dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 557 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 557 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

4 500 000 zł370 m² 12 162,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość dla inwestora w Kostrzu. Działka o powierzchni 28 arów zabudowana domem w zabudowie bliżniaka , każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 899 000 zł116 m² 24 991,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom gotowy do zamieszkania | Wola Justowska | ogród, garaż i prywatne jacuzzi na dachu Lokalizacja Kraków, kameralna zabudowa jednorodzinna, szybki dojazd do centrum. Blisko tereny zielone: las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

949 000 zł120 m² 7 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Wola Zabierzowska, gm. Niepołomice | 119,69 m | Działka 10,41 ar Definito Nieruchomości i Geodezja prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Poręba

Poręba,małopolskie

445 000 zł92 m² 4 863,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy całoroczny o powierzchni około 90 m, wybudowany w latach 80. Nieruchomość ta zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Poręba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kochanów

Kochanów,małopolskie

5 500 000 zł450 m² 12 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Wyjątkowa oferta, jedyna taka willa na ogromnej, zagospodarowanej działce przy lesie. Oferujemy Państwu do sprzedaży reprezentacyjną willę ,wolnostojącą o powierzchni 450 m2, usytuowaną na 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grota-Roweckiego

Tarnów,małopolskie

669 000 zł85 m² 7 893,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Apartament "C1" - narożny, bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 84,75 m2, zlokalizowany po lewej stronie w budynku jednorodzinnym dwulokalowym wraz z przynależną do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 279 000 zł128 m² 10 021,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:282 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaka o powierzchni użytkowej 125,22 m ( powierzchnia rozliczeniowa 127,62- powierzchnia pod ścianami działowymi 2,40m2 )z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grądy

Grądy,małopolskie

350 000 zł250 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 258 m²

Dom na obrzeżach wsi, grądy gmina mędrzechów, powiat dąbrowski Na sprzedaż dom murowany z lat 70-tych o powierzchni użytkowej ok. 185 m , posadowiony na dużej, kształtnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołowice

Wołowice,małopolskie

1 231 825 zł163 m² 7 561,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Nowoczeny dom na sprzedaż sprzedaż bez pcc! - dom nr 6 jest W rezerwacji! Na sprzedaż dom wolnostojący, położony w miejscowości Wołowice - gmina Czernichów. Powierzchnia domu: 162,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tuchów,małopolskie

359 000 zł116 m² 3 094,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Świetna okazja! dom W centrum tuchowa idealny dla rodziny lub inwestora Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 116 m, położonego na działce 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bibice,małopolskie

1 899 000 zł149 m² 12 736,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Komfortowy dom z 2019r / ogród z tarasem w stylu śródziemnomorskim / gotowy do zamieszkania / Bibice gmina Zielonki na sprzedaż W pełni wyposażony dom , ekonomiczny , pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

820 000 zł109 m² 7 494,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Oferuję na sprzedaż osiedle 19 domów wolnostojących w miejscowości Przeginia Duchowna. Domy o powierzchni 104,24 m2 położone są na działkach od 3,3a do 7,01a. Nieruchomość Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kraków,małopolskie

2 899 000 zł117 m² 24 777,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wykończone pod klucz! Przyjedź z walizkami i wprowadź się od razu! Zadzwoń i umów się na spotkanie premium lokalizacja! - Kameralna inwestycja w świetnej, zielonej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

880 000 zł131 m² 6 720,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Oferuję na sprzedaż osiedle 14 domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Przeginia Duchowna. Segmenty o powierzchni 130,94 m2 położone są na działkach od 4,41a do 5,07a. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Koło Strzelnicy

Kraków,małopolskie

2 181 000 zł125 m² 17 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem i tarasem na dachu. Więcej informacji - tel. e-mail: zakup bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc 2% Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kraków

Kraków,małopolskie

2 899 001 zł117 m² 24 852,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni wolnostojący dom wykończony pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Binarowa

Binarowa,małopolskie

89 000 zł106 m² 839,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:552 m²

Drewniany domek na małej działce koło biecza! Do sprzedaży oferuję budynek mieszkalny, usytuowany na działce o powierzchni 5,52 ara, w miejscowości binarowa, gmina biecz, powiat gorlicki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chochołów

Chochołów,małopolskie

595 000 zł35 m² 17 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Działka z domkiem 35m2 w Chochołowie. Możliwość zakupu z obsługą domku do najem. Lokalizacja: doskonała lokalizacja dla osób ceniących aktywny wypoczynek, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkotnia

Kęty,małopolskie

849 000 zł167 m² 5 083,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom w Kętach w stylu willi podmiejskiej Wyjątkowy dom jednorodzinny w stylu willi podmiejskiej, położony w malowniczej dzielnicy Podlesie w Kętach, przy ul. Szkotniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Balice

Balice,małopolskie

1 340 000 zł123 m² 10 932,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 122, m2 z ogrodem o powierzchni 331 m1, zlokalizowany w Balicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 697 000 zł165 m² 10 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na Sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej okolicy Krakowa, idealny dla rodziny ceniącej prywatność oraz możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Medalionów

Kraków,małopolskie

1 467 000 zł200 m² 7 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Dzień dobry, na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 200 mkw, na działce o powierzchni 1440 mkw (14,4 ara) znajdujący na ul. Medalionów nr 3, na południu Krakowa (tzw. Sidzina). -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przeginia Duchowna

Przeginia Duchowna,małopolskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Dostępne również domy z wiekszą działką Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zakole

Nowy Sącz,małopolskie

1 090 000 zł158 m² 6 876,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Funkcjonalny układ, wysoki standard wykończenia i lokalizacja z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej tworzą idealne miejsce do życia dla rodziny. Każdy detal tej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Balice

Balice,małopolskie

1 290 000 zł123 m² 10 524,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Emmerson nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 122, m2 z ogrodem o powierzchni 281 m1, zlokalizowany w Balicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wieliczka,małopolskie

1 399 000 zł125 m² 11 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przeszklony i nowoczesny dom na kameralnym osiedlu na zboczu z widokiem na Kraków. Opis nieruchomości: prezentujemy nowoczesny dom o wysokim standardzie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiśniowa

Tarnów,małopolskie

3 999 000 zł230 m² 17 387 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Rezerwacja! Luksusowy, nowoczesny dom w dzielnicy willowej miasta, tarnów- krzyż Odkryj nieruchomość, która redefiniuje pojęcie komfortu i nowoczesności! Ten wyjątkowy dom, stworzony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wysowa-Zdrój

Wysowa-Zdrój,małopolskie

649 000 zł54 m² 12 018,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domki całoroczne W sercu wysowej zdrój - idealna inwestycja, gotowy biznes lub prywatna oaza Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym uzdrowisku Wysowa-Zdrój perle Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 176 475 zł124 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 124,5 m , położony w nowoczesnej i kameralnej inwestycji Nova Wiosenna na Woli Justowskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęki

Łęki,małopolskie

649 000 zł184 m² 3 531,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 179 m²

2154 m działki + 183 m domu | Łęki | 35 min od Krakowa Za cenę małego mieszkania w Krakowie możesz mieć dom z ogromną działką. Łęki 47, gm. Myślenice 7 km od Zakopianki 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Zakopane,małopolskie

5 500 000 zł350 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:991 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Zakopanego 350 m | działka 991 m Na sprzedaż unikatowy dom drewniany o powierzchni ok. 350 m , położony na działce 991 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

2 900 000 zł117 m² 24 860,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oddany do użytku, nowy dom wolnostojący wykończony pod klucz w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie, woli Justowskiej. Lokalizacja: nowoczesny, luksusowy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Doboszyńskiego

Chorowice,małopolskie

1 150 000 zł123 m² 5 834,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. ___ rezerwacja Zakup bez podatku pcc (sprzedający wystawia fakturę vat). Emmerson prezentuje: nowy, przestronny, 5-cio pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakliczyn

Zakliczyn,małopolskie

440 000 zł159 m² 2 767,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom murowany wolnostojący budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 159 m2 położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

1 200 000 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Segment - lokal w budynku 2 lokalowym, jak dom z garażem | bliźniak | ok. 115 m2 | 4 pokoje | powierzchnia bez garażu i kotłowni ok 93 m2 Segment / lokal w bud. 2 lokalowym/ jak dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kraków

Kraków,małopolskie

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wrząsowice, 5min od Krakowa zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Za Browarem

Krzęcin,małopolskie

375 000 zł80 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowy dom wolnostojący 80 m Krzęcin pod Krakowem rezerwacja Cena: 375 000 zł (stan surowy otwarty) rozkład pomieszczeń Salon z kuchnią 4 pokoje Łazienka Kotłownia / pomieszczenie techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mników

Mników,małopolskie

2 050 000 zł202 m² 10 139 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu E2 wolnostojącego, na działce o powierzchni 10a. Dom gotowy do odbioru z pozwoleniem na użytkowanie. Aktualna cena 2 050 000 pln zawiera rabat świateczny, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czyżów

Czyżów,małopolskie

799 999 zł140 m² 5 714,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojacy o powierzchni całkowitej 150m2 a użytkowej 150m2 dom W stanie deweloperskim! co sprzedajemy? Dom powierzchni całkowitej 150 m , użytkowej 130,m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olszyny

Olszyny,małopolskie