dowolna

Domy na sprzedaż małopolskie - Oferty sprzedaży domów

4 566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 566 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Modlniczka

Modlniczka,małopolskie

1 250 000 zł134 m² 9 328,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Atrakcyjny dom W zabdudowie bliźniaczej - modlniczka dom gotowy do zamieszkania N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży połowę bliźniaka z ogródkiem, posadowioną na działce 3,5 ar. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Stare Krzeptówki

Zakopane,małopolskie

5 900 000 zł330 m² 17 878,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:400 m²

Luksusowy dom / willa obsługa bezprowizyjna tylko u nas! niskie koszty utrzymania Luksusowy dom usytuowany u podnóża Tatr, składający się z 12 pokoi w tym 10 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gorlice

Gorlice,małopolskie

517 000 zł92 m² 5 619,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Okazja! Ostatnie wolne mieszkanie w tej cenie! 517 000 zł Prezentujemy Państwu w stanie deweloperskim domy w zabudowie szeregowej położone na widokowej działce w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Szlachecka

Dąbrowa Szlachecka,małopolskie

600 000 zł207 m² 2 904,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący, parter + poddasze zlokalizowany jest w miejscowości Dąbrowa Szlachecka (powiat krakowski, gmina Czernichów) w bardzo atrakcyjnej, spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

1 800 000 zł207 m² 8 692,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

My wiemy, że Doradca ds. nieruchomości jest często uznawany za balast w drodze do celu, więc jeśli zaryzykujesz i dasz nam i sobie szansę zmienić to postrzeganie, chętnie zaskoczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kokotów

Kokotów,małopolskie

1 335 620 zł121 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu domy w zabudowie bliźniaczej ( 4 domy) położone w miejscowości Kokotów koło Krakowa. 'Osiedle 77' to nowa, kameralna Inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bieżanowska

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł136 m² 9 926,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przemyślany dom w wyjątkowym miejscu, otoczony udogodnieniami, w spokojnej i zielonej okolicy. Ostatni dom na sprzedaż na zamkniętej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przebieczany,małopolskie

1 290 000 zł174 m² 7 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis nieruchomości Z przyjemnością oferujemy energooszczędne domy 174 M2 w stanie deweloperskim high-standard, oddalone o 10 min drogi od granicy Krakowa! aż 10 arów działki pod każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klucze

Klucze,małopolskie

539 000 zł140 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje do sprzedaży dom w Kluczach z bardzo ładną działką 1230m2. Nieruchomość bardzo ładnie położona przy jednej ze spokojnych uliczek wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Frywałd

Frywałd,małopolskie

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Frywałd / gm. Krzeszowice link video: przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 800 m2, z następującymi zabudowaniami: - dom z bali o powierzchni ok. 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 349 000 zł250 m² 5 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:508 m²

Proponujemy Państwu działający pensjonat/hotel pod najem krótko lub długoterminowy położony w Wieliczce w dobrej lokalizacji. Podpisane umowy najmu na wszystkie pokoje. Nieruchomość obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Nowy Sącz,małopolskie

590 000 zł220 m² 2 685,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:661 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, podpiwniczony z garażem jednorodzinny o całkowitej powierzchni 207,07 m2 znajdujący się na osiedlu Biegonice przy trasie wylotowej na Stary Sącz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:403 m²

Alokum nieruchomości przedstawia niewielki około 60 m2 powierzchni całkowitej dom murowany położony w Łysokaniach. Idealne połączenie z Krakowem, wieliczką czy Niepołomicami. Około 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Gdów

Gdów,małopolskie

1 200 000 zł176 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny w miejscowości Gdów Nieruchomość zlokalizowana przy bocznej ulicy, w sąsiedztwie luźnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zakrzów

Zakrzów,małopolskie

960 000 zł121 m² 7 933,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej ( 2 segmenty) położony w miejscowości Zakrzów koło Krakowa. Dom zaprojektowany funkcjonalnie i komfortowo. Garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorlice

Gorlice,małopolskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:632 m²

Nowa niższa cena! 450 000zł Przedmiotem sprzedaży jest dom murowany, wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 632m2 przy ul. Batorego w Gorlicach. Dom położony jest na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

2 020 000 zł125 m² 16 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nie przegap takiej okazji I zamieszkaj wraz Z rodziną blisko lasu wolskiego! 400 M do najbliższego przedszkola! już ostatni! dom w zabudowie bliźniaczej 125 m 2 , 2 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przy Torze

Zabierzów,małopolskie

890 000 zł116 m² 7 672,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w wyjątkowej inwestycji, nieopodal granic Krakowa, w kameralnej części Zabierzowa Pasiece. Inwestycja zlokalizowana jest w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przy Torze

Zabierzów,małopolskie

1 120 000 zł116 m² 9 713,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 024 000 zł125 m² 16 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

nr 6la/1 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 4-5 pokojowy dom 117 m2 + ogród 92 m2 - Kraków Wola Justowska Mieszkanie położone w kameralnym osiedlu domów. Okolica pełna zieleni - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gołąba

Kraków,małopolskie

2 800 000 zł260 m² 10 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Stylowa rezydencja Z widokiem na panoramę miasta I tatry! góralski domek Z bali dla gości! Posiadamy w swojej ofercie elegancką rezydencje o powierzchni 260m2, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzin

Świebodzin,małopolskie

495 000 zł248 m² 1 995,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym. Położony w gminie Pleśna - w Świebodzinie, na działce o powierzchni 30 arów. Krótszym bokiem przylega do asfaltowej drogi lokalnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gaj

Gaj,małopolskie

1 095 000 zł123 m² 8 887,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Biuro Nieruchomości Home - Estate prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom w kameralnej inwestycji tuż obok granic Krakowa w miejscowości Gaj. Inwestycja składa się z trzech domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Proponujemy Państwu okazały, wykończony dom do zamieszkania z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, zaledwie 2 km od centrum Wieliczki w Pawlikowicach. Dom w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bugaj

Bugaj,małopolskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 400 m²

Rezerwacja! knc w Gorlicach prezentuje Państwu dom w trakcie wykańczania położony na dużej widokowej i panoramicznej działce w miejscowości Bugaj koło Gorlic. Struktura domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 499 000 zł296 m² 5 057,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem zlokalizowany na ul. Słoneczny Stok w miejscowości Młodziejowice (gmina Michałowice). Nieruchomość posadowiona jest na 9 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Libusza

Libusza,małopolskie

220 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Nowa niższa cena! 220 000zł Przedmiotem sprzedaży jest drewniany dom usytuowany na 29 arowej działce z dostępem do strumyka i lasu w miejscowości Libusza (8 km od Gorlic) Dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Podłęże

Podłęże,małopolskie

1 099 553 zł146 m² 7 531,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli szukasz domu jednorodzinnego w spokojnej okolicy na obrzeżach Niepołomic w bliskiej odległości do węzła autostrady A4, dzięki której w kilkanaście minut dojedziesz do Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

950 000 zł271 m² 3 505,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:898 m²

Biuro Nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą - domu jednorodzinnego na sprzedaż, który wznosi się dumnie na działce o powierzchni 898 m2 (9ar). Ten uroczy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

650 000 zł78 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta na wyłączność! W naszym biurze pojawiła się świetna oferta domu na sprzedaż. Dom usytuowany na 14- arowej działce w Nowym Sączu na jednej z willowych osiedli. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Libertów,małopolskie

2 250 000 zł312 m² 9 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż duży, wyjątkowy dom wolnostojący usytuowany w atrakcyjnym miejscu w miejscowości Libertów pod Krakowem. Nieruchomość znajduje się na dużej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miroszów

Miroszów,małopolskie

480 000 zł80 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Na sprzedaż zabudowana nieruchomość o powierzchni 87 arów - w tym ok 35 arów użytku rolnego, położona w Miroszowie w gminie Racławice w powiecie miechowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tymbark

Tymbark,małopolskie

587 800 zł140 m² 41,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Victoria Estate prezentuje dom na sprzedaż w Tymbarku! Nieruchomość: dom jednopiętrowy o powierzchni 140m2 zlokalizowany na wzgórzu pod lasem w malowniczym miasteczku Tymbark - powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Willa do wykończenia, oddana do użytku, emanująca elegancją, położona w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej. To już ostatnia willa! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Raciborowice

Raciborowice,małopolskie

1 550 000 zł219 m² 7 077,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość z widokową działką w bezpośredniej bliskości Krakowa - Raciborowice, gmina Michałowice. Dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tomaszowice

Tomaszowice,małopolskie

780 000 zł82 m² 9 488 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Więcej informacji: martalub biuro: w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail -. Wszystkie oferty na stronie: kupujący nie płaci podatku pcc! Polecamy do sprzedaży segment wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, piękne mieszkania na Osiedlu Wygodne położone w Niepołomicach. `Osiedle Wygodne` ma dla Państwa do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł137 m² 9 854,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w bliźniaczej zabudowie na sprzedaż w miejscowości Kraków. Dom posiada ogrodzony ogródek. W sam raz dla rodziny chcącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łącko

Łącko,małopolskie

899 000 zł241 m² 3 736,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy wolnostojący dom znajdujący się w miejscowości Łącko. Powierzchnia całkowita domu: 240,60 m2 Powierzchnia użytkowa domu: 138,90 m2 Rozkład domu: parter.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij