo domu z ogrodem do własnej aranżacji w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł149 m² 9 328,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom Z dwustanowiskowym garażem - zabawa k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w standardzie premium , który.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł19 000 m² 24,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Siedlisko 1,9 ha z budynkiem mieszkalnym i stodołą w Ryglicach w powiecie tarnowskim. Na sprzedaż przedstawiam murowany, piętrowy dom o powierzchni ok. 120 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 197 000 zł175,05 m² 6 838,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Jeśli szukasz domu, który broni się jakością materiałów i przemyślanym rozkładem, a nie poetyckimi opisami o ciszy, ta oferta we Włosani jest dla Ciebie. To dom zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł125 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w Radoczy przy Drodze Krajowej nr 28 Zator- wadowice o pow. 19 ar. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze krajowej dk28 posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł115 m² 5 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości imperium oferuje Państwu dom w miejscowości Chełmiec gmina Chełmiec Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł230 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom W zabudowie szeregowej na działce 3,5 ara , kliny! w cichej i spokojnej okolicy pełnej zieleni. Dom do odświeżenia. Parter : salon, kuchnia z jadalnią, hol, toaleta, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł370,40 m² 2 834,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

W naszej ofercie na sprzedaż nieruchomość, która charakteryzuje się przestronnością i funkcjonalnością. Oto kilka cech, które wyróżniają ten dom: 1. Przestronność i funkcjonalność:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 899 000 zł117 m² 24 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy, wykończony pod klucz wolnostojący dom z garażem, ogródkiem i tarasem na dachu - oto alternatywa dla osób szukających wygody, ciszy i nowoczesnych rozwiązań, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł477 m² 2 914,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:902 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w nowej, nowoczesnej dzielnicy Nowego Targu przy ul. Mikołaja Halikowskiego. Nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, widoku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż solidny dom wolnostojący, położony w malowniczej okolicy, która gwarantuje jeden z najpiękniejszych widoków w regionie panoramę całej Babiej Góry. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł755 m² 7 284,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:627 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Krakowa - kamienica z gotowym projektem rozbudowy i natychmiastowym cash flow Oferujemy do sprzedaży rzadko spotykaną nieruchomość inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowość na lokalnym rynku nieruchomości! Oferta tylko w naszym biurze od dziś. Oferta sprzedaży dotyczy domu w stanie deweloperskim o bardzo nowoczesnej estetyce. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł186,11 m² 9 403,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Sprzedam dom wolnostojący 180 m z garażem przy ul. Tadeusza Ważewskiego, kraków-Opatkowice. Uwaga! Dom gotowy do wejścia, 8 km od centrum miasta, teraz do kupienia w korzystnej cenie. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2027 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 110 m2 (powierzchnia użytkowa: 102.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł250 m² 2 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Obiektem sprzedaży jest dom położony w sąsiadującej bezpośrednio z Nowym Targiem miejscowości Waksmund. Wieś leży nad Dunajcem i słynie ze swojego pięknego położenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł202 m² 17 326,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:577 m²

Crystal house S.A. Unikatowe nieruchomości W górach - tatry - pow. Tatrzański - gliczarów górny luksusowa inwestycja Z panoramicznym widokiem na tatry Prezentujemy kompleks czterech eleganckich.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł356 m² 4 915,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu dom mieszkalny w bardzo atrakcyjnej części Wadowic blisko parku miejskiego i centrum miasta max. 10 min spacerem. Budynek około 25-letni obejmuje powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom szkieletowy w Nieczajnej Górnej gotowy do zamieszkania! Lokalizacja: nieczajna Górna, zaledwie 2 km od Dąbrowy Tarnowskiej, dogodny dojazd drogą gminną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym o pow. 300m2, położony na pięknej 33a działce w Brzozówce. Całość ogrodzona. Działka równa, w kształcie kwadratu. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł162 m² 2 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny wydzielony w budynku jednorodzinnym położony w miejscowości Osiek, przy ul. Starowiejskiej. Lokal ma powierzchnię 162 mkw na którą składają się: - piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 900 000 zł125,72 m² 15 112,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom z potencjałem dwóch mieszkań Tarnów, ul. Kasprzyków Cena: 599 000 zł Oferta na wyłączność W tej cenie coraz częściej sprzedawane są mieszkania tutaj zyskujesz pełnowymiarowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł400 m² 3 747,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:848 m²

Dom z częścią usługową -idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności | Polanka, gm. Myślenice Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł100 m² 3 450 zł/m²